Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
Rozpis soutěže
Tipgames Extraliga házené
Tipgames Extraliga házené - N 1-6
Tipgames Extraliga házené - N 7-12
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Štěpán Kahoun
Mateřský klub
TJ Házená J.Hradec
Rok narození
1972
Typ licence
Licence A
Platnost licence
18.2.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
5.5. 13:00
AC119
Třeboň B - Strakonice
36 : 36
27.4. 19:30
AC111
Sez. Ústí - Strakonice
13 : 17
25.3. 17:00
AC094
Písek - Talent Plzeň "B"
30 : 24
10.3. 18:00
AC080
Strakonice - Chodov B
43 : 19
25.2. 15:00
AC070
Třeboň B - Dukla B
25 : 21
3.12. 18:00
AC056
Strakonice - VŠ Plzeň
35 : 21
26.11. 15:00
AC053
Strakonice - Třeboň B
22 : 20
12.11. 10:00
AC037
Dukla B - Starý Plzenec
37 : 24
2.10. 17:00
AC011
Písek - Chodov B
24 : 21
24.9. 18:00
AC001
Strakonice - Starý Plzenec
36 : 19
2.liga mužů SVČ
10.12. 17:00
AD064
Libčice n. Vlt. - TJ Sokol Bělá
27 : 26
1.liga starších dorostenců
12.11. 14:00
AG037
Dukla - Ostrava
45 : 18
2.liga starších dorostenců Č
20.11. 13:00
AH048
Loko Č.Budějovice - Sokol Vršovice
32 : 10
1.liga mladších dorostenců
21.4. 16:00
AJ106
Strakonice - Karviná
17 : 34
10.3. 16:00
AJ080
Strakonice - Kopřivnice
27 : 31
3.12. 16:00
AJ056
Strakonice - Frýdek-Místek
31 : 27
12.11. 12:00
AJ037
Dukla - Ostrava
30 : 33
24.9. 16:00
AJ001
Strakonice - Ostrava
27 : 33
2.liga mladších dorostenců Č
18.3. 13:00
AK089
Č.Budějovice - Louny
31 : 29
25.2. 13:00
AK070
Třeboň - Č.Budějovice
24 : 41
20.11. 15:00
AK048
Č.Budějovice - S.Vršovice
25 : 20
16.10. 16:00
AK020
Třeboň - Ml. Boleslav
18 : 29
Český pohár mužů
17.9. 18:00
AN033
Strakonice - Písek
31 : 22
2.liga žen Č
13.5. 13:00
AS129
Č.Budějovice - Ústí n.L.
22 : 21
29.4. 15:00
AS116
Č.Budějovice - Milevsko
31 : 21
21.4. 14:15
AS112
Strakonice - Most B
30 : 18
15.4. 15:00
AS108
Slavoj Tachov - S.Vršovice
31 : 23
5.11. 15:00
AS038
J.Hradec B - Kobylisy B
24 : 27
2.liga starších dorostenek
17.3. 14:30
AV042
Házená J.Hradec - Kobylisy
24 : 35
20.11. 17:00
AV026
Č.Budějovice - Astra Praha
33 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro II. - 10. kolo - výsledky
video
online
Kopřivnice - Plzeň
26 : 27
video
online
Hranice - Brno
33 : 31
video
online
Třeboň - Frýdek-Místek
22 : 40
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Plzeň
32
18
5
9
839 : 749
41
2
Hranice
32
16
4
12
843 : 807
36
3
Frýdek-Místek
32
12
4
16
933 : 928
28
4
Brno
32
7
3
22
761 : 919
17
5
Kopřivnice
32
6
1
25
780 : 975
13
6
Třeboň
32
1
2
29
656 : 906
4
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK .A.S.A. Město Lovosice
212
Martin Stržínek
HC Gumárny Zubří
182
Milan Škvařil
Talent M.A.T.Plzeň
171
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Gřes
KH Kopřivnice
50
Tomáš Pernička
Sokol HC Přerov
47
Martin Stržínek
HC Gumárny Zubří
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
106
Radek Sliwka
HCB OKD Karviná
70
Vítězslav Večeřa
HK Královo Pole
60
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.