Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo-osmifinále
5.kolo-čtvrtfinále
6.kolo-semifinále
7.kolo-finále
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Jana Rzymanová
Mateřský klub
TJ TŽ Třinec
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
16.3.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
19.5. 15:00
AF129
MHK Karviná - Zubří B
23 : 14
15.4. 17:00
AF097
Polanka - Ostrava
18 : 23
17.3. 18:00
AF087
Vsetín - Holešov
33 : 37
20.11. 17:00
AF046
L.Zubří - Přerov "B"
22 : 22
12.11. 17:30
AF039
Vsetín - L.Zubří
30 : 19
8.10. 18:00
AF014
Trnávka - Napajedla
23 : 22
2.10. 17:00
AF009
Polanka - Rožnov p/R
36 : 24
1.liga starších dorostenců
24.3. 09:00
AG095
Frýdek-Místek - Karviná
29 : 23
18.3. 12:00
AG086
Karviná - Jičín
35 : 30
24.9. 16:00
AG003
Kopřivnice - Frýdek-Místek
32 : 24
2.liga starších dorostenců M
15.4. 15:15
AI097
Polanka - V. Bystřice
33 : 24
17.3. 16:00
AI087
Vsetín - Maloměřice
33 : 32
12.11. 15:30
AI039
Vsetín - Hranice
27 : 38
2.10. 15:15
AI009
Polanka - Rožnov p/R
32 : 20
1.liga mladších dorostenců
24.3. 11:00
AJ095
Frýdek-Místek - Karviná
28 : 29
18.3. 16:00
AJ086
Karviná - Jičín
22 : 21
24.9. 14:00
AJ003
Kopřivnice - Frýdek-Místek
30 : 21
2.liga mladších dorostenců M
15.4. 13:30
AL097
DTJ Polanka - V. Bystřice
30 : 25
Český pohár mužů
4.9. 16:30
AN020
L.Zubří - Polanka
18 : 32
Žákovská liga starších žáků
21.1. 16:30
AO070
Sokol II.Prostějov - Karviná A
6 : 40
21.1. 15:40
AO069
STM Olomouc - F.-Místek A
12 : 24
21.1. 14:00
AO067
Karviná A - STM Olomouc
24 : 10
21.1. 11:30
AO064
Karviná A - Ivančice
23 : 9
21.1. 10:40
AO063
Sokol II.Prostějov - F.-Místek A
16 : 23
1.liga mladších dorostenek M
12.5. 17:00
AX129
Karviná - Zlín
24 : 34
SML Muži
2.6. 10:30
NA151
Hranice B - Trnávka B
42 : 23
26.5. 13:30
NA134
Hlučín - Val.Meziříčí
34 : 29
19.5. 11:30
NA127
Klimkovice - Hlučín
26 : 31
5.11. 11:00
NA064
Hlučín - Krmelín B
53 : 21
22.10. 18:00
NA053
Paskov junior - Trnávka B
33 : 11
Další
Kalendář
Předchozí kola
finále - výsledky
video
online
Frýdek-Místek - Lovosice
29 : 32
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Lovosice
1
1
0
0
32 : 29
2
2
Frýdek-Místek
1
0
0
1
29 : 32
0
Tabulka střelců
Robert Plšek
TJ Holešov
44
Tomáš Hes
SKP Frýdek-Místek
42
Pavel Najman
Sokol Nové Veselí
39
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Radim Chudoba
HCB OKD Karviná
14
Tomáš Hes
SKP Frýdek-Místek
13
Tomáš Galus
TJ Cement Hranice
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Stanislav Švec
TJ Sokol Bělá p.B.
20
Radek Kružík
HCB OKD Karviná
20
Jiří Kozlovský
Sokol II.Prostějov
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.