Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo-osmifinále
5.kolo-čtvrtfinále
6.kolo-semifinále
7.kolo-finále
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Jaroslav Paululik
Mateřský klub
HCB Karviná
Rok narození
1971
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.2.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
13.5. 17:00
AF123
Polanka - L.Zubří
35 : 24
6.5. 17:00
AF118
L.Zubří - Zubří B
23 : 23
5.5. 15:00
AF116
MHK Karviná - Vsetín
23 : 20
15.4. 11:00
AF099
Přerov "B" - Olomouc
23 : 29
25.3. 17:00
AF096
Polanka - Zubří B
25 : 22
11.3. 17:00
AF079
Ostrava - L.Zubří
31 : 19
4.3. 17:30
AF074
Vsetín - Zubří B
25 : 34
3.3. 15:30
AF075
Rožnov p/R - Polanka
35 : 34
11.12. 17:00
AF063
Zubří B - MHK Karviná
34 : 25
4.12. 17:00
AF057
L.Zubří - Polanka
25 : 23
6.11. 15:00
AF043
Ostrava - Holešov
22 : 32
22.10. 15:00
AF026
MHK Karviná - L.Zubří
26 : 24
16.10. 17:00
AF020
Polanka - Přerov "B"
31 : 23
24.9. 13:30
AF006
Vsetín - Přerov "B"
31 : 26
1.liga starších dorostenců
12.5. 14:30
AG122
Frýdek-Místek - Bohunice
30 : 16
11.3. 15:00
AG079
Ostrava - Zlín
29 : 23
11.12. 15:00
AG063
Zubří - Dukla
24 : 25
20.11. 15:00
AG043
Ostrava - Frýdek-Místek
26 : 26
29.10. 11:00
AG032
Frýdek-Místek - Zubří
26 : 34
2.liga starších dorostenců M
13.5. 15:15
AI123
Polanka - Hranice
20 : 19
15.4. 09:00
AI099
Přerov - Olomouc
25 : 25
25.3. 15:15
AI096
Polanka - SK Kuřim
39 : 15
4.3. 15:30
AI074
Vsetín - SK Kuřim
36 : 29
3.3. 11:30
AI075
Rožnov p/R - Polanka
23 : 27
16.10. 15:15
AI020
Polanka - Přerov
42 : 11
24.9. 11:30
AI006
Vsetín - Přerov
31 : 21
1.liga mladších dorostenců
12.5. 12:30
AJ122
Frýdek-Místek - Strakonice
35 : 23
11.3. 13:00
AJ079
Ostrava - Lovosice
29 : 30
11.12. 13:00
AJ063
Zubří - Dukla
32 : 22
20.11. 13:00
AJ043
Ostrava - Frýdek-Místek
41 : 24
Další
Kalendář
Předchozí kola
finále - výsledky
video
online
Frýdek-Místek - Lovosice
29 : 32
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Lovosice
1
1
0
0
32 : 29
2
2
Frýdek-Místek
1
0
0
1
29 : 32
0
Tabulka střelců
Robert Plšek
TJ Holešov
44
Tomáš Hes
SKP Frýdek-Místek
42
Pavel Najman
Sokol Nové Veselí
39
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Radim Chudoba
HCB OKD Karviná
14
Tomáš Hes
SKP Frýdek-Místek
13
Tomáš Galus
TJ Cement Hranice
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Stanislav Švec
TJ Sokol Bělá p.B.
20
Radek Kružík
HCB OKD Karviná
20
Jiří Kozlovský
Sokol II.Prostějov
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.