Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
1.liga mužů
Rozpis soutěže
1.liga muži
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Pavel Pluhař
Mateřský klub
HCB Karviná
Rok narození
1990
Typ licence
Licence B
Platnost licence
7.2.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
19.5. 17:30
AB127
V. Bystřice - Šumperk
40 : 25
29.4. 10:30
AB113
Šumperk - Chodov
15 : 35
24.3. 17:30
AB091
V. Bystřice - Chodov
27 : 23
18.3. 10:30
AB085
Bystřice p.H. - V. Bystřice
25 : 22
3.3. 15:00
AB078
Zlín - Louny
40 : 29
27.11. 10:30
AB050
Šumperk - Litovel
29 : 37
12.11. 17:00
AB037
Litovel - V. Bystřice
36 : 25
16.10. 15:00
AB024
Zlín - Chodov
26 : 30
2.liga mužů SM
20.11. 15:30
AF048
MHK Karviná - Rožnov p/R
31 : 23
29.10. 17:00
AF034
Napajedla - Vsetín
32 : 20
23.10. 17:00
AF030
Zubří B - Polanka
30 : 22
1.liga starších dorostenců
22.10. 16:00
AG025
Kopřivnice - Ostrava
30 : 14
16.10. 17:00
AG024
Zlín - Kopřivnice
32 : 33
2.liga starších dorostenců M
19.5. 15:30
AI127
V. Bystřice - Vsetín
39 : 20
24.3. 15:30
AI091
V. Bystřice - Prostějov
41 : 29
12.11. 15:00
AI037
Litovel - V. Bystřice
25 : 28
1.liga mladších dorostenců
22.10. 14:00
AJ025
Kopřivnice - Ostrava
32 : 24
Český pohár mužů
19.10. 17:00
AN068
Holešov - Hranice
23 : 28
28.9. 10:30
AN053
Holešov - Bystřice p.H.
29 : 25
17.9. 17:30
AN047
Vsetín - Zlín
25 : 27
Žákovská liga starších žáků
14.4. 15:50
AO185
Kopřivnice A - Strakonice A
15 : 22
14.4. 13:25
AO183
Strakonice A - F.-Místek A
19 : 22
14.4. 11:00
AO181
F.-Místek A - Kopřivnice A
25 : 15
1.liga žen
13.5. 14:30
AR131
Olomouc B - HC Plzeň
27 : 23
5.5. 13:00
AR124
Zlín B - Kobylisy
21 : 22
21.4. 15:00
AR110
Kunovice - Otrokovice
26 : 24
15.4. 14:30
AR105
Olomouc B - Liberec
33 : 34
25.2. 13:00
AR073
Poruba B - Pardubice
34 : 19
18.2. 14:00
AR068
Otrokovice - Olomouc B
23 : 23
11.12. 15:00
AR064
Kunovice - Kobylisy
21 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Zlín - Dvůr Králové
32 : 23
video
online
Litovel - Bystřice p.H.
35 : 29
video
online
V. Bystřice - Šumperk
40 : 25
video
online
Náchod - Karviná B
23 : 25
video
online
Louny - Košutka
31 : 27
video
online
Chodov - Jičín "B"
36 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bystřice p.H.
22
15
1
6
599 : 524
31
2
Jičín "B"
22
12
4
6
553 : 539
28
3
Louny
22
13
1
8
635 : 642
27
4
Chodov
22
13
0
9
588 : 525
26
5
Litovel
22
13
0
9
643 : 611
26
6
Karviná B
22
11
0
11
581 : 577
22
7
Zlín
22
10
2
10
614 : 594
22
8
Náchod
22
10
1
11
606 : 597
21
9
V. Bystřice
22
10
0
12
591 : 597
20
10
Dvůr Králové
22
7
3
12
516 : 574
17
11
Šumperk
22
5
3
14
546 : 636
13
12
Košutka
22
5
1
16
561 : 617
11
Tabulka střelců
Václav Klimt
TJ Lokomotiva Louny
172
Tomáš Laštůvka
TJ Šumperk
152
Kamil Sochor
TJ Lokomotiva Louny
142
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Václav Klimt
TJ Lokomotiva Louny
43
Jiří Mičola
SK Velká Bystřice
39
Petr Šulc
HBC Ronal Jičín B
36
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Voňka
1.HK Dvůr Králové
54
Marek Bauer
HC TJ Náchod
52
Jan Šmíd
Tatran Litovel
44
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.