Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci-Čechy
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Jindřich Berger
Mateřský klub
Tatran Bohunice
Rok narození
1991
Typ licence
Licence C
Platnost licence
9.12.2012
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
13.5. 16:30
AE121
N.Veselí - Sokolnice
31 : 26
6.5. 16:30
AE120
N.Veselí - Maloměřice
32 : 19
14.4. 15:00
AE102
V. Meziříčí - Prostějov
27 : 36
18.3. 16:00
AE085
SK Kuřim - Sokolnice
26 : 34
17.3. 17:00
AE086
Ivančice - Kostelec n.H.
30 : 21
11.3. 13:00
AE082
Maloměřice - H.Brod
29 : 27
3.3. 10:30
AE078
Hustopeče - Bohunice
26 : 14
26.2. 11:00
AE069
Maloměřice - Prostějov
26 : 19
25.2. 17:00
AE072
Ivančice - Telnice
31 : 18
10.12. 18:45
AE062
Ivančice - H.Brod
29 : 26
27.11. 15:00
AE052
SK Kuřim - Hustopeče
31 : 34
13.11. 13:00
AE039
Telnice - Hustopeče
12 : 35
12.11. 15:00
AE037
V. Meziříčí - Sokolnice
27 : 25
23.10. 17:00
AE028
Telnice - N.Veselí
25 : 28
16.10. 17:00
AE023
Bohunice - V. Meziříčí
25 : 22
9.10. 10:30
AE013
Hustopeče - Sokolnice
40 : 20
1.liga starších dorostenců
13.5. 14:30
AG121
N.Veselí - Ostrava
29 : 17
6.5. 14:30
AG120
N.Veselí - Frýdek-Místek
24 : 27
24.9. 11:00
AG001
Bohunice - Ostrava
24 : 30
2.liga starších dorostenců M
18.3. 14:00
AI085
SK Kuřim - V. Bystřice
18 : 32
11.3. 09:00
AI082
Maloměřice - Rožnov p/R
17 : 32
26.2. 09:00
AI069
Maloměřice - Prostějov
24 : 32
27.11. 13:00
AI052
SK Kuřim - Hranice
18 : 37
1.liga mladších dorostenců
13.5. 12:30
AJ121
N.Veselí - Ostrava
36 : 30
6.5. 12:30
AJ120
N.Veselí - Frýdek-Místek
28 : 26
2.liga mladších dorostenců M
12.5. 17:30
AL124
Brno - Prostějov
47 : 27
17.3. 15:00
AL086
HK Ivančice - DTJ Polanka
30 : 35
11.3. 11:00
AL082
Maloměřice - Rožnov
19 : 39
26.2. 13:00
AL069
Maloměřice - Prostějov
26 : 38
25.2. 15:00
AL072
HK Ivančice - Sokol Telnice
42 : 35
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Sokol Vršovice - Ml.Boleslav
20 : 27
video
online
Lovosice - HC Plzeň
41 : 30
video
online
Chrudim - TJ Kutná Hora
34 : 25
video
online
Chodov - Liberec
40 : 17
video
online
Loko Č.Budějovice - Sokol Kobylisy
35 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Lovosice
20
18
1
1
674 : 460
37
2
Chodov
20
16
3
1
636 : 463
35
3
Sokol Kobylisy
20
13
1
6
616 : 533
27
4
Louny
20
12
3
5
587 : 501
27
5
Loko Č.Budějovice
20
10
1
9
561 : 529
21
6
HC Plzeň
20
10
0
10
541 : 483
20
7
Chrudim
20
8
3
9
543 : 518
19
8
Ml.Boleslav
20
8
2
10
512 : 549
18
9
TJ Kutná Hora
20
4
0
16
512 : 632
8
10
Liberec
20
4
0
16
524 : 698
8
11
Sokol Vršovice
20
0
0
20
279 : 619
0
Tabulka střelců
Lukáš Malý
HK Lovosice
210
Daniel Kývala
Sokol Kobylisy
175
Vít Reichl
TJ Sokol Chrudim
166
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Pícha
TJ Sparta Kutná Hora
38
Miroslav Mareš
HC Plzeň
32
Vít Reichl
TJ Sokol Chrudim
31
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Brož
TJ Sparta Kutná Hora
60
Michal Šťastný
TJ AŠ Mladá Boleslav
52
Lukáš Lehký
Liberec Handball
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.