Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
Rozpis soutěže
Tipgames Extraliga házené
Tipgames Extraliga házené - N 1-6
Tipgames Extraliga házené - N 7-12
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Roman Bauer
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
4.8.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga starších dorostenců M
11.12. 13:00
AI063
SK Kuřim - Litovel
20 : 32
3.12. 15:00
AI055
V. Bystřice - Olomouc
26 : 25
22.10. 15:00
AI026
Litovel - Hranice
32 : 36
2.10. 16:00
AI008
SK Kuřim - Vsetín
24 : 37
1.10. 15:00
AI007
V. Bystřice - Přerov
27 : 28
1.liga mladších dorostenců
13.5. 12:30
AJ121
N.Veselí - Ostrava
36 : 30
6.5. 12:30
AJ120
N.Veselí - Frýdek-Místek
28 : 26
2.liga mladších dorostenců M
22.4. 08:45
AL106
Napajedla - HK Ivančice
27 : 33
11.3. 11:00
AL082
Maloměřice - Rožnov
19 : 39
25.2. 15:00
AL072
HK Ivančice - Sokol Telnice
42 : 35
10.12. 17:15
AL062
HK Ivančice - Rožnov
39 : 36
12.11. 13:00
AL037
Velké Meziříčí - V. Bystřice
38 : 22
23.10. 15:00
AL028
Sokol Telnice - STM Olomouc
28 : 27
Český pohár mužů
28.9. 18:00
AN064
Prostějov - Frýdek-Místek
22 : 56
4.9. 17:00
AN022
Telnice - Maloměřice
24 : 21
3.9. 18:00
AN024
SK Kuřim - Ivančice
33 : 28
1.liga žen
12.5. 13:45
AR129
Zlín B - SVŠ Plzeň A
40 : 26
21.4. 15:00
AR114
H.Brod - SVŠ Plzeň A
27 : 25
17.3. 15:00
AR096
Kunovice - Zlín B
25 : 16
20.11. 14:00
AR051
Poruba B - Kobylisy
35 : 25
5.11. 11:00
AR041
Zlín B - Otrokovice
22 : 25
24.9. 15:00
AR009
Kunovice - H.Brod
26 : 22
1.liga starších dorostenek
12.5. 12:00
AU129
Zlín - SVŠ Plzeň
31 : 18
21.4. 17:00
AU114
H.Brod - SVŠ Plzeň
34 : 26
5.11. 13:00
AU041
Zlín - Písek
35 : 22
1.liga mladších dorostenek Č
21.4. 13:00
AW114
H.Brod - SVŠ Plzeň
22 : 26
1.liga mladších dorostenek M
17.3. 13:00
AX096
Kunovice - Zlín
15 : 38
20.11. 12:00
AX051
Poruba - V. Meziříčí
37 : 33
5.11. 09:00
AX041
Zlín - Otrokovice
29 : 26
24.9. 13:00
AX009
Kunovice - J.Hradec dor
13 : 31
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro II. - 10. kolo - výsledky
video
online
Kopřivnice - Plzeň
26 : 27
video
online
Hranice - Brno
33 : 31
video
online
Třeboň - Frýdek-Místek
22 : 40
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Plzeň
32
18
5
9
839 : 749
41
2
Hranice
32
16
4
12
843 : 807
36
3
Frýdek-Místek
32
12
4
16
933 : 928
28
4
Brno
32
7
3
22
761 : 919
17
5
Kopřivnice
32
6
1
25
780 : 975
13
6
Třeboň
32
1
2
29
656 : 906
4
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK .A.S.A. Město Lovosice
212
Martin Stržínek
HC Gumárny Zubří
182
Milan Škvařil
Talent M.A.T.Plzeň
171
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Gřes
KH Kopřivnice
50
Tomáš Pernička
Sokol HC Přerov
47
Martin Stržínek
HC Gumárny Zubří
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
106
Radek Sliwka
HCB OKD Karviná
70
Vítězslav Večeřa
HK Královo Pole
60
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.