Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
Rozpis soutěže
2.liga muži SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Jaroslav Paululik
Mateřský klub
HCB Karviná
Rok narození
1971
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.2.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
13.5. 17:00
AF123
Polanka - L.Zubří
35 : 24
6.5. 17:00
AF118
L.Zubří - Zubří B
23 : 23
5.5. 15:00
AF116
MHK Karviná - Vsetín
23 : 20
15.4. 11:00
AF099
Přerov "B" - Olomouc
23 : 29
25.3. 17:00
AF096
Polanka - Zubří B
25 : 22
11.3. 17:00
AF079
Ostrava - L.Zubří
31 : 19
4.3. 17:30
AF074
Vsetín - Zubří B
25 : 34
3.3. 15:30
AF075
Rožnov p/R - Polanka
35 : 34
11.12. 17:00
AF063
Zubří B - MHK Karviná
34 : 25
4.12. 17:00
AF057
L.Zubří - Polanka
25 : 23
6.11. 15:00
AF043
Ostrava - Holešov
22 : 32
22.10. 15:00
AF026
MHK Karviná - L.Zubří
26 : 24
16.10. 17:00
AF020
Polanka - Přerov "B"
31 : 23
24.9. 13:30
AF006
Vsetín - Přerov "B"
31 : 26
1.liga starších dorostenců
12.5. 14:30
AG122
Frýdek-Místek - Bohunice
30 : 16
11.3. 15:00
AG079
Ostrava - Zlín
29 : 23
11.12. 15:00
AG063
Zubří - Dukla
24 : 25
20.11. 15:00
AG043
Ostrava - Frýdek-Místek
26 : 26
29.10. 11:00
AG032
Frýdek-Místek - Zubří
26 : 34
2.liga starších dorostenců M
13.5. 15:15
AI123
Polanka - Hranice
20 : 19
15.4. 09:00
AI099
Přerov - Olomouc
25 : 25
25.3. 15:15
AI096
Polanka - SK Kuřim
39 : 15
4.3. 15:30
AI074
Vsetín - SK Kuřim
36 : 29
3.3. 11:30
AI075
Rožnov p/R - Polanka
23 : 27
16.10. 15:15
AI020
Polanka - Přerov
42 : 11
24.9. 11:30
AI006
Vsetín - Přerov
31 : 21
1.liga mladších dorostenců
12.5. 12:30
AJ122
Frýdek-Místek - Strakonice
35 : 23
11.3. 13:00
AJ079
Ostrava - Lovosice
29 : 30
11.12. 13:00
AJ063
Zubří - Dukla
32 : 22
20.11. 13:00
AJ043
Ostrava - Frýdek-Místek
41 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Praha 4 - Ústí n.L.
31 : 27
video
online
S.Vršovice - Ml. Boleslav
20 : 17
video
online
Jablonec - 1.HC Pardubice
32 : 27
video
online
TJ Sokol Bělá - Libčice n. Vlt.
29 : 23
video
online
Most - Slavia
19 : 28
video
online
Kolín - Žatec
19 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Praha 4
22
19
1
2
702 : 533
39
2
Ústí n.L.
22
16
1
5
660 : 567
33
3
Jablonec
22
15
1
6
588 : 520
31
4
Kolín
22
11
3
8
560 : 544
25
5
1.HC Pardubice
22
11
2
9
582 : 581
24
6
Ml. Boleslav
22
10
2
10
561 : 571
22
7
Libčice n. Vlt.
22
10
0
12
532 : 526
20
8
S.Vršovice
22
9
2
11
551 : 547
20
9
Slavia
22
9
0
13
565 : 568
18
10
Žatec
22
8
2
12
493 : 528
18
11
TJ Sokol Bělá
22
6
0
16
547 : 623
12
12
Most
22
1
0
21
407 : 640
2
Tabulka střelců
Ondřej Vrběcký
TJ Chemička Ústí n.L.
159
Karel Stůj
SK Praha 4
143
Richard Skalický
1.HC Pardubice
141
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karel Stůj
SK Praha 4
48
Vojtěch Kuchta
TJ AŠ Ml. Boleslav
45
Faycal Chahi
HK Slavia Praha
44
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Vaněk
TJ HK Šroubárna Žatec
50
Michal Nováček
Sokol Vršovice
40
Jiří Novotný
ElektroPraga Jablonec
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.