Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
Rozpis soutěže
Tipgames Extraliga házené
Tipgames Extraliga házené - N 1-6
Tipgames Extraliga házené - N 7-12
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Bohumil Brůna
Mateřský klub
Lokomotiva Louny
Rok narození
1975
Typ licence
Licence A
Platnost licence
3.1.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
11.5. 19:00
AA184
Třeboň - Hranice
20 : 29
29.4. 11:30
AA177
Plzeň - Kopřivnice
36 : 19
14.4. 17:00
AA165
Brno - Frýdek-Místek
24 : 32
18.3. 10:30
AA124
Přerov - Jičín
31 : 29
25.2. 11:00
AA105
Třeboň - Plzeň
17 : 24
18.2. 16:30
AA097
Dukla - Brno
30 : 21
11.2. 17:00
AA093
Kopřivnice - Lovosice
22 : 37
12.11. 16:30
AA053
Dukla - Kopřivnice
33 : 20
15.10. 13:00
AA036
Jičín - Frýdek-Místek
27 : 27
24.9. 11:00
AA013
Třeboň - Brno
23 : 23
11.9. 13:00
AA005
Lovosice - Přerov
28 : 23
1.liga mužů
21.4. 17:00
AB108
Dvůr Králové - Jičín "B"
22 : 22
10.3. 15:00
AB081
Košutka - Litovel
28 : 27
26.11. 17:30
AB049
Náchod - V. Bystřice
37 : 25
2.liga starších dorostenců Č
10.3. 10:30
AH082
HC Plzeň - Sokol Vršovice
31 : 14
2.liga mladších dorostenců Č
10.3. 13:00
AK081
TJ košutka - Č.Budějovice
33 : 36
Český pohár mužů
17.11. 17:30
AN076
N.Veselí - Lovosice
23 : 35
28.9. 18:00
AN065
Praha 4 - Košutka
31 : 27
W.H.I.L.
5.5. 17:30
AP226
Olomouc - J.Hradec
33 : 28
28.4. 16:00
AP223
Slavia - Olomouc
28 : 22
3.3. 15:00
AP154
Písek - Nitra-Sereď
50 : 23
28.1. 17:00
AP114
Most - J.Hradec
31 : 20
17.12. 15:00
AP077
Písek - ŠKP Piccard Senec
44 : 19
1.10. 18:00
AP023
J.Hradec - Most
26 : 22
1.liga žen
22.4. 16:30
AR113
Liberec - Kobylisy
30 : 23
13.11. 15:00
AR045
Slavia B. - Zlín B
28 : 23
1.liga starších dorostenek
13.11. 13:00
AU045
Slavia - Zlín
21 : 22
1.liga mladších dorostenek Č
22.4. 18:30
AW113
DHK Loko Liberec - Kobylisy
23 : 30
13.11. 17:00
AW045
Slavia - HK Spartak Ústí n.L.
42 : 8
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
27.5. 14:00
AWX004
SVŠ Plzeň - Zlín
21 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro II. - 10. kolo - výsledky
video
online
Kopřivnice - Plzeň
26 : 27
video
online
Hranice - Brno
33 : 31
video
online
Třeboň - Frýdek-Místek
22 : 40
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Plzeň
32
18
5
9
839 : 749
41
2
Hranice
32
16
4
12
843 : 807
36
3
Frýdek-Místek
32
12
4
16
933 : 928
28
4
Brno
32
7
3
22
761 : 919
17
5
Kopřivnice
32
6
1
25
780 : 975
13
6
Třeboň
32
1
2
29
656 : 906
4
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK .A.S.A. Město Lovosice
212
Martin Stržínek
HC Gumárny Zubří
182
Milan Škvařil
Talent M.A.T.Plzeň
171
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Gřes
KH Kopřivnice
50
Tomáš Pernička
Sokol HC Přerov
47
Martin Stržínek
HC Gumárny Zubří
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
106
Radek Sliwka
HCB OKD Karviná
70
Vítězslav Večeřa
HK Královo Pole
60
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.