Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
Rozpis soutěže
2.liga muži JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Michaela Krobothová
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1990
Typ licence
Licence C
Platnost licence
25.8.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
22.4. 16:30
AE107
N.Veselí - SK Kuřim
26 : 20
20.11. 16:00
AE043
Sokolnice - Maloměřice
27 : 31
2.10. 15:00
AE009
Kostelec n.H. - H.Brod
25 : 21
2.liga mužů SM
28.4. 16:00
AF112
Přerov "B" - L.Zubří
27 : 25
21.4. 10:30
AF108
Holešov - Polanka
26 : 24
26.11. 17:00
AF051
Přerov "B" - Trnávka
26 : 22
30.10. 10:30
AF032
Holešov - Zubří B
43 : 33
16.10. 10:30
AF023
Napajedla - MHK Karviná
31 : 14
25.9. 17:00
AF001
Napajedla - Ostrava
35 : 25
1.liga starších dorostenců
20.5. 11:00
AG131
Zlín - Frýdek-Místek
23 : 33
6.5. 14:00
AG118
Zlín - Zubří
19 : 34
22.4. 14:30
AG107
N.Veselí - Zubří
26 : 33
29.10. 11:00
AG034
Bohunice - Talent Plzeň
23 : 36
2.liga starších dorostenců M
27.4. 19:00
AI112
Přerov - Hranice
18 : 38
1.4. 10:00
AI076
Litovel - Maloměřice
26 : 22
10.3. 15:30
AI079
V. Bystřice - Hranice
30 : 37
30.11. 18:00
AI057
Hranice - Polanka
23 : 14
26.11. 15:00
AI051
Přerov - Prostějov
24 : 32
1.liga mladších dorostenců
22.4. 12:30
AJ107
N.Veselí - Zubří
30 : 29
2.liga mladších dorostenců M
20.5. 09:00
AL131
Zlín - Maloměřice
28 : 20
6.5. 12:00
AL118
Zlín - Brno
24 : 34
10.3. 13:30
AL079
V. Bystřice - Zlín
18 : 35
16.10. 13:00
AL023
Napajedla - Velké Meziříčí
20 : 30
25.9. 14:30
AL001
Napajedla - V. Bystřice
21 : 25
Český pohár mužů
17.9. 17:00
AN045
Holešov - Kostelec n.H.
31 : 20
2.liga žen M
17.3. 10:30
AT041
Veselí B - Karviná
22 : 24
3.3. 12:15
AT036
Veselí B - Bohunice
35 : 23
3.12. 14:00
AT022
Olomouc - Bohunice
22 : 23
1.liga mladších dorostenek M
12.5. 16:00
AX127
HK Hodonín - Bohunice
17 : 22
17.3. 12:30
AX093
Veselí n.M. - J.Hradec dor
31 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Prostějov - Kostelec n.H.
32 : 30
video
online
V. Meziříčí - SK Kuřim
34 : 29
video
online
H.Brod - Ivančice
32 : 28
video
online
Sokolnice - Telnice
32 : 26
video
online
Hustopeče - Maloměřice
34 : 23
video
online
Bohunice - N.Veselí
21 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Hustopeče
22
20
0
2
711 : 485
40
2
N.Veselí
22
20
0
2
703 : 557
40
3
Prostějov
22
14
0
8
654 : 633
28
4
Kostelec n.H.
22
12
0
10
590 : 584
24
5
Bohunice
22
12
0
10
574 : 564
24
6
V. Meziříčí
22
11
1
10
563 : 567
23
7
Ivančice
22
10
1
11
560 : 571
21
8
H.Brod
22
9
0
13
601 : 649
18
9
SK Kuřim
22
7
2
13
593 : 659
16
10
Sokolnice
22
6
2
14
564 : 629
14
11
Maloměřice
22
6
0
16
528 : 610
12
12
Telnice
22
1
2
19
519 : 652
4
Tabulka střelců
Jiří Kosina
Sokol II.Prostějov
186
Martin Flajzar
Sokol Sokolnice
160
Petr Semerád
Legata Hustopeče
153
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Flajzar
Sokol Sokolnice
48
Tomáš Černíček
Sokol II.Prostějov
44
Jan Kupa
Sokol Telnice
33
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Máca
Sokol Sokolnice
60
Marek Bím
Sokol Telnice
52
Petr Mylbachr
SK Kuřim
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.