Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
Rozpis soutěže
2.liga muži SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Petr Halada
Mateřský klub
HCB Karviná
Rok narození
1972
Typ licence
Licence A
Platnost licence
9.2.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
20.5. 10:00
AA187
Kopřivnice - Třeboň
27 : 25
22.4. 18:00
AA139
Zubří - Přerov
26 : 19
21.4. 17:00
AA171
Brno - Kopřivnice
31 : 24
23.3. 19:00
AA131
Třeboň - Hranice
15 : 19
25.2. 17:00
AA103
Brno - Frýdek-Místek
28 : 26
11.2. 11:00
AA092
Třeboň - Frýdek-Místek
30 : 24
8.2. 18:00
AA090
Jičín - Třeboň
30 : 20
4.12. 10:30
AA069
Hranice - Jičín
26 : 26
20.11. 14:00
AA057
Třeboň - Dukla
17 : 26
12.11. 18:30
AA050
Plzeň - Frýdek-Místek
29 : 32
15.10. 11:00
AA035
Třeboň - Lovosice
15 : 36
8.10. 18:00
AA025
Jičín - Brno
29 : 19
11.9. 17:00
AA003
Jičín - Hranice
24 : 21
1.liga mužů
13.5. 17:00
AB123
Jičín "B" - Zlín
23 : 21
1.10. 17:00
AB010
Dvůr Králové - Litovel
25 : 23
1.liga starších dorostenců
13.5. 15:00
AG123
Jičín - Zlín
39 : 24
1.liga mladších dorostenců
13.5. 13:00
AJ123
Jičín - Lovosice
26 : 26
2.liga mladších dorostenců Č
1.10. 15:00
AK010
D.Králové - Č.Budějovice
31 : 26
Český pohár mužů
29.9. 19:00
AN052
Slavia - Plzeň
19 : 34
28.9. 17:00
AN060
Louny - Lovosice
21 : 39
Žákovská liga starších žáků
25.3. 15:15
AO174
STM Olomouc - Karviná A
5 : 21
25.3. 14:30
AO173
Zubří A - Dukla 6
13 : 15
25.3. 13:45
AO172
Kopřivnice A - STM Olomouc
18 : 16
25.3. 11:30
AO169
Zubří A - STM Olomouc
18 : 10
25.3. 10:45
AO168
Karviná A - Kopřivnice A
13 : 12
W.H.I.L.
31.3. 18:00
AP172
J.Hradec - Poruba
19 : 30
14.3. 17:00
AP162
Slavia - Olomouc
29 : 29
11.2. 17:30
AP131
Olomouc - Partizánske
20 : 20
14.1. 17:00
AP099
Most - Slavia
24 : 18
10.12. 18:00
AP088
J.Hradec - Michalovce
18 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Ostrava - Vsetín
31 : 28
video
online
L.Zubří - Holešov
26 : 30
video
online
MHK Karviná - Zubří B
23 : 14
video
online
Rožnov p/R - Přerov "B"
27 : 30
video
online
Napajedla - Olomouc
23 : 32
video
online
Trnávka - Polanka
16 : 32
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
22
17
1
4
591 : 533
35
2
Holešov
22
17
1
4
682 : 556
35
3
Napajedla
22
16
0
6
639 : 550
32
4
Ostrava
22
14
1
7
604 : 549
29
5
Zubří B
22
11
3
8
634 : 585
25
6
Vsetín
22
11
0
11
618 : 623
22
7
MHK Karviná
22
10
1
11
540 : 559
21
8
Trnávka
22
9
0
13
507 : 577
18
9
Polanka
22
8
1
13
585 : 576
17
10
Přerov "B"
22
6
2
14
528 : 623
14
11
L.Zubří
22
2
4
16
515 : 590
8
12
Rožnov p/R
22
3
2
17
524 : 646
8
Tabulka střelců
Robert Plšek
TJ Holešov
182
Filip Hardt
Sokol Ostrava
150
Tomáš Mikulenka
TJ Lesana Zubří
144
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Mazáč
TJ STM Olomouc
47
Zdenek Kašný
Slavia Fatra Napajedla
35
Michal Kubiš
TJ Rožnov p/R
34
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dalibor Brož
Sokol Trnávka
62
David Mužík
Sokol HC Přerov B
60
Nikos Floksa
MHK Karviná
42
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.