Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Pavla Macharáčková
Mateřský klub
DHK Zora Olomouc
Rok narození
1991
Typ licence
Licence C
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
22.4. 16:30
AE107
N.Veselí - SK Kuřim
26 : 20
20.11. 16:00
AE043
Sokolnice - Maloměřice
27 : 31
2.liga mužů SM
28.4. 16:00
AF112
Přerov "B" - L.Zubří
27 : 25
26.11. 17:00
AF051
Přerov "B" - Trnávka
26 : 22
30.10. 10:30
AF032
Holešov - Zubří B
43 : 33
16.10. 10:30
AF023
Napajedla - MHK Karviná
31 : 14
1.liga starších dorostenců
20.5. 11:00
AG131
Zlín - Frýdek-Místek
23 : 33
22.4. 14:30
AG107
N.Veselí - Zubří
26 : 33
29.10. 11:00
AG034
Bohunice - Talent Plzeň
23 : 36
2.liga starších dorostenců M
27.4. 19:00
AI112
Přerov - Hranice
18 : 38
10.3. 15:30
AI079
V. Bystřice - Hranice
30 : 37
30.11. 18:00
AI057
Hranice - Polanka
23 : 14
26.11. 15:00
AI051
Přerov - Prostějov
24 : 32
1.liga mladších dorostenců
22.4. 12:30
AJ107
N.Veselí - Zubří
30 : 29
2.liga mladších dorostenců M
20.5. 09:00
AL131
Zlín - Maloměřice
28 : 20
10.3. 13:30
AL079
V. Bystřice - Zlín
18 : 35
16.10. 13:00
AL023
Napajedla - Velké Meziříčí
20 : 30
Český pohár mužů
17.9. 17:00
AN045
Holešov - Kostelec n.H.
31 : 20
2.liga žen M
17.3. 10:30
AT041
Veselí B - Karviná
22 : 24
3.12. 14:00
AT022
Olomouc - Bohunice
22 : 23
1.liga mladších dorostenek M
12.5. 16:00
AX127
HK Hodonín - Bohunice
17 : 22
17.3. 12:30
AX093
Veselí n.M. - J.Hradec dor
31 : 24
Jihomoravská liga st. dorostenců
26.5. 13:10
LC054
Kostelec n.H. - D. Cerekev
23 : 11
26.5. 11:50
LC053
D. Cerekev - HK Ivančice
16 : 32
26.5. 10:30
LC052
HK Ivančice - Kostelec n.H.
17 : 24
1.10. 17:40
LC006
HK Ivančice - Kostelec n.H.
20 : 19
1.10. 16:20
LC002
D. Cerekev - HK Ivančice
10 : 20
1.10. 15:00
LC004
Kostelec n.H. - D. Cerekev
16 : 6
Jihomoravská liga ml. žáků
29.10. 09:30
LH053
Bohunice - Hustopeče
10 : 3
29.10. 09:30
LH053
Bohunice - Hustopeče
21 : 1
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro II. - 10. kolo - výsledky
video
online
Kopřivnice - Plzeň
26 : 27
video
online
Hranice - Brno
33 : 31
video
online
Třeboň - Frýdek-Místek
22 : 40
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Plzeň
32
18
5
9
839 : 749
41
2
Hranice
32
16
4
12
843 : 807
36
3
Frýdek-Místek
32
12
4
16
933 : 928
28
4
Brno
32
7
3
22
761 : 919
17
5
Kopřivnice
32
6
1
25
780 : 975
13
6
Třeboň
32
1
2
29
656 : 906
4
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.