Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
1.liga mužů
Rozpis soutěže
1.liga muži
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Pavel Mošna
Mateřský klub
HK Slavia VŠ Plzeň
Rok narození
1968
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
ZČ liga muži
25.5. 19:00
A053
Rokycany - Šťáhlavy
34 : 24
22.10. 14:45
A025
Šťáhlavy - Rokycany
19 : 21
11.9. 17:00
A003
Košutka B - Lokomotiva Plzeň "B"
26 : 30
1.liga mužů
19.5. 17:30
AB128
Náchod - Karviná B
23 : 25
12.5. 15:00
AB121
Košutka - V. Bystřice
28 : 33
29.4. 17:00
AB110
Jičín "B" - Košutka
27 : 24
21.4. 13:00
AB106
Louny - Karviná B
33 : 25
18.3. 17:00
AB090
Chodov - Zlín
24 : 23
10.3. 17:00
AB083
Jičín "B" - Šumperk
21 : 17
10.3. 15:00
AB082
Dvůr Králové - Náchod
21 : 29
26.2. 17:00
AB070
Jičín "B" - Litovel
26 : 25
26.11. 18:00
AB054
Dvůr Králové - Košutka
25 : 23
19.11. 13:00
AB045
Louny - Bystřice p.H.
32 : 31
23.10. 17:00
AB025
Chodov - V. Bystřice
29 : 25
15.10. 13:00
AB023
Louny - Litovel
33 : 30
8.10. 17:30
AB016
Náchod - Dvůr Králové
22 : 24
25.9. 13:00
AB001
Louny - V. Bystřice
30 : 27
2 liga mužů JZČ
18.3. 15:00
AC090
Chodov B - Ledeč n.S.
32 : 27
1.liga starších dorostenců
19.5. 14:30
AG128
Náchod - Karviná
29 : 30
29.4. 13:00
AG110
Jičín - N.Veselí
34 : 28
26.2. 13:00
AG070
Jičín - Dukla
32 : 26
2.liga starších dorostenců Č
12.5. 09:30
AH122
HC Plzeň - Louny
26 : 29
21.4. 17:00
AH106
Louny - Ml.Boleslav
30 : 22
18.3. 13:00
AH090
Chodov - Lovosice
29 : 34
1.liga mladších dorostenců
19.5. 12:00
AJ128
Náchod - Karviná
28 : 32
29.4. 15:00
AJ110
Jičín - N.Veselí
30 : 27
26.2. 15:00
AJ070
Jičín - Dukla
33 : 35
2.liga mladších dorostenců Č
12.5. 13:00
AK121
TJ košutka - Jablonec
29 : 40
21.4. 15:00
AK106
Louny - Ml. Boleslav
37 : 25
26.11. 16:00
AK054
D.Králové - TJ košutka
29 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Zlín - Dvůr Králové
32 : 23
video
online
Litovel - Bystřice p.H.
35 : 29
video
online
V. Bystřice - Šumperk
40 : 25
video
online
Náchod - Karviná B
23 : 25
video
online
Louny - Košutka
31 : 27
video
online
Chodov - Jičín "B"
36 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bystřice p.H.
22
15
1
6
599 : 524
31
2
Jičín "B"
22
12
4
6
553 : 539
28
3
Louny
22
13
1
8
635 : 642
27
4
Chodov
22
13
0
9
588 : 525
26
5
Litovel
22
13
0
9
643 : 611
26
6
Karviná B
22
11
0
11
581 : 577
22
7
Zlín
22
10
2
10
614 : 594
22
8
Náchod
22
10
1
11
606 : 597
21
9
V. Bystřice
22
10
0
12
591 : 597
20
10
Dvůr Králové
22
7
3
12
516 : 574
17
11
Šumperk
22
5
3
14
546 : 636
13
12
Košutka
22
5
1
16
561 : 617
11
Tabulka střelců
Václav Klimt
TJ Lokomotiva Louny
172
Tomáš Laštůvka
TJ Šumperk
152
Kamil Sochor
TJ Lokomotiva Louny
142
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Václav Klimt
TJ Lokomotiva Louny
43
Jiří Mičola
SK Velká Bystřice
39
Petr Šulc
HBC Ronal Jičín B
36
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Voňka
1.HK Dvůr Králové
54
Marek Bauer
HC TJ Náchod
52
Jan Šmíd
Tatran Litovel
44
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.