Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Petr Halada
Mateřský klub
HCB Karviná
Rok narození
1972
Typ licence
Licence A
Platnost licence
9.2.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
20.5. 10:00
AA187
Kopřivnice - Třeboň
27 : 25
22.4. 18:00
AA139
Zubří - Přerov
26 : 19
21.4. 17:00
AA171
Brno - Kopřivnice
31 : 24
23.3. 19:00
AA131
Třeboň - Hranice
15 : 19
25.2. 17:00
AA103
Brno - Frýdek-Místek
28 : 26
11.2. 11:00
AA092
Třeboň - Frýdek-Místek
30 : 24
8.2. 18:00
AA090
Jičín - Třeboň
30 : 20
4.12. 10:30
AA069
Hranice - Jičín
26 : 26
20.11. 14:00
AA057
Třeboň - Dukla
17 : 26
12.11. 18:30
AA050
Plzeň - Frýdek-Místek
29 : 32
15.10. 11:00
AA035
Třeboň - Lovosice
15 : 36
8.10. 18:00
AA025
Jičín - Brno
29 : 19
11.9. 17:00
AA003
Jičín - Hranice
24 : 21
1.liga mužů
13.5. 17:00
AB123
Jičín "B" - Zlín
23 : 21
1.10. 17:00
AB010
Dvůr Králové - Litovel
25 : 23
1.liga starších dorostenců
13.5. 15:00
AG123
Jičín - Zlín
39 : 24
1.liga mladších dorostenců
13.5. 13:00
AJ123
Jičín - Lovosice
26 : 26
2.liga mladších dorostenců Č
1.10. 15:00
AK010
D.Králové - Č.Budějovice
31 : 26
Český pohár mužů
29.9. 19:00
AN052
Slavia - Plzeň
19 : 34
28.9. 17:00
AN060
Louny - Lovosice
21 : 39
Žákovská liga starších žáků
25.3. 15:15
AO174
STM Olomouc - Karviná A
5 : 21
25.3. 14:30
AO173
Zubří A - Dukla 6
13 : 15
25.3. 13:45
AO172
Kopřivnice A - STM Olomouc
18 : 16
25.3. 11:30
AO169
Zubří A - STM Olomouc
18 : 10
25.3. 10:45
AO168
Karviná A - Kopřivnice A
13 : 12
W.H.I.L.
31.3. 18:00
AP172
J.Hradec - Poruba
19 : 30
14.3. 17:00
AP162
Slavia - Olomouc
29 : 29
11.2. 17:30
AP131
Olomouc - Partizánske
20 : 20
14.1. 17:00
AP099
Most - Slavia
24 : 18
10.12. 18:00
AP088
J.Hradec - Michalovce
18 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro II - 10. kolo - výsledky
video
online
Přerov - Karviná
29 : 30
video
online
Dukla - Lovosice
25 : 26
video
online
Zubří - Jičín
30 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří
32
23
5
4
928 : 748
51
2
Dukla
32
22
4
6
901 : 765
48
3
Karviná
32
22
3
7
965 : 863
47
4
Lovosice
32
19
2
11
888 : 790
40
5
Jičín
32
14
8
10
881 : 822
36
6
Přerov
32
11
1
20
879 : 982
23
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.