Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
Rozpis soutěže
Tipgames Extraliga házené
Tipgames Extraliga házené - N 1-6
Tipgames Extraliga házené - N 7-12
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Pavel Blanar
Mateřský klub
Liberec Handball
Rok narození
1991
Typ licence
Licence B
Platnost licence
19.6.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Finále Žákovské ligy starších žáků
2.6. 14:45
AOA007
Zubří A - Lovosice
15 : 15
2.6. 11:45
AOA004
F.-Místek A - Zubří A
24 : 23
2.6. 09:30
AOA002
Karviná A - Zubří A
12 : 14
1.liga žen
13.5. 15:00
AR132
Slavia B. - Otrokovice
32 : 21
2.liga žen Č
26.2. 17:30
AS078
Most B - Astra
17 : 21
18.2. 11:00
AS070
S.Vršovice - Č.Budějovice
24 : 27
12.11. 11:00
AS045
Astra - Ústí n.L.
19 : 20
1.liga starších dorostenek
13.5. 11:00
AU132
Slavia - Písek
31 : 23
18.2. 13:00
AU070
S.Vršovice - SVŠ Plzeň
24 : 23
2.liga starších dorostenek
12.11. 16:00
AV023
Astra Praha - Kobylisy
24 : 26
1.liga mladších dorostenek Č
13.5. 13:00
AW132
Slavia - Písek
19 : 19
18.2. 09:00
AW070
S.Vršovice - SVŠ Plzeň
13 : 35
2.10. 10:30
AW013
Háje - Pardubice
27 : 35
Přebor Prahy žen
9.9. 18:45
BB009
Turnov - Mělník
29 : 13
1.kvalifikační turnaj mladšího žactva
6.11. 14:20
CA015
Pardubice - TJ Sokol Bělá
10 : 6
6.11. 13:30
CA013
Ml. Boleslav - Úvaly
9 : 10
6.11. 13:05
CA012
Pardubice - Sokol Úvaly B
8 : 4
6.11. 11:00
CA007
Sokol Úvaly B - Ml. Boleslav
6 : 7
6.11. 10:10
CA005
Ml. Boleslav - Pardubice
8 : 13
6.11. 09:45
CA004
TJ Sokol Bělá - Sokol Úvaly B
10 : 7
6.11. 09:20
CA003
Pardubice - Kutná Hora
11 : 13
Společná regionální liga
15.4. 15:00
CR026
L.Vršovice - Zruč n.S.
22 : 12
23.10. 15:00
CU019
L.Vršovice - Sokol Úvaly
20 : 18
25.9. 10:30
CU007
Kutná Hora - Sokol Úvaly
27 : 23
Severočeská liga - muži
21.4. 15:00
M-039
Varnsdorf - Liberec
14 : 37
15.10. 14:00
M-024
Jablonec B - Liberec
16 : 21
24.9. 11:00
M-012
HK Lovosice B - Chemička "B"
34 : 20
10.9. 15:00
M-003
Jablonec B - Chemička "B"
19 : 10
Severočeská soutěž - MLŽci skupina A - podzim 2011
19.11. 09:00
MA-204/01
Jablonec - Liberec A
3 : 24
Zpět
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro II. - 10. kolo - výsledky
video
online
Kopřivnice - Plzeň
26 : 27
video
online
Hranice - Brno
33 : 31
video
online
Třeboň - Frýdek-Místek
22 : 40
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Plzeň
32
18
5
9
839 : 749
41
2
Hranice
32
16
4
12
843 : 807
36
3
Frýdek-Místek
32
12
4
16
933 : 928
28
4
Brno
32
7
3
22
761 : 919
17
5
Kopřivnice
32
6
1
25
780 : 975
13
6
Třeboň
32
1
2
29
656 : 906
4
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK .A.S.A. Město Lovosice
212
Martin Stržínek
HC Gumárny Zubří
182
Milan Škvařil
Talent M.A.T.Plzeň
171
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Gřes
KH Kopřivnice
50
Tomáš Pernička
Sokol HC Přerov
47
Martin Stržínek
HC Gumárny Zubří
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
106
Radek Sliwka
HCB OKD Karviná
70
Vítězslav Večeřa
HK Královo Pole
60
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.