Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
Rozpis soutěže
2.liga starších dorostenců -Morava
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Radek Mohyla
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Rok narození
1990
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
20.5. 10:30
AF132
Napajedla - Olomouc
23 : 32
14.4. 15:30
AF101
Rožnov p/R - L.Zubří
24 : 24
11.3. 17:00
AF084
Zubří B - Přerov "B"
32 : 23
26.2. 17:00
AF067
Ostrava - Napajedla
29 : 22
13.11. 17:00
AF041
Zubří B - Olomouc
30 : 28
30.10. 17:00
AF035
L.Zubří - Rožnov p/R
23 : 23
22.10. 17:30
AF028
Vsetín - Olomouc
31 : 26
9.10. 15:00
AF015
MHK Karviná - Olomouc
27 : 19
2.10. 17:30
AF007
Ostrava - Přerov "B"
34 : 21
1.liga starších dorostenců
28.4. 15:30
AG109
Frýdek-Místek - Ostrava
39 : 19
11.3. 15:00
AG084
Zubří - Karviná
31 : 25
26.2. 15:00
AG067
Ostrava - Bohunice
24 : 27
27.11. 15:00
AG051
Karviná - Kopřivnice
34 : 25
19.11. 16:00
AG047
Kopřivnice - Talent Plzeň
20 : 23
13.11. 15:00
AG041
Zubří - N.Veselí
35 : 17
29.10. 16:00
AG036
Kopřivnice - Dukla
23 : 27
16.10. 15:45
AG021
Frýdek-Místek - Talent Plzeň
22 : 20
28.9. 15:00
AG007
Ostrava - Karviná
24 : 29
2.liga starších dorostenců M
22.4. 13:00
AI105
Hranice - Vsetín
59 : 23
14.4. 11:30
AI101
Rožnov p/R - Hranice
25 : 33
22.10. 15:30
AI028
Vsetín - Olomouc
24 : 36
1.liga mladších dorostenců
28.4. 13:30
AJ109
Frýdek-Místek - Ostrava
26 : 19
11.3. 13:00
AJ084
Zubří - Karviná
34 : 29
26.2. 13:00
AJ067
Ostrava - Strakonice
24 : 21
27.11. 17:00
AJ051
Karviná - Kopřivnice
38 : 32
19.11. 14:00
AJ047
Kopřivnice - Talent Plzeň
39 : 30
13.11. 13:00
AJ041
Zubří - N.Veselí
28 : 38
29.10. 14:00
AJ036
Kopřivnice - Dukla
36 : 28
16.10. 13:45
AJ021
Frýdek-Místek - Talent Plzeň
30 : 40
28.9. 13:00
AJ007
Ostrava - Karviná
33 : 37
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Prostějov - Polanka
18 : 22
video
online
Rožnov p/R - Přerov
27 : 27
video
online
Litovel - SK Kuřim
36 : 15
video
online
V. Bystřice - Vsetín
39 : 20
video
online
Hranice - Maloměřice
39 : 16
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Polanka
20
17
1
2
605 : 376
35
2
Hranice
20
17
0
3
682 : 439
34
3
Rožnov p/R
20
14
2
4
610 : 484
30
4
V. Bystřice
20
13
2
5
617 : 540
28
5
Olomouc
20
11
2
7
578 : 527
24
6
Prostějov
20
11
0
9
589 : 554
22
7
Přerov
20
6
2
12
442 : 568
14
8
Vsetín
20
5
1
14
556 : 687
11
9
Maloměřice
20
5
0
15
506 : 581
10
10
Litovel
20
5
0
15
520 : 597
10
11
SK Kuřim
20
1
0
19
332 : 684
0
Tabulka střelců
Filip Mikulka
Sokol II.Prostějov
158
Jakub Kobliha
TJ Cement Hranice
138
Ondřej Švébiš
SK Velká Bystřice
137
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Filip Mikulka
Sokol II.Prostějov
46
Jan Ulmann
DTJ Polanka
27
Lukáš Halamíček
KH Zbrojovka Vsetín
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Sléha
Tatran Litovel
44
Miroslav Petr
TJ STM Olomouc
42
Jan Drásal
SHC Maloměřice
42
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.