Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Petr Videcký
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Rok narození
1967
Typ licence
Licence B
Platnost licence
4.2.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
19.5. 15:00
AE130
Prostějov - Kostelec n.H.
32 : 30
15.4. 16:00
AE097
Kostelec n.H. - Sokolnice
26 : 22
29.10. 15:00
AE036
Prostějov - V. Meziříčí
31 : 26
22.10. 17:00
AE029
Ivančice - Maloměřice
23 : 21
2.liga mužů SM
28.4. 17:30
AF113
Vsetín - Trnávka
38 : 29
10.3. 14:30
AF081
Olomouc - MHK Karviná
30 : 27
26.2. 10:30
AF069
Holešov - Trnávka
29 : 20
26.11. 16:00
AF050
Vsetín - MHK Karviná
32 : 28
19.11. 15:00
AF044
Olomouc - Polanka
29 : 25
1.liga starších dorostenců
22.4. 13:30
AG105
Zlín - Talent Plzeň
24 : 18
2.liga starších dorostenců M
19.5. 13:00
AI130
Prostějov - Polanka
18 : 22
6.5. 11:00
AI120
Olomouc - Maloměřice
30 : 26
28.4. 15:30
AI113
Vsetín - Prostějov
34 : 40
10.3. 12:30
AI081
Olomouc - Litovel
33 : 28
26.11. 18:00
AI050
Vsetín - Litovel
29 : 25
19.11. 13:00
AI044
Olomouc - Polanka
27 : 27
29.10. 13:00
AI036
Prostějov - Litovel
32 : 21
2.liga mladších dorostenců M
19.5. 17:00
AL130
Prostějov - DTJ Polanka
32 : 33
6.5. 09:00
AL120
STM Olomouc - Maloměřice
32 : 28
22.4. 15:30
AL105
Zlín - Sokol Telnice
27 : 25
10.3. 10:30
AL081
STM Olomouc - Velké Meziříčí
26 : 26
19.11. 11:00
AL044
STM Olomouc - DTJ Polanka
22 : 19
29.10. 17:00
AL036
Prostějov - Velké Meziříčí
33 : 28
22.10. 15:00
AL029
HK Ivančice - Maloměřice
36 : 29
Český pohár mužů
4.9. 10:30
AN023
U.Hradiště - Holešov
14 : 40
1.liga mladších dorostenek M
11.12. 09:00
AX063
Zlín - Karviná
33 : 19
23.11. 17:30
AX053
Kunovice - Veselí n.M.
17 : 36
Jihomoravská liga mužů
22.10. 18:45
LA024
HK Ivančice B - Brno IV
30 : 24
SML Starší žáci
28.4. 13:50
NC093
Vsetín - Karviná A
28 : 23
SML Mladší žáci
28.4. 12:30
NE093
Vsetín - Karviná A
7 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro II. - 10. kolo - výsledky
video
online
Kopřivnice - Plzeň
26 : 27
video
online
Hranice - Brno
33 : 31
video
online
Třeboň - Frýdek-Místek
22 : 40
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Plzeň
32
18
5
9
839 : 749
41
2
Hranice
32
16
4
12
843 : 807
36
3
Frýdek-Místek
32
12
4
16
933 : 928
28
4
Brno
32
7
3
22
761 : 919
17
5
Kopřivnice
32
6
1
25
780 : 975
13
6
Třeboň
32
1
2
29
656 : 906
4
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.