Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
Rozpis soutěže
Tipgames Extraliga házené
Tipgames Extraliga házené - N 1-6
Tipgames Extraliga házené - N 7-12
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Petr Halada
Mateřský klub
HCB Karviná
Rok narození
1972
Typ licence
Licence A
Platnost licence
9.2.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
20.5. 10:00
AA187
Kopřivnice - Třeboň
27 : 25
22.4. 18:00
AA139
Zubří - Přerov
26 : 19
21.4. 17:00
AA171
Brno - Kopřivnice
31 : 24
23.3. 19:00
AA131
Třeboň - Hranice
15 : 19
25.2. 17:00
AA103
Brno - Frýdek-Místek
28 : 26
11.2. 11:00
AA092
Třeboň - Frýdek-Místek
30 : 24
8.2. 18:00
AA090
Jičín - Třeboň
30 : 20
4.12. 10:30
AA069
Hranice - Jičín
26 : 26
20.11. 14:00
AA057
Třeboň - Dukla
17 : 26
12.11. 18:30
AA050
Plzeň - Frýdek-Místek
29 : 32
15.10. 11:00
AA035
Třeboň - Lovosice
15 : 36
8.10. 18:00
AA025
Jičín - Brno
29 : 19
11.9. 17:00
AA003
Jičín - Hranice
24 : 21
1.liga mužů
13.5. 17:00
AB123
Jičín "B" - Zlín
23 : 21
1.10. 17:00
AB010
Dvůr Králové - Litovel
25 : 23
1.liga starších dorostenců
13.5. 15:00
AG123
Jičín - Zlín
39 : 24
1.liga mladších dorostenců
13.5. 13:00
AJ123
Jičín - Lovosice
26 : 26
2.liga mladších dorostenců Č
1.10. 15:00
AK010
D.Králové - Č.Budějovice
31 : 26
Český pohár mužů
29.9. 19:00
AN052
Slavia - Plzeň
19 : 34
28.9. 17:00
AN060
Louny - Lovosice
21 : 39
Žákovská liga starších žáků
25.3. 15:15
AO174
STM Olomouc - Karviná A
5 : 21
25.3. 14:30
AO173
Zubří A - Dukla 6
13 : 15
25.3. 13:45
AO172
Kopřivnice A - STM Olomouc
18 : 16
25.3. 11:30
AO169
Zubří A - STM Olomouc
18 : 10
25.3. 10:45
AO168
Karviná A - Kopřivnice A
13 : 12
W.H.I.L.
31.3. 18:00
AP172
J.Hradec - Poruba
19 : 30
14.3. 17:00
AP162
Slavia - Olomouc
29 : 29
11.2. 17:30
AP131
Olomouc - Partizánske
20 : 20
14.1. 17:00
AP099
Most - Slavia
24 : 18
10.12. 18:00
AP088
J.Hradec - Michalovce
18 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro II. - 10. kolo - výsledky
video
online
Kopřivnice - Plzeň
26 : 27
video
online
Hranice - Brno
33 : 31
video
online
Třeboň - Frýdek-Místek
22 : 40
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Plzeň
32
18
5
9
839 : 749
41
2
Hranice
32
16
4
12
843 : 807
36
3
Frýdek-Místek
32
12
4
16
933 : 928
28
4
Brno
32
7
3
22
761 : 919
17
5
Kopřivnice
32
6
1
25
780 : 975
13
6
Třeboň
32
1
2
29
656 : 906
4
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK .A.S.A. Město Lovosice
212
Martin Stržínek
HC Gumárny Zubří
182
Milan Škvařil
Talent M.A.T.Plzeň
171
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Gřes
KH Kopřivnice
50
Tomáš Pernička
Sokol HC Přerov
47
Martin Stržínek
HC Gumárny Zubří
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
106
Radek Sliwka
HCB OKD Karviná
70
Vítězslav Večeřa
HK Královo Pole
60
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.