Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
Rozpis soutěže
2.liga muži JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Vlastimil Obořil
Mateřský klub
SK Praha 4
Rok narození
1970
Typ licence
Licence B
Platnost licence
23.1.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
4.12. 17:00
AC060
Bohemians - Talent Plzeň "B"
26 : 20
23.10. 10:30
AC030
Sez. Ústí - Třeboň B
30 : 24
25.9. 17:00
AC005
Bohemians - Sez. Ústí
21 : 19
2.liga mužů SVČ
26.11. 18:00
AD053
Libčice n. Vlt. - Most
29 : 19
12.11. 15:00
AD040
Ml. Boleslav - Most
33 : 13
2.liga starších dorostenců Č
20.11. 16:00
AH046
Lovosice - Ml.Boleslav
22 : 16
12.11. 11:00
AH040
Ml.Boleslav - Louny
29 : 27
1.10. 17:00
AH012
Louny - Lovosice
24 : 24
1.liga mladších dorostenců
20.11. 14:00
AJ046
Lovosice - Karviná
21 : 32
2.liga mladších dorostenců Č
12.11. 13:00
AK040
Ml. Boleslav - Louny
25 : 28
16.10. 15:00
AK024
Úvaly - Zruč n.S.
23 : 30
1.10. 15:00
AK012
Louny - Úvaly
30 : 23
Český pohár mužů
4.9. 15:00
AN009
L.Vršovice - TJ Sokol Bělá
22 : 23
2.liga žen Č
9.10. 15:00
AS023
Astra - Č.Budějovice
23 : 21
2.liga starších dorostenek
9.10. 13:00
AV011
Astra Praha - Č.Budějovice
23 : 23
Přebor Prahy mužů
13.11. 18:15
BA044
L.Vršovice B - Sparta
21 : 21
Přebor Prahy žen
13.9. 18:30
BB011
Astra B - Háje
16 : 24
Společná regionální liga
16.10. 17:00
CU016
Sokol Úvaly - Zruč n.S.
28 : 21
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Prostějov - Kostelec n.H.
32 : 30
video
online
V. Meziříčí - SK Kuřim
34 : 29
video
online
H.Brod - Ivančice
32 : 28
video
online
Sokolnice - Telnice
32 : 26
video
online
Hustopeče - Maloměřice
34 : 23
video
online
Bohunice - N.Veselí
21 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Hustopeče
22
20
0
2
711 : 485
40
2
N.Veselí
22
20
0
2
703 : 557
40
3
Prostějov
22
14
0
8
654 : 633
28
4
Kostelec n.H.
22
12
0
10
590 : 584
24
5
Bohunice
22
12
0
10
574 : 564
24
6
V. Meziříčí
22
11
1
10
563 : 567
23
7
Ivančice
22
10
1
11
560 : 571
21
8
H.Brod
22
9
0
13
601 : 649
18
9
SK Kuřim
22
7
2
13
593 : 659
16
10
Sokolnice
22
6
2
14
564 : 629
14
11
Maloměřice
22
6
0
16
528 : 610
12
12
Telnice
22
1
2
19
519 : 652
4
Tabulka střelců
Jiří Kosina
Sokol II.Prostějov
186
Martin Flajzar
Sokol Sokolnice
160
Petr Semerád
Legata Hustopeče
153
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Flajzar
Sokol Sokolnice
48
Tomáš Černíček
Sokol II.Prostějov
44
Jan Kupa
Sokol Telnice
33
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Máca
Sokol Sokolnice
60
Marek Bím
Sokol Telnice
52
Petr Mylbachr
SK Kuřim
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.