Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci-Čechy
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Daniel Douda
Mateřský klub
Sokol Juliánov
Rok narození
1971
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.1.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
19.5. 15:00
AE129
V. Meziříčí - SK Kuřim
34 : 29
29.4. 11:00
AE109
Maloměřice - Sokolnice
25 : 31
15.4. 17:00
AE100
Telnice - Bohunice
24 : 25
25.3. 16:00
AE091
Sokolnice - Prostějov
25 : 27
13.11. 14:00
AE041
SK Kuřim - N.Veselí
28 : 44
30.10. 10:30
AE035
Hustopeče - H.Brod
34 : 26
23.10. 15:00
AE025
Prostějov - Sokolnice
31 : 20
16.10. 16:30
AE022
N.Veselí - H.Brod
38 : 25
1.liga starších dorostenců
16.10. 14:30
AG022
N.Veselí - Náchod
24 : 24
2.liga starších dorostenců M
29.4. 13:00
AI109
Maloměřice - V. Bystřice
26 : 33
13.11. 16:00
AI041
SK Kuřim - Olomouc
14 : 25
23.10. 17:00
AI025
Prostějov - V. Bystřice
31 : 32
1.liga mladších dorostenců
16.10. 12:30
AJ022
N.Veselí - Náchod
37 : 21
2.liga mladších dorostenců M
19.5. 13:00
AL129
Velké Meziříčí - Brno
33 : 44
29.4. 15:00
AL109
Maloměřice - V. Bystřice
25 : 28
15.4. 15:00
AL100
Sokol Telnice - Napajedla
30 : 31
23.10. 13:00
AL025
Prostějov - V. Bystřice
46 : 30
Český pohár mužů
4.9. 15:00
AN025
Bohunice - Hustopeče
19 : 27
2.liga žen M
12.5. 17:00
AT059
Bohunice - Karviná
26 : 29
1.liga starších dorostenek
5.5. 13:00
AU126
Tatran Bohunice-Bánov - H.Brod
24 : 25
1.liga mladších dorostenek M
5.5. 15:00
AX126
Bohunice - J.Hradec dor
22 : 23
Jihomoravská liga mužů
13.5. 17:00
LA047
Brno IV - D. Cerekev
20 : 19
13.5. 14:00
LA046
Újezd u Brna - Bohunice B
27 : 25
13.11. 18:00
LA034
SK Kuřim B - Bohunice B
26 : 29
9.10. 10:30
LA012
Nové Bránice - Bohunice B
23 : 16
Divize mužů
29.4. 09:00
LB034
SHC Maloměřice B - Hostěrádky
22 : 17
Jihomoravská liga st. dorostenců
6.5. 11:40
LC045
HK Ivančice - D. Cerekev
20 : 10
6.5. 09:00
LC043
Kostelec n.H. - HK Ivančice
12 : 16
Jihomoravská liga st. žáků
5.5. 09:30
LF152
Bohunice - SK Kuřim
24 : 21
15.4. 13:30
LF130
Telnice - Újezd u Brna
33 : 20
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Sokol Vršovice - Ml.Boleslav
20 : 27
video
online
Lovosice - HC Plzeň
41 : 30
video
online
Chrudim - TJ Kutná Hora
34 : 25
video
online
Chodov - Liberec
40 : 17
video
online
Loko Č.Budějovice - Sokol Kobylisy
35 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Lovosice
20
18
1
1
674 : 460
37
2
Chodov
20
16
3
1
636 : 463
35
3
Sokol Kobylisy
20
13
1
6
616 : 533
27
4
Louny
20
12
3
5
587 : 501
27
5
Loko Č.Budějovice
20
10
1
9
561 : 529
21
6
HC Plzeň
20
10
0
10
541 : 483
20
7
Chrudim
20
8
3
9
543 : 518
19
8
Ml.Boleslav
20
8
2
10
512 : 549
18
9
TJ Kutná Hora
20
4
0
16
512 : 632
8
10
Liberec
20
4
0
16
524 : 698
8
11
Sokol Vršovice
20
0
0
20
279 : 619
0
Tabulka střelců
Lukáš Malý
HK Lovosice
210
Daniel Kývala
Sokol Kobylisy
175
Vít Reichl
TJ Sokol Chrudim
166
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Pícha
TJ Sparta Kutná Hora
38
Miroslav Mareš
HC Plzeň
32
Vít Reichl
TJ Sokol Chrudim
31
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Brož
TJ Sparta Kutná Hora
60
Michal Šťastný
TJ AŠ Mladá Boleslav
52
Lukáš Lehký
Liberec Handball
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.