Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
Rozpis soutěže
Tipgames Extraliga házené
Tipgames Extraliga házené - N 1-6
Tipgames Extraliga házené - N 7-12
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Jana Rzymanová
Mateřský klub
TJ TŽ Třinec
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
16.3.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
SML Muži
16.10. 15:00
NA045
Veselá - Hranice B
32 : 31
16.10. 13:00
NA046
Veselá B - Paskov junior
14 : 42
1.10. 13:30
NA030
Val.Meziříčí - Hranice B
24 : 31
11.9. 14:30
NA009
Suchdol n/O - Veselá B
34 : 12
SML Starší žáci
24.5. 17:00
NC063
Ostrava - Polanka
31 : 25
17.5. 17:00
NC105
Ostrava - Vsetín
23 : 41
21.4. 09:15
NC090
Kopřivnice A - F.-Místek A
30 : 24
28.9. 09:35
NC050
F.-Místek A - Rožnov p/R
41 : 21
Oblast Starší žáci
19.5. 10:10
ND049
Klimkovice - Orlová
25 : 34
21.4. 11:45
ND034
Kopřivnice B - F.-Místek B
21 : 24
SML Mladší žáci
24.5. 16:00
NE063
Ostrava - Polanka A
15 : 20
17.5. 16:00
NE105
Ostrava - Vsetín
14 : 26
21.4. 10:30
NE090
Kopřivnice - F.-Místek A
16 : 19
28.9. 08:30
NE050
F.-Místek A - TJ Rožnov p/R
12 : 15
Oblast Mladší žáci
19.5. 09:00
NF071
Klimkovice - Krmelín
11 : 16
1.10. 09:00
NF022
Val.Meziříčí - Karviná B
0 : 20
SML Ženy
22.10. 16:00
NI023
Paskov - Ostrava
21 : 20
15.10. 12:30
NI020
Ostrava - Suchdol n/O
18 : 17
1.10. 11:00
NI014
Val. Meziříčí - SK Velká Bystřice
13 : 20
11.9. 13:00
NI005
Suchdol n/O - Ostrava
25 : 18
SML Starší žačky
10.6. 09:00
NJ036
L.Zubří - Karviná
14 : 11
15.10. 11:00
NJ027
HC Ostrava - Karviná
17 : 17
SML Mladší žákyně
10.6. 10:15
NK056
L.Zubří - Sokol Hrabůvka
24 : 9
26.5. 10:00
NK053
Hlučín - HC Ostrava
20 : 25
15.10. 10:00
NK025
HC Ostrava - Hlučín
18 : 11
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro II. - 10. kolo - výsledky
video
online
Kopřivnice - Plzeň
26 : 27
video
online
Hranice - Brno
33 : 31
video
online
Třeboň - Frýdek-Místek
22 : 40
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Plzeň
32
18
5
9
839 : 749
41
2
Hranice
32
16
4
12
843 : 807
36
3
Frýdek-Místek
32
12
4
16
933 : 928
28
4
Brno
32
7
3
22
761 : 919
17
5
Kopřivnice
32
6
1
25
780 : 975
13
6
Třeboň
32
1
2
29
656 : 906
4
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK .A.S.A. Město Lovosice
212
Martin Stržínek
HC Gumárny Zubří
182
Milan Škvařil
Talent M.A.T.Plzeň
171
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Gřes
KH Kopřivnice
50
Tomáš Pernička
Sokol HC Přerov
47
Martin Stržínek
HC Gumárny Zubří
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
106
Radek Sliwka
HCB OKD Karviná
70
Vítězslav Večeřa
HK Královo Pole
60
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.