Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
Finále Žákovské ligy starších žáků
Michael Černý
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.8.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
12.5. 15:00
AC123
Třeboň B - Ledeč n.S.
31 : 20
5.5. 10:00
AC116
Dukla B - Talent Plzeň "B"
29 : 17
29.4. 17:00
AC110
Třeboň B - Písek
31 : 26
14.4. 15:00
AC097
Třeboň B - Starý Plzenec
32 : 32
18.3. 16:00
AC085
Sez. Ústí - Starý Plzenec
22 : 28
25.11. 19:30
AC052
Sez. Ústí - Ledeč n.S.
23 : 19
11.11. 20:00
AC038
Bohemians - Chodov B
28 : 18
2.liga mužů SVČ
19.5. 11:00
AD128
S.Vršovice - Ml. Boleslav
20 : 17
6.5. 17:00
AD119
Most - Libčice n. Vlt.
12 : 25
21.4. 13:30
AD106
Most - Ml. Boleslav
16 : 41
24.3. 17:00
AD096
Libčice n. Vlt. - Ústí n.L.
27 : 31
11.3. 17:00
AD084
Ústí n.L. - Ml. Boleslav
34 : 17
26.2. 17:30
AD068
Slavia - Kolín
23 : 26
25.2. 16:00
AD072
Ml. Boleslav - 1.HC Pardubice
31 : 28
4.12. 17:00
AD056
Most - Žatec
14 : 21
19.11. 17:00
AD047
TJ Sokol Bělá - 1.HC Pardubice
36 : 31
6.11. 15:00
AD066
Slavia - Most
34 : 14
8.10. 16:00
AD016
S.Vršovice - Žatec
30 : 17
25.9. 17:00
AD004
Praha 4 - Libčice n. Vlt.
34 : 22
24.9. 16:00
AD005
S.Vršovice - Ústí n.L.
20 : 25
2.liga mužů JM
3.3. 17:00
AE075
H.Brod - Kostelec n.H.
29 : 35
1.liga starších dorostenců
5.5. 14:00
AG116
Dukla - Talent Plzeň
36 : 18
2.liga starších dorostenců Č
19.5. 09:00
AH128
Sokol Vršovice - Ml.Boleslav
20 : 27
10.12. 11:15
AH065
HC Plzeň - Lovosice
24 : 25
15.11. 18:45
AH036
Chodov - Loko Č.Budějovice
30 : 22
1.liga mladších dorostenců
5.5. 12:00
AJ116
Dukla - Talent Plzeň
26 : 33
2.liga mladších dorostenců Č
19.5. 13:00
AK128
S.Vršovice - Ml. Boleslav
18 : 18
12.5. 13:00
AK123
Třeboň - Úvaly
28 : 37
29.4. 15:00
AK110
Třeboň - TJ košutka
28 : 40
14.4. 13:00
AK097
Třeboň - Jablonec
14 : 33
Další
Kalendář
Předchozí kola
Skupina R - výsledky
video
online
F.-Místek A - Kopřivnice A
25 : 15
video
online
Strakonice A - Zubří A
20 : 21
video
online
Strakonice A - F.-Místek A
19 : 22
video
online
Zubří A - Kopřivnice A
18 : 17
video
online
Kopřivnice A - Strakonice A
15 : 22
video
online
F.-Místek A - Zubří A
30 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
F.-Místek A
3
3
0
0
77 : 58
6
2
Zubří A
3
2
0
1
63 : 67
4
3
Strakonice A
3
1
0
2
61 : 58
2
4
Kopřivnice A
3
0
0
3
47 : 65
0
Tabulka střelců
Radek Provinský
HK Lovosice
157
Lukáš Kabát
KH Kopřivnice A
140
René Ruffer
SKP Frýdek-Místek A
134
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matyáš Jirát
TJ Sokol Úvaly
20
Radek Provinský
HK Lovosice
18
Lukáš Kabát
KH Kopřivnice A
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Patrik Malý
TJ STM Olomouc
50
Filip Seyfryd
HK Lovosice
30
Dominik Havran
HC Zubří A
30
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.