Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
Rozpis soutěže
2.liga muži JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Pavel Friedel
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Rok narození
1988
Typ licence
Licence B
Platnost licence
1.9.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
26.5. 10:00
AF117
Trnávka - Přerov "B"
23 : 21
19.5. 10:30
AF131
L.Zubří - Holešov
26 : 30
22.4. 13:00
AF103
Ostrava - MHK Karviná
37 : 22
14.4. 15:30
AF100
Vsetín - Napajedla
29 : 31
18.3. 17:00
AF085
Zubří B - Ostrava
27 : 27
4.3. 17:00
AF078
L.Zubří - Napajedla
24 : 29
10.12. 18:00
AF061
Vsetín - Ostrava
26 : 25
27.11. 17:00
AF052
Zubří B - L.Zubří
34 : 27
30.10. 10:00
AF036
Trnávka - MHK Karviná
22 : 19
16.10. 17:00
AF019
Ostrava - Zubří B
25 : 24
7.10. 18:30
AF018
Přerov "B" - Zubří B
32 : 27
25.9. 17:00
AF002
L.Zubří - Olomouc
23 : 24
1.liga starších dorostenců
13.5. 15:00
AG125
Karviná - Dukla
23 : 26
8.5. 16:00
AG117
Kopřivnice - Karviná
18 : 29
29.4. 15:30
AG112
Karviná - Zlín
36 : 23
22.4. 17:00
AG103
Ostrava - Dukla
27 : 34
18.3. 15:00
AG085
Zubří - Ostrava
31 : 14
3.3. 16:00
AG077
Kopřivnice - N.Veselí
33 : 25
27.11. 15:00
AG052
Zubří - Zlín
46 : 26
16.10. 15:00
AG019
Ostrava - Zubří
25 : 34
8.10. 16:00
AG014
Kopřivnice - Bohunice
36 : 15
24.9. 16:00
AG003
Kopřivnice - Frýdek-Místek
32 : 24
2.liga starších dorostenců M
20.5. 13:00
AI131
Hranice - Maloměřice
39 : 16
10.12. 16:00
AI061
Vsetín - V. Bystřice
37 : 37
1.liga mladších dorostenců
13.5. 13:00
AJ125
Karviná - Dukla
37 : 34
8.5. 14:00
AJ117
Kopřivnice - Karviná
40 : 29
29.4. 13:30
AJ112
Karviná - Lovosice
37 : 34
22.4. 15:00
AJ103
Ostrava - Dukla
36 : 41
18.3. 13:00
AJ085
Zubří - Ostrava
31 : 29
11.3. 09:00
AJ104
Kopřivnice - Náchod
42 : 29
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Prostějov - Kostelec n.H.
32 : 30
video
online
V. Meziříčí - SK Kuřim
34 : 29
video
online
H.Brod - Ivančice
32 : 28
video
online
Sokolnice - Telnice
32 : 26
video
online
Hustopeče - Maloměřice
34 : 23
video
online
Bohunice - N.Veselí
21 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Hustopeče
22
20
0
2
711 : 485
40
2
N.Veselí
22
20
0
2
703 : 557
40
3
Prostějov
22
14
0
8
654 : 633
28
4
Kostelec n.H.
22
12
0
10
590 : 584
24
5
Bohunice
22
12
0
10
574 : 564
24
6
V. Meziříčí
22
11
1
10
563 : 567
23
7
Ivančice
22
10
1
11
560 : 571
21
8
H.Brod
22
9
0
13
601 : 649
18
9
SK Kuřim
22
7
2
13
593 : 659
16
10
Sokolnice
22
6
2
14
564 : 629
14
11
Maloměřice
22
6
0
16
528 : 610
12
12
Telnice
22
1
2
19
519 : 652
4
Tabulka střelců
Jiří Kosina
Sokol II.Prostějov
186
Martin Flajzar
Sokol Sokolnice
160
Petr Semerád
Legata Hustopeče
153
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Flajzar
Sokol Sokolnice
48
Tomáš Černíček
Sokol II.Prostějov
44
Jan Kupa
Sokol Telnice
33
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Máca
Sokol Sokolnice
60
Marek Bím
Sokol Telnice
52
Petr Mylbachr
SK Kuřim
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.