Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci-Čechy
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Ladislav Planka
Mateřský klub
Sokol II Prostějov
Rok narození
1960
Typ licence
Licence C
Platnost licence
2.3.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
25.3. 11:00
AE095
Maloměřice - Ivančice
25 : 23
11.3. 16:00
AE079
Sokolnice - Hustopeče
17 : 33
3.3. 17:00
AE073
Ivančice - Sokolnice
30 : 27
27.11. 10:30
AE053
Kostelec n.H. - Bohunice
27 : 26
2.liga mužů SM
6.4. 19:00
AF073
Přerov "B" - Ostrava
21 : 27
24.3. 16:00
AF093
Napajedla - Rožnov p/R
33 : 19
25.2. 14:30
AF068
Olomouc - L.Zubří
29 : 20
12.11. 16:00
AF040
Přerov "B" - Napajedla
21 : 33
1.liga starších dorostenců
6.5. 14:00
AG118
Zlín - Zubří
19 : 34
2.liga starších dorostenců M
25.3. 09:00
AI095
Maloměřice - Přerov
21 : 24
1.3. 18:15
AI073
Přerov - V. Bystřice
22 : 30
26.2. 10:00
AI068
Olomouc - Hranice
33 : 23
30.10. 13:00
AI035
Hranice - Rožnov p/R
29 : 36
2.liga mladších dorostenců M
6.5. 12:00
AL118
Zlín - Brno
24 : 34
22.4. 15:30
AL105
Zlín - Sokol Telnice
27 : 25
25.3. 15:00
AL095
Maloměřice - HK Ivančice
28 : 43
24.3. 10:30
AL093
Napajedla - Rožnov
23 : 40
3.3. 15:00
AL073
HK Ivančice - V. Bystřice
42 : 12
25.2. 12:30
AL068
STM Olomouc - Zlín
37 : 26
19.11. 14:00
AL043
V. Bystřice - Maloměřice
27 : 28
29.10. 10:30
AL034
Napajedla - Sokol Telnice
36 : 43
9.10. 13:00
AL013
Zlín - V. Bystřice
37 : 18
1.10. 15:00
AL008
Brno - Sokol Telnice
31 : 25
25.9. 13:00
AL002
Zlín - STM Olomouc
21 : 25
Český pohár mužů
14.9. 18:15
AN048
Napajedla - Bystřice p.H.
27 : 36
4.9. 15:00
AN027
Droždín - Napajedla
23 : 28
2.liga žen M
29.4. 17:00
AT052
Olomouc - Bohunice
26 : 16
4.3. 17:00
AT034
Olomouc - Karviná
23 : 16
1.liga starších dorostenek
1.4. 15:00
AU100
Tatran Bohunice-Bánov - Slavia
19 : 30
1.liga mladších dorostenek M
13.5. 11:15
AX132
Veselí n.M. - Otrokovice
29 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Sokol Vršovice - Ml.Boleslav
20 : 27
video
online
Lovosice - HC Plzeň
41 : 30
video
online
Chrudim - TJ Kutná Hora
34 : 25
video
online
Chodov - Liberec
40 : 17
video
online
Loko Č.Budějovice - Sokol Kobylisy
35 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Lovosice
20
18
1
1
674 : 460
37
2
Chodov
20
16
3
1
636 : 463
35
3
Sokol Kobylisy
20
13
1
6
616 : 533
27
4
Louny
20
12
3
5
587 : 501
27
5
Loko Č.Budějovice
20
10
1
9
561 : 529
21
6
HC Plzeň
20
10
0
10
541 : 483
20
7
Chrudim
20
8
3
9
543 : 518
19
8
Ml.Boleslav
20
8
2
10
512 : 549
18
9
TJ Kutná Hora
20
4
0
16
512 : 632
8
10
Liberec
20
4
0
16
524 : 698
8
11
Sokol Vršovice
20
0
0
20
279 : 619
0
Tabulka střelců
Lukáš Malý
HK Lovosice
210
Daniel Kývala
Sokol Kobylisy
175
Vít Reichl
TJ Sokol Chrudim
166
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Pícha
TJ Sparta Kutná Hora
38
Miroslav Mareš
HC Plzeň
32
Vít Reichl
TJ Sokol Chrudim
31
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Brož
TJ Sparta Kutná Hora
60
Michal Šťastný
TJ AŠ Mladá Boleslav
52
Lukáš Lehký
Liberec Handball
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.