Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
Rozpis soutěže
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Jana Rzymanová
Mateřský klub
TJ TŽ Třinec
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
16.3.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
19.5. 15:00
AF129
MHK Karviná - Zubří B
23 : 14
15.4. 17:00
AF097
Polanka - Ostrava
18 : 23
17.3. 18:00
AF087
Vsetín - Holešov
33 : 37
20.11. 17:00
AF046
L.Zubří - Přerov "B"
22 : 22
12.11. 17:30
AF039
Vsetín - L.Zubří
30 : 19
8.10. 18:00
AF014
Trnávka - Napajedla
23 : 22
2.10. 17:00
AF009
Polanka - Rožnov p/R
36 : 24
1.liga starších dorostenců
24.3. 09:00
AG095
Frýdek-Místek - Karviná
29 : 23
18.3. 12:00
AG086
Karviná - Jičín
35 : 30
24.9. 16:00
AG003
Kopřivnice - Frýdek-Místek
32 : 24
2.liga starších dorostenců M
15.4. 15:15
AI097
Polanka - V. Bystřice
33 : 24
17.3. 16:00
AI087
Vsetín - Maloměřice
33 : 32
12.11. 15:30
AI039
Vsetín - Hranice
27 : 38
2.10. 15:15
AI009
Polanka - Rožnov p/R
32 : 20
1.liga mladších dorostenců
24.3. 11:00
AJ095
Frýdek-Místek - Karviná
28 : 29
18.3. 16:00
AJ086
Karviná - Jičín
22 : 21
24.9. 14:00
AJ003
Kopřivnice - Frýdek-Místek
30 : 21
2.liga mladších dorostenců M
15.4. 13:30
AL097
DTJ Polanka - V. Bystřice
30 : 25
Český pohár mužů
4.9. 16:30
AN020
L.Zubří - Polanka
18 : 32
Žákovská liga starších žáků
21.1. 16:30
AO070
Sokol II.Prostějov - Karviná A
6 : 40
21.1. 15:40
AO069
STM Olomouc - F.-Místek A
12 : 24
21.1. 14:00
AO067
Karviná A - STM Olomouc
24 : 10
21.1. 11:30
AO064
Karviná A - Ivančice
23 : 9
21.1. 10:40
AO063
Sokol II.Prostějov - F.-Místek A
16 : 23
1.liga mladších dorostenek M
12.5. 17:00
AX129
Karviná - Zlín
24 : 34
SML Muži
2.6. 10:30
NA151
Hranice B - Trnávka B
42 : 23
26.5. 13:30
NA134
Hlučín - Val.Meziříčí
34 : 29
19.5. 11:30
NA127
Klimkovice - Hlučín
26 : 31
5.11. 11:00
NA064
Hlučín - Krmelín B
53 : 21
22.10. 18:00
NA053
Paskov junior - Trnávka B
33 : 11
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Dukla - Zubří
32 : 43
video
online
Ostrava - Talent Plzeň
32 : 34
video
online
Kopřivnice - Jičín
30 : 24
video
online
Strakonice - N.Veselí
25 : 24
video
online
Náchod - Karviná
28 : 32
video
online
Lovosice - Frýdek-Místek
30 : 35
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Talent Plzeň
22
20
1
1
800 : 592
41
2
Kopřivnice
22
19
0
3
758 : 623
38
3
Karviná
22
17
1
4
752 : 608
35
4
N.Veselí
22
12
1
9
675 : 620
25
5
Dukla
22
11
1
10
707 : 718
23
6
Zubří
22
10
1
11
678 : 648
21
7
Lovosice
22
9
2
11
639 : 663
20
8
Jičín
22
9
1
12
605 : 640
19
9
Ostrava
22
8
1
13
684 : 683
17
10
Frýdek-Místek
22
6
0
16
586 : 669
12
11
Strakonice
22
4
0
18
505 : 663
8
12
Náchod
22
2
1
19
571 : 833
5
Tabulka střelců
Tomáš Tomeš
HBC Jičín
225
Jakub Řežábek
HC Dukla Praha
196
Marek Bukovský
KH Kopřivnice
191
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marek Bukovský
KH Kopřivnice
39
Jakub Gasior
HCB Karviná
31
Tomáš Tomeš
HBC Jičín
29
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Radek Samek
SKP Frýdek-Místek
58
David Zima
KH Kopřivnice
46
Miroslav Pšenica
HC Zubří
42
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.