Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
Rozpis soutěže
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Ladislav Planka
Mateřský klub
Sokol II Prostějov
Rok narození
1960
Typ licence
Licence C
Platnost licence
2.3.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
25.3. 11:00
AE095
Maloměřice - Ivančice
25 : 23
11.3. 16:00
AE079
Sokolnice - Hustopeče
17 : 33
3.3. 17:00
AE073
Ivančice - Sokolnice
30 : 27
27.11. 10:30
AE053
Kostelec n.H. - Bohunice
27 : 26
2.liga mužů SM
6.4. 19:00
AF073
Přerov "B" - Ostrava
21 : 27
24.3. 16:00
AF093
Napajedla - Rožnov p/R
33 : 19
25.2. 14:30
AF068
Olomouc - L.Zubří
29 : 20
12.11. 16:00
AF040
Přerov "B" - Napajedla
21 : 33
1.liga starších dorostenců
6.5. 14:00
AG118
Zlín - Zubří
19 : 34
2.liga starších dorostenců M
25.3. 09:00
AI095
Maloměřice - Přerov
21 : 24
1.3. 18:15
AI073
Přerov - V. Bystřice
22 : 30
26.2. 10:00
AI068
Olomouc - Hranice
33 : 23
30.10. 13:00
AI035
Hranice - Rožnov p/R
29 : 36
2.liga mladších dorostenců M
6.5. 12:00
AL118
Zlín - Brno
24 : 34
22.4. 15:30
AL105
Zlín - Sokol Telnice
27 : 25
25.3. 15:00
AL095
Maloměřice - HK Ivančice
28 : 43
24.3. 10:30
AL093
Napajedla - Rožnov
23 : 40
3.3. 15:00
AL073
HK Ivančice - V. Bystřice
42 : 12
25.2. 12:30
AL068
STM Olomouc - Zlín
37 : 26
19.11. 14:00
AL043
V. Bystřice - Maloměřice
27 : 28
29.10. 10:30
AL034
Napajedla - Sokol Telnice
36 : 43
9.10. 13:00
AL013
Zlín - V. Bystřice
37 : 18
1.10. 15:00
AL008
Brno - Sokol Telnice
31 : 25
25.9. 13:00
AL002
Zlín - STM Olomouc
21 : 25
Český pohár mužů
14.9. 18:15
AN048
Napajedla - Bystřice p.H.
27 : 36
4.9. 15:00
AN027
Droždín - Napajedla
23 : 28
2.liga žen M
29.4. 17:00
AT052
Olomouc - Bohunice
26 : 16
4.3. 17:00
AT034
Olomouc - Karviná
23 : 16
1.liga starších dorostenek
1.4. 15:00
AU100
Tatran Bohunice-Bánov - Slavia
19 : 30
1.liga mladších dorostenek M
13.5. 11:15
AX132
Veselí n.M. - Otrokovice
29 : 25
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Dukla - Zubří
32 : 43
video
online
Ostrava - Talent Plzeň
32 : 34
video
online
Kopřivnice - Jičín
30 : 24
video
online
Strakonice - N.Veselí
25 : 24
video
online
Náchod - Karviná
28 : 32
video
online
Lovosice - Frýdek-Místek
30 : 35
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Talent Plzeň
22
20
1
1
800 : 592
41
2
Kopřivnice
22
19
0
3
758 : 623
38
3
Karviná
22
17
1
4
752 : 608
35
4
N.Veselí
22
12
1
9
675 : 620
25
5
Dukla
22
11
1
10
707 : 718
23
6
Zubří
22
10
1
11
678 : 648
21
7
Lovosice
22
9
2
11
639 : 663
20
8
Jičín
22
9
1
12
605 : 640
19
9
Ostrava
22
8
1
13
684 : 683
17
10
Frýdek-Místek
22
6
0
16
586 : 669
12
11
Strakonice
22
4
0
18
505 : 663
8
12
Náchod
22
2
1
19
571 : 833
5
Tabulka střelců
Tomáš Tomeš
HBC Jičín
225
Jakub Řežábek
HC Dukla Praha
196
Marek Bukovský
KH Kopřivnice
191
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marek Bukovský
KH Kopřivnice
39
Jakub Gasior
HCB Karviná
31
Tomáš Tomeš
HBC Jičín
29
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Radek Samek
SKP Frýdek-Místek
58
David Zima
KH Kopřivnice
46
Miroslav Pšenica
HC Zubří
42
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.