Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci-Čechy
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Vilém Novotný
Mateřský klub
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Rok narození
1975
Typ licence
Licence C
Platnost licence
4.8.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
29.4. 16:30
AC109
VŠ Plzeň - Starý Plzenec
24 : 18
27.11. 17:00
AC049
Bohemians - Starý Plzenec
25 : 21
29.10. 18:00
AC034
Strakonice - Talent Plzeň "B"
32 : 29
16.10. 17:00
AC022
Písek - Bohemians
23 : 19
2.liga mužů SVČ
21.4. 17:00
AD108
Žatec - Libčice n. Vlt.
23 : 22
11.3. 17:00
AD080
Most - TJ Sokol Bělá
25 : 15
3.3. 17:00
AD077
TJ Sokol Bělá - Slavia
25 : 22
26.11. 18:00
AD052
Ústí n.L. - Kolín
31 : 26
2.liga mužů JM
3.12. 17:00
AE060
H.Brod - Telnice
32 : 28
1.liga starších dorostenců
24.9. 14:30
AG005
Náchod - Zubří
19 : 31
2.liga starších dorostenců Č
28.4. 17:30
AH111
Sokol Kobylisy - Louny
34 : 20
2.10. 15:00
AH009
Liberec - Sokol Vršovice
39 : 23
1.liga mladších dorostenců
29.10. 16:00
AJ034
Strakonice - Talent Plzeň
21 : 34
24.9. 12:00
AJ005
Náchod - Zubří
27 : 23
2.liga mladších dorostenců Č
17.3. 13:00
AK088
S.Vršovice - TJ košutka
27 : 15
26.11. 16:00
AK052
Ústí n.L. - Úvaly
33 : 25
2.liga žen Č
17.3. 11:00
AS096
S.Vršovice - Ústí n.L.
27 : 25
26.2. 15:00
AS076
Č.Budějovice - Slavoj Tachov
18 : 19
1.liga starších dorostenek
4.12. 15:00
AU060
H.Brod - Tatran Bohunice-Bánov
27 : 21
2.liga starších dorostenek
26.2. 17:00
AV033
Č.Budějovice - Kobylisy
25 : 27
1.liga mladších dorostenek Č
12.5. 10:30
AW131
Háje - HC Plzeň
20 : 20
17.3. 09:00
AW096
S.Vršovice - HK Spartak Ústí n.L.
17 : 19
13.11. 17:00
AW047
Kobylisy - DHK Loko Liberec
34 : 12
Přebor Prahy žen
17.6. 14:00
BB088
Mělník - Střešovice
17 : 23
Společná regionální liga
22.4. 10:30
CR029
Kutná Hora - L.Vršovice
22 : 20
23.10. 10:30
CU021
Kutná Hora - Zruč n.S.
30 : 22
11.9. 10:30
CU002
Kutná Hora - Wendy Mělník
46 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Sokol Vršovice - Ml.Boleslav
20 : 27
video
online
Lovosice - HC Plzeň
41 : 30
video
online
Chrudim - TJ Kutná Hora
34 : 25
video
online
Chodov - Liberec
40 : 17
video
online
Loko Č.Budějovice - Sokol Kobylisy
35 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Lovosice
20
18
1
1
674 : 460
37
2
Chodov
20
16
3
1
636 : 463
35
3
Sokol Kobylisy
20
13
1
6
616 : 533
27
4
Louny
20
12
3
5
587 : 501
27
5
Loko Č.Budějovice
20
10
1
9
561 : 529
21
6
HC Plzeň
20
10
0
10
541 : 483
20
7
Chrudim
20
8
3
9
543 : 518
19
8
Ml.Boleslav
20
8
2
10
512 : 549
18
9
TJ Kutná Hora
20
4
0
16
512 : 632
8
10
Liberec
20
4
0
16
524 : 698
8
11
Sokol Vršovice
20
0
0
20
279 : 619
0
Tabulka střelců
Lukáš Malý
HK Lovosice
210
Daniel Kývala
Sokol Kobylisy
175
Vít Reichl
TJ Sokol Chrudim
166
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Pícha
TJ Sparta Kutná Hora
38
Miroslav Mareš
HC Plzeň
32
Vít Reichl
TJ Sokol Chrudim
31
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Brož
TJ Sparta Kutná Hora
60
Michal Šťastný
TJ AŠ Mladá Boleslav
52
Lukáš Lehký
Liberec Handball
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.