Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
1.liga mužů
Rozpis soutěže
1.liga muži
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Bohumil Brůna
Mateřský klub
Lokomotiva Louny
Rok narození
1975
Typ licence
Licence A
Platnost licence
3.1.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
11.5. 19:00
AA184
Třeboň - Hranice
20 : 29
29.4. 11:30
AA177
Plzeň - Kopřivnice
36 : 19
14.4. 17:00
AA165
Brno - Frýdek-Místek
24 : 32
18.3. 10:30
AA124
Přerov - Jičín
31 : 29
25.2. 11:00
AA105
Třeboň - Plzeň
17 : 24
18.2. 16:30
AA097
Dukla - Brno
30 : 21
11.2. 17:00
AA093
Kopřivnice - Lovosice
22 : 37
12.11. 16:30
AA053
Dukla - Kopřivnice
33 : 20
15.10. 13:00
AA036
Jičín - Frýdek-Místek
27 : 27
24.9. 11:00
AA013
Třeboň - Brno
23 : 23
11.9. 13:00
AA005
Lovosice - Přerov
28 : 23
1.liga mužů
21.4. 17:00
AB108
Dvůr Králové - Jičín "B"
22 : 22
10.3. 15:00
AB081
Košutka - Litovel
28 : 27
26.11. 17:30
AB049
Náchod - V. Bystřice
37 : 25
2.liga starších dorostenců Č
10.3. 10:30
AH082
HC Plzeň - Sokol Vršovice
31 : 14
2.liga mladších dorostenců Č
10.3. 13:00
AK081
TJ košutka - Č.Budějovice
33 : 36
Český pohár mužů
17.11. 17:30
AN076
N.Veselí - Lovosice
23 : 35
28.9. 18:00
AN065
Praha 4 - Košutka
31 : 27
W.H.I.L.
5.5. 17:30
AP226
Olomouc - J.Hradec
33 : 28
28.4. 16:00
AP223
Slavia - Olomouc
28 : 22
3.3. 15:00
AP154
Písek - Nitra-Sereď
50 : 23
28.1. 17:00
AP114
Most - J.Hradec
31 : 20
17.12. 15:00
AP077
Písek - ŠKP Piccard Senec
44 : 19
1.10. 18:00
AP023
J.Hradec - Most
26 : 22
1.liga žen
22.4. 16:30
AR113
Liberec - Kobylisy
30 : 23
13.11. 15:00
AR045
Slavia B. - Zlín B
28 : 23
1.liga starších dorostenek
13.11. 13:00
AU045
Slavia - Zlín
21 : 22
1.liga mladších dorostenek Č
22.4. 18:30
AW113
DHK Loko Liberec - Kobylisy
23 : 30
13.11. 17:00
AW045
Slavia - HK Spartak Ústí n.L.
42 : 8
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
27.5. 14:00
AWX004
SVŠ Plzeň - Zlín
21 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Zlín - Dvůr Králové
32 : 23
video
online
Litovel - Bystřice p.H.
35 : 29
video
online
V. Bystřice - Šumperk
40 : 25
video
online
Náchod - Karviná B
23 : 25
video
online
Louny - Košutka
31 : 27
video
online
Chodov - Jičín "B"
36 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bystřice p.H.
22
15
1
6
599 : 524
31
2
Jičín "B"
22
12
4
6
553 : 539
28
3
Louny
22
13
1
8
635 : 642
27
4
Chodov
22
13
0
9
588 : 525
26
5
Litovel
22
13
0
9
643 : 611
26
6
Karviná B
22
11
0
11
581 : 577
22
7
Zlín
22
10
2
10
614 : 594
22
8
Náchod
22
10
1
11
606 : 597
21
9
V. Bystřice
22
10
0
12
591 : 597
20
10
Dvůr Králové
22
7
3
12
516 : 574
17
11
Šumperk
22
5
3
14
546 : 636
13
12
Košutka
22
5
1
16
561 : 617
11
Tabulka střelců
Václav Klimt
TJ Lokomotiva Louny
172
Tomáš Laštůvka
TJ Šumperk
152
Kamil Sochor
TJ Lokomotiva Louny
142
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Václav Klimt
TJ Lokomotiva Louny
43
Jiří Mičola
SK Velká Bystřice
39
Petr Šulc
HBC Ronal Jičín B
36
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Voňka
1.HK Dvůr Králové
54
Marek Bauer
HC TJ Náchod
52
Jan Šmíd
Tatran Litovel
44
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.