Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
Rozpis soutěže
Tipgames Extraliga házené
Tipgames Extraliga házené - N 1-6
Tipgames Extraliga házené - N 7-12
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Jan Zelenka
Mateřský klub
TJ Loko České Budějovice
Rok narození
1994
Typ licence
Licence C
Platnost licence
12.10.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
11.12. 16:00
AO013
Liberec - F.-Místek A
11 : 27
11.12. 14:40
AO011
F.-Místek A - Zubří A
12 : 16
11.12. 14:00
AO010
Liberec - Sokol II.Prostějov
11 : 12
11.12. 12:40
AO008
Sokol II.Prostějov - Jičín
14 : 21
11.12. 12:00
AO007
F.-Místek A - Strakonice A
24 : 16
11.12. 08:00
AO001
Strakonice A - Liberec
19 : 10
Žákovská liga starších žaček
14.4. 13:20
AZ119
Slavia - Zlín "B"
18 : 17
14.4. 09:25
AZ116
Zlín "B" - Kobylisy II
13 : 15
14.4. 08:30
AZ115
Písek - Slavia
15 : 16
Jihočeský přebor mladších žáků
19.5. 11:00
HB056
Č.Budějovice - Strakonice A
9 : 22
19.5. 09:00
HB049
Č.Budějovice - Strakonice B
21 : 14
16.4. 16:00
HB030
Č.Budějovice - Soběslav
15 : 6
8.10. 10:00
HB014
Č.Budějovice - Třeboň
9 : 15
Jihočeský přebor starších žáků
19.5. 12:00
HC056
Č.Budějovice - Strakonice A
15 : 34
19.5. 10:00
HC049
Č.Budějovice - Strakonice B
28 : 19
31.3. 10:00
HC030
Č.Budějovice - Soběslav
22 : 18
8.10. 11:00
HC014
Č.Budějovice - Třeboň
24 : 18
24.9. 10:00
HC007
Č.Budějovice - Milevsko
24 : 21
Jihočeský přebor mladších žákyň
13.5. 10:00
HE048
Č.Budějovice - J.Hradec
23 : 8
22.4. 10:00
HE056
Č.Budějovice - Strakonice
35 : 9
8.10. 12:00
HE014
Č.Budějovice - Třeboň
16 : 9
Jihočeský přebor starších žákyň
13.5. 17:00
HF042
Č.Budějovice - J.Hradec dor
16 : 32
13.5. 15:00
HF048
Č.Budějovice - J.Hradec
18 : 15
24.9. 11:00
HF028
Č.Budějovice - Milevsko dor
19 : 12
24.9. 09:00
HF007
Č.Budějovice - Milevsko
17 : 9
Jihočeský přebor mužů
25.11. 20:00
HM006
Č.Budějovice B - Sez.Ústí B
22 : 27
16.9. 20:00
HM002
Č.Budějovice A - Č.Budějovice B
36 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro II. - 10. kolo - výsledky
video
online
Kopřivnice - Plzeň
26 : 27
video
online
Hranice - Brno
33 : 31
video
online
Třeboň - Frýdek-Místek
22 : 40
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Plzeň
32
18
5
9
839 : 749
41
2
Hranice
32
16
4
12
843 : 807
36
3
Frýdek-Místek
32
12
4
16
933 : 928
28
4
Brno
32
7
3
22
761 : 919
17
5
Kopřivnice
32
6
1
25
780 : 975
13
6
Třeboň
32
1
2
29
656 : 906
4
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK .A.S.A. Město Lovosice
212
Martin Stržínek
HC Gumárny Zubří
182
Milan Škvařil
Talent M.A.T.Plzeň
171
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Gřes
KH Kopřivnice
50
Tomáš Pernička
Sokol HC Přerov
47
Martin Stržínek
HC Gumárny Zubří
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
106
Radek Sliwka
HCB OKD Karviná
70
Vítězslav Večeřa
HK Královo Pole
60
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.