Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
Rozpis soutěže
2.liga muži JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Roman Bauer
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
4.8.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
5.5. 17:00
AB116
Litovel - Šumperk
34 : 24
29.4. 17:30
AB112
Karviná B - Zlín
29 : 25
15.4. 10:30
AB098
Bystřice p.H. - Dvůr Králové
37 : 24
10.3. 17:30
AB079
V. Bystřice - Zlín
23 : 22
3.3. 17:00
AB076
Litovel - Dvůr Králové
28 : 27
26.2. 17:00
AB072
Karviná B - Šumperk
31 : 24
3.12. 17:00
AB055
V. Bystřice - Košutka
33 : 32
27.11. 13:00
AB051
Karviná B - Chodov
31 : 28
22.10. 17:00
AB026
Litovel - Zlín
37 : 28
9.10. 10:30
AB017
Šumperk - Jičín "B"
23 : 23
1.10. 17:00
AB007
V. Bystřice - Karviná B
27 : 23
2.liga mužů JM
13.5. 16:30
AE121
N.Veselí - Sokolnice
31 : 26
6.5. 16:30
AE120
N.Veselí - Maloměřice
32 : 19
14.4. 15:00
AE102
V. Meziříčí - Prostějov
27 : 36
18.3. 16:00
AE085
SK Kuřim - Sokolnice
26 : 34
11.3. 13:00
AE082
Maloměřice - H.Brod
29 : 27
3.3. 10:30
AE078
Hustopeče - Bohunice
26 : 14
25.2. 17:00
AE072
Ivančice - Telnice
31 : 18
11.12. 15:00
AE063
SK Kuřim - V. Meziříčí
29 : 26
10.12. 18:45
AE062
Ivančice - H.Brod
29 : 26
12.11. 15:00
AE037
V. Meziříčí - Sokolnice
27 : 25
23.10. 17:00
AE028
Telnice - N.Veselí
25 : 28
16.10. 17:00
AE023
Bohunice - V. Meziříčí
25 : 22
2.10. 18:00
AE008
SK Kuřim - Telnice
35 : 35
2.liga mužů SM
22.4. 10:30
AF106
Napajedla - Přerov "B"
32 : 20
1.liga starších dorostenců
13.5. 14:30
AG121
N.Veselí - Ostrava
29 : 17
6.5. 14:30
AG120
N.Veselí - Frýdek-Místek
24 : 27
2.liga starších dorostenců M
5.5. 15:00
AI116
Litovel - Vsetín
42 : 32
18.3. 14:00
AI085
SK Kuřim - V. Bystřice
18 : 32
11.3. 09:00
AI082
Maloměřice - Rožnov p/R
17 : 32
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Prostějov - Kostelec n.H.
32 : 30
video
online
V. Meziříčí - SK Kuřim
34 : 29
video
online
H.Brod - Ivančice
32 : 28
video
online
Sokolnice - Telnice
32 : 26
video
online
Hustopeče - Maloměřice
34 : 23
video
online
Bohunice - N.Veselí
21 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Hustopeče
22
20
0
2
711 : 485
40
2
N.Veselí
22
20
0
2
703 : 557
40
3
Prostějov
22
14
0
8
654 : 633
28
4
Kostelec n.H.
22
12
0
10
590 : 584
24
5
Bohunice
22
12
0
10
574 : 564
24
6
V. Meziříčí
22
11
1
10
563 : 567
23
7
Ivančice
22
10
1
11
560 : 571
21
8
H.Brod
22
9
0
13
601 : 649
18
9
SK Kuřim
22
7
2
13
593 : 659
16
10
Sokolnice
22
6
2
14
564 : 629
14
11
Maloměřice
22
6
0
16
528 : 610
12
12
Telnice
22
1
2
19
519 : 652
4
Tabulka střelců
Jiří Kosina
Sokol II.Prostějov
186
Martin Flajzar
Sokol Sokolnice
160
Petr Semerád
Legata Hustopeče
153
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Flajzar
Sokol Sokolnice
48
Tomáš Černíček
Sokol II.Prostějov
44
Jan Kupa
Sokol Telnice
33
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Máca
Sokol Sokolnice
60
Marek Bím
Sokol Telnice
52
Petr Mylbachr
SK Kuřim
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.