Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Jana Rzymanová
Mateřský klub
TJ TŽ Třinec
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
16.3.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
19.5. 15:00
AF129
MHK Karviná - Zubří B
23 : 14
15.4. 17:00
AF097
Polanka - Ostrava
18 : 23
17.3. 18:00
AF087
Vsetín - Holešov
33 : 37
20.11. 17:00
AF046
L.Zubří - Přerov "B"
22 : 22
12.11. 17:30
AF039
Vsetín - L.Zubří
30 : 19
8.10. 18:00
AF014
Trnávka - Napajedla
23 : 22
2.10. 17:00
AF009
Polanka - Rožnov p/R
36 : 24
1.liga starších dorostenců
24.3. 09:00
AG095
Frýdek-Místek - Karviná
29 : 23
18.3. 12:00
AG086
Karviná - Jičín
35 : 30
24.9. 16:00
AG003
Kopřivnice - Frýdek-Místek
32 : 24
2.liga starších dorostenců M
15.4. 15:15
AI097
Polanka - V. Bystřice
33 : 24
17.3. 16:00
AI087
Vsetín - Maloměřice
33 : 32
12.11. 15:30
AI039
Vsetín - Hranice
27 : 38
2.10. 15:15
AI009
Polanka - Rožnov p/R
32 : 20
1.liga mladších dorostenců
24.3. 11:00
AJ095
Frýdek-Místek - Karviná
28 : 29
18.3. 16:00
AJ086
Karviná - Jičín
22 : 21
24.9. 14:00
AJ003
Kopřivnice - Frýdek-Místek
30 : 21
2.liga mladších dorostenců M
15.4. 13:30
AL097
DTJ Polanka - V. Bystřice
30 : 25
Český pohár mužů
4.9. 16:30
AN020
L.Zubří - Polanka
18 : 32
Žákovská liga starších žáků
21.1. 16:30
AO070
Sokol II.Prostějov - Karviná A
6 : 40
21.1. 15:40
AO069
STM Olomouc - F.-Místek A
12 : 24
21.1. 14:00
AO067
Karviná A - STM Olomouc
24 : 10
21.1. 11:30
AO064
Karviná A - Ivančice
23 : 9
21.1. 10:40
AO063
Sokol II.Prostějov - F.-Místek A
16 : 23
1.liga mladších dorostenek M
12.5. 17:00
AX129
Karviná - Zlín
24 : 34
SML Muži
2.6. 10:30
NA151
Hranice B - Trnávka B
42 : 23
26.5. 13:30
NA134
Hlučín - Val.Meziříčí
34 : 29
19.5. 11:30
NA127
Klimkovice - Hlučín
26 : 31
5.11. 11:00
NA064
Hlučín - Krmelín B
53 : 21
22.10. 18:00
NA053
Paskov junior - Trnávka B
33 : 11
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Třeboň - Hranice
15 : 19
video
online
Brno - Plzeň
20 : 23
video
online
Kopřivnice - Zubří
29 : 38
video
online
Jičín - Dukla
24 : 25
video
online
Lovosice - Karviná
28 : 32
video
online
Frýdek-Místek - Přerov
35 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
22
18
3
1
618 : 503
39
2
Zubří
22
17
3
2
645 : 499
37
3
Karviná
22
16
2
4
674 : 578
34
4
Jičín
22
11
5
6
609 : 543
27
5
Lovosice
22
12
1
9
616 : 538
25
6
Přerov
22
11
1
10
637 : 666
23
7
Plzeň
22
9
5
8
555 : 502
23
8
Hranice
22
9
3
10
551 : 558
21
9
Frýdek-Místek
22
6
3
13
627 : 656
15
10
Brno
22
4
2
16
497 : 641
10
11
Kopřivnice
22
3
1
18
530 : 687
7
12
Třeboň
22
1
1
20
436 : 624
3
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.