Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Michaela Krobothová
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1990
Typ licence
Licence C
Platnost licence
25.8.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
22.4. 16:30
AE107
N.Veselí - SK Kuřim
26 : 20
20.11. 16:00
AE043
Sokolnice - Maloměřice
27 : 31
2.10. 15:00
AE009
Kostelec n.H. - H.Brod
25 : 21
2.liga mužů SM
28.4. 16:00
AF112
Přerov "B" - L.Zubří
27 : 25
21.4. 10:30
AF108
Holešov - Polanka
26 : 24
26.11. 17:00
AF051
Přerov "B" - Trnávka
26 : 22
30.10. 10:30
AF032
Holešov - Zubří B
43 : 33
16.10. 10:30
AF023
Napajedla - MHK Karviná
31 : 14
25.9. 17:00
AF001
Napajedla - Ostrava
35 : 25
1.liga starších dorostenců
20.5. 11:00
AG131
Zlín - Frýdek-Místek
23 : 33
6.5. 14:00
AG118
Zlín - Zubří
19 : 34
22.4. 14:30
AG107
N.Veselí - Zubří
26 : 33
29.10. 11:00
AG034
Bohunice - Talent Plzeň
23 : 36
2.liga starších dorostenců M
27.4. 19:00
AI112
Přerov - Hranice
18 : 38
1.4. 10:00
AI076
Litovel - Maloměřice
26 : 22
10.3. 15:30
AI079
V. Bystřice - Hranice
30 : 37
30.11. 18:00
AI057
Hranice - Polanka
23 : 14
26.11. 15:00
AI051
Přerov - Prostějov
24 : 32
1.liga mladších dorostenců
22.4. 12:30
AJ107
N.Veselí - Zubří
30 : 29
2.liga mladších dorostenců M
20.5. 09:00
AL131
Zlín - Maloměřice
28 : 20
6.5. 12:00
AL118
Zlín - Brno
24 : 34
10.3. 13:30
AL079
V. Bystřice - Zlín
18 : 35
16.10. 13:00
AL023
Napajedla - Velké Meziříčí
20 : 30
25.9. 14:30
AL001
Napajedla - V. Bystřice
21 : 25
Český pohár mužů
17.9. 17:00
AN045
Holešov - Kostelec n.H.
31 : 20
2.liga žen M
17.3. 10:30
AT041
Veselí B - Karviná
22 : 24
3.3. 12:15
AT036
Veselí B - Bohunice
35 : 23
3.12. 14:00
AT022
Olomouc - Bohunice
22 : 23
1.liga mladších dorostenek M
12.5. 16:00
AX127
HK Hodonín - Bohunice
17 : 22
17.3. 12:30
AX093
Veselí n.M. - J.Hradec dor
31 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro II - 10. kolo - výsledky
video
online
Přerov - Karviná
29 : 30
video
online
Dukla - Lovosice
25 : 26
video
online
Zubří - Jičín
30 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří
32
23
5
4
928 : 748
51
2
Dukla
32
22
4
6
901 : 765
48
3
Karviná
32
22
3
7
965 : 863
47
4
Lovosice
32
19
2
11
888 : 790
40
5
Jičín
32
14
8
10
881 : 822
36
6
Přerov
32
11
1
20
879 : 982
23
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.