Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci- Morava
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Jana Rzymanová
Mateřský klub
TJ TŽ Třinec
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
16.3.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
19.5. 15:00
AF129
MHK Karviná - Zubří B
23 : 14
15.4. 17:00
AF097
Polanka - Ostrava
18 : 23
17.3. 18:00
AF087
Vsetín - Holešov
33 : 37
20.11. 17:00
AF046
L.Zubří - Přerov "B"
22 : 22
12.11. 17:30
AF039
Vsetín - L.Zubří
30 : 19
8.10. 18:00
AF014
Trnávka - Napajedla
23 : 22
2.10. 17:00
AF009
Polanka - Rožnov p/R
36 : 24
1.liga starších dorostenců
24.3. 09:00
AG095
Frýdek-Místek - Karviná
29 : 23
18.3. 12:00
AG086
Karviná - Jičín
35 : 30
24.9. 16:00
AG003
Kopřivnice - Frýdek-Místek
32 : 24
2.liga starších dorostenců M
15.4. 15:15
AI097
Polanka - V. Bystřice
33 : 24
17.3. 16:00
AI087
Vsetín - Maloměřice
33 : 32
12.11. 15:30
AI039
Vsetín - Hranice
27 : 38
2.10. 15:15
AI009
Polanka - Rožnov p/R
32 : 20
1.liga mladších dorostenců
24.3. 11:00
AJ095
Frýdek-Místek - Karviná
28 : 29
18.3. 16:00
AJ086
Karviná - Jičín
22 : 21
24.9. 14:00
AJ003
Kopřivnice - Frýdek-Místek
30 : 21
2.liga mladších dorostenců M
15.4. 13:30
AL097
DTJ Polanka - V. Bystřice
30 : 25
Český pohár mužů
4.9. 16:30
AN020
L.Zubří - Polanka
18 : 32
Žákovská liga starších žáků
21.1. 16:30
AO070
Sokol II.Prostějov - Karviná A
6 : 40
21.1. 15:40
AO069
STM Olomouc - F.-Místek A
12 : 24
21.1. 14:00
AO067
Karviná A - STM Olomouc
24 : 10
21.1. 11:30
AO064
Karviná A - Ivančice
23 : 9
21.1. 10:40
AO063
Sokol II.Prostějov - F.-Místek A
16 : 23
1.liga mladších dorostenek M
12.5. 17:00
AX129
Karviná - Zlín
24 : 34
SML Muži
2.6. 10:30
NA151
Hranice B - Trnávka B
42 : 23
26.5. 13:30
NA134
Hlučín - Val.Meziříčí
34 : 29
19.5. 11:30
NA127
Klimkovice - Hlučín
26 : 31
5.11. 11:00
NA064
Hlučín - Krmelín B
53 : 21
22.10. 18:00
NA053
Paskov junior - Trnávka B
33 : 11
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Rožnov - HK Ivančice
29 : 24
video
online
Velké Meziříčí - Brno
33 : 44
video
online
V. Bystřice - Sokol Telnice
26 : 34
video
online
Prostějov - DTJ Polanka
32 : 33
video
online
Napajedla - STM Olomouc
22 : 24
video
online
Zlín - Maloměřice
28 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Rožnov
22
18
2
2
835 : 618
38
2
Brno
22
18
1
3
806 : 595
37
3
HK Ivančice
22
15
1
6
796 : 636
31
4
DTJ Polanka
22
14
1
7
653 : 557
29
5
STM Olomouc
22
12
1
9
646 : 607
25
6
Zlín
22
12
1
9
655 : 618
23
7
Velké Meziříčí
22
10
3
9
673 : 615
23
8
Prostějov
22
11
0
11
736 : 769
22
9
Sokol Telnice
22
8
0
14
683 : 753
16
10
Napajedla
22
5
0
17
461 : 691
10
11
V. Bystřice
22
2
0
20
476 : 756
4
12
Maloměřice
22
2
0
20
538 : 743
2
Tabulka střelců
Ivo Knol
Sokol Telnice
221
Štěpán Španihel
TJ Rožnov p.R.
203
Jindřich Večeřa
TJ Stavomontáže Olomouc
190
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Štěpán Španihel
TJ Rožnov p.R.
44
Ivo Knol
Sokol Telnice
28
Jindřich Večeřa
TJ Stavomontáže Olomouc
18
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Böhm
Slavia-Fatra Napajedla
44
Jakub Juránek
TJ Sokol Velké Meziříčí
40
Adam Sládek
SHC Maloměřice
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.