Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
Rozpis soutěže
2.liga muži JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Vlastimil Obořil
Mateřský klub
SK Praha 4
Rok narození
1970
Typ licence
Licence B
Platnost licence
23.1.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
4.12. 17:00
AC060
Bohemians - Talent Plzeň "B"
26 : 20
23.10. 10:30
AC030
Sez. Ústí - Třeboň B
30 : 24
25.9. 17:00
AC005
Bohemians - Sez. Ústí
21 : 19
2.liga mužů SVČ
26.11. 18:00
AD053
Libčice n. Vlt. - Most
29 : 19
12.11. 15:00
AD040
Ml. Boleslav - Most
33 : 13
2.liga starších dorostenců Č
20.11. 16:00
AH046
Lovosice - Ml.Boleslav
22 : 16
12.11. 11:00
AH040
Ml.Boleslav - Louny
29 : 27
1.10. 17:00
AH012
Louny - Lovosice
24 : 24
1.liga mladších dorostenců
20.11. 14:00
AJ046
Lovosice - Karviná
21 : 32
2.liga mladších dorostenců Č
12.11. 13:00
AK040
Ml. Boleslav - Louny
25 : 28
16.10. 15:00
AK024
Úvaly - Zruč n.S.
23 : 30
1.10. 15:00
AK012
Louny - Úvaly
30 : 23
Český pohár mužů
4.9. 15:00
AN009
L.Vršovice - TJ Sokol Bělá
22 : 23
2.liga žen Č
9.10. 15:00
AS023
Astra - Č.Budějovice
23 : 21
2.liga starších dorostenek
9.10. 13:00
AV011
Astra Praha - Č.Budějovice
23 : 23
Přebor Prahy mužů
13.11. 18:15
BA044
L.Vršovice B - Sparta
21 : 21
Přebor Prahy žen
13.9. 18:30
BB011
Astra B - Háje
16 : 24
Společná regionální liga
16.10. 17:00
CU016
Sokol Úvaly - Zruč n.S.
28 : 21
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Dukla B - Sez. Ústí
29 : 25
video
online
Ledeč n.S. - VŠ Plzeň
32 : 21
video
online
Strakonice - Písek
29 : 21
video
online
Starý Plzenec - Talent Plzeň "B"
17 : 35
video
online
Chodov B - Třeboň B
35 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Strakonice
20
18
1
1
619 : 466
37
2
Dukla B
20
13
2
5
599 : 514
28
3
Třeboň B
20
10
3
7
548 : 533
23
4
Písek
20
9
3
8
507 : 481
21
5
Sez. Ústí
20
9
1
10
443 : 453
19
6
Bohemians
20
8
2
10
478 : 492
18
7
Ledeč n.S.
20
8
2
10
491 : 518
18
8
Chodov B
20
7
3
10
489 : 530
17
9
Talent Plzeň "B"
20
6
2
12
481 : 504
14
10
Starý Plzenec
20
6
2
12
476 : 559
14
11
VŠ Plzeň
20
5
1
14
441 : 522
11
Tabulka střelců
Jan Bicek
TJ Jiskra Třeboň B
167
Martin Mošovský
ČZ HBC Strakonice 1921
139
Petr Hajný
Sokol Písek
132
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Mošovský
ČZ HBC Strakonice 1921
52
Josef Čtvrtník
Sokol Písek
31
Jan Bicek
TJ Jiskra Třeboň B
30
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Kulhánek
TJ JM Chodov B
56
Jiří Bráník
TJ Bohemians Praha
52
Jan Sláma
HK Slavia VŠ Plzeň
50
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.