Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
1.liga mužů
Rozpis soutěže
1.liga muži
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Hana Mikurdová
Mateřský klub
TJ Sokol Poruba
Rok narození
1990
Typ licence
Licence C
Platnost licence
8.2.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
6.5. 13:00
AF115
Ostrava - Rožnov p/R
31 : 24
29.4. 17:00
AF110
Polanka - Olomouc
26 : 28
17.3. 18:00
AF090
Trnávka - L.Zubří
25 : 24
4.12. 17:00
AF055
Ostrava - Olomouc
21 : 28
19.11. 12:00
AF047
Trnávka - Vsetín
34 : 22
9.10. 17:00
AF013
L.Zubří - Ostrava
26 : 27
24.9. 15:30
AF005
Rožnov p/R - Zubří B
23 : 37
1.liga starších dorostenců
6.5. 17:00
AG115
Ostrava - Náchod
22 : 33
17.3. 16:00
AG090
Kopřivnice - Zlín
33 : 27
4.3. 13:00
AG073
Karviná - Ostrava
29 : 22
11.12. 15:00
AG062
Karviná - Náchod
40 : 19
4.12. 15:00
AG055
Ostrava - N.Veselí
27 : 25
23.10. 15:00
AG029
Karviná - Frýdek-Místek
25 : 24
2.liga starších dorostenců M
29.4. 15:15
AI110
Polanka - Olomouc
31 : 13
24.9. 11:30
AI005
Rožnov p/R - SK Kuřim
45 : 10
1.liga mladších dorostenců
6.5. 15:00
AJ115
Ostrava - Náchod
43 : 31
17.3. 14:00
AJ090
Kopřivnice - Lovosice
36 : 30
4.3. 15:00
AJ073
Karviná - Ostrava
35 : 27
11.12. 17:00
AJ062
Karviná - Náchod
67 : 26
4.12. 13:00
AJ055
Ostrava - N.Veselí
29 : 27
23.10. 17:00
AJ029
Karviná - Frýdek-Místek
30 : 20
2.liga mladších dorostenců M
29.4. 13:30
AL110
DTJ Polanka - STM Olomouc
27 : 19
24.9. 13:30
AL005
Rožnov - Brno
40 : 28
Český pohár mužů
4.9. 17:00
AN028
Trnávka - MHK Karviná
21 : 26
Žákovská liga starších žáků
21.1. 16:30
AO070
Sokol II.Prostějov - Karviná A
6 : 40
21.1. 15:40
AO069
STM Olomouc - F.-Místek A
12 : 24
21.1. 14:00
AO067
Karviná A - STM Olomouc
24 : 10
21.1. 11:30
AO064
Karviná A - Ivančice
23 : 9
21.1. 10:40
AO063
Sokol II.Prostějov - F.-Místek A
16 : 23
Finále Žákovské ligy starších žaček
3.6. 11:30
AZA013
Písek - Kobylisy II
17 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Zlín - Dvůr Králové
32 : 23
video
online
Litovel - Bystřice p.H.
35 : 29
video
online
V. Bystřice - Šumperk
40 : 25
video
online
Náchod - Karviná B
23 : 25
video
online
Louny - Košutka
31 : 27
video
online
Chodov - Jičín "B"
36 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bystřice p.H.
22
15
1
6
599 : 524
31
2
Jičín "B"
22
12
4
6
553 : 539
28
3
Louny
22
13
1
8
635 : 642
27
4
Chodov
22
13
0
9
588 : 525
26
5
Litovel
22
13
0
9
643 : 611
26
6
Karviná B
22
11
0
11
581 : 577
22
7
Zlín
22
10
2
10
614 : 594
22
8
Náchod
22
10
1
11
606 : 597
21
9
V. Bystřice
22
10
0
12
591 : 597
20
10
Dvůr Králové
22
7
3
12
516 : 574
17
11
Šumperk
22
5
3
14
546 : 636
13
12
Košutka
22
5
1
16
561 : 617
11
Tabulka střelců
Václav Klimt
TJ Lokomotiva Louny
172
Tomáš Laštůvka
TJ Šumperk
152
Kamil Sochor
TJ Lokomotiva Louny
142
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Václav Klimt
TJ Lokomotiva Louny
43
Jiří Mičola
SK Velká Bystřice
39
Petr Šulc
HBC Ronal Jičín B
36
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Voňka
1.HK Dvůr Králové
54
Marek Bauer
HC TJ Náchod
52
Jan Šmíd
Tatran Litovel
44
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.