Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
Rozpis soutěže
2.liga mladších dorostenců-Čechy
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Bohumil Brůna
Mateřský klub
Lokomotiva Louny
Rok narození
1975
Typ licence
Licence A
Platnost licence
3.1.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
11.5. 19:00
AA184
Třeboň - Hranice
20 : 29
29.4. 11:30
AA177
Plzeň - Kopřivnice
36 : 19
14.4. 17:00
AA165
Brno - Frýdek-Místek
24 : 32
18.3. 10:30
AA124
Přerov - Jičín
31 : 29
25.2. 11:00
AA105
Třeboň - Plzeň
17 : 24
18.2. 16:30
AA097
Dukla - Brno
30 : 21
11.2. 17:00
AA093
Kopřivnice - Lovosice
22 : 37
12.11. 16:30
AA053
Dukla - Kopřivnice
33 : 20
15.10. 13:00
AA036
Jičín - Frýdek-Místek
27 : 27
24.9. 11:00
AA013
Třeboň - Brno
23 : 23
11.9. 13:00
AA005
Lovosice - Přerov
28 : 23
1.liga mužů
21.4. 17:00
AB108
Dvůr Králové - Jičín "B"
22 : 22
10.3. 15:00
AB081
Košutka - Litovel
28 : 27
26.11. 17:30
AB049
Náchod - V. Bystřice
37 : 25
2.liga starších dorostenců Č
10.3. 10:30
AH082
HC Plzeň - Sokol Vršovice
31 : 14
2.liga mladších dorostenců Č
10.3. 13:00
AK081
TJ košutka - Č.Budějovice
33 : 36
Český pohár mužů
17.11. 17:30
AN076
N.Veselí - Lovosice
23 : 35
28.9. 18:00
AN065
Praha 4 - Košutka
31 : 27
W.H.I.L.
5.5. 17:30
AP226
Olomouc - J.Hradec
33 : 28
28.4. 16:00
AP223
Slavia - Olomouc
28 : 22
3.3. 15:00
AP154
Písek - Nitra-Sereď
50 : 23
28.1. 17:00
AP114
Most - J.Hradec
31 : 20
17.12. 15:00
AP077
Písek - ŠKP Piccard Senec
44 : 19
1.10. 18:00
AP023
J.Hradec - Most
26 : 22
1.liga žen
22.4. 16:30
AR113
Liberec - Kobylisy
30 : 23
13.11. 15:00
AR045
Slavia B. - Zlín B
28 : 23
1.liga starších dorostenek
13.11. 13:00
AU045
Slavia - Zlín
21 : 22
1.liga mladších dorostenek Č
22.4. 18:30
AW113
DHK Loko Liberec - Kobylisy
23 : 30
13.11. 17:00
AW045
Slavia - HK Spartak Ústí n.L.
42 : 8
1.liga mladších dorostenek-nadstavba 1-4
27.5. 14:00
AWX004
SVŠ Plzeň - Zlín
21 : 22
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
S.Vršovice - Ml. Boleslav
18 : 18
video
online
Zruč n.S. - Třeboň
41 : 14
video
online
Jablonec - Chrudim
26 : 24
video
online
Č.Budějovice - Ústí n.L.
31 : 33
video
online
Louny - TJ košutka
30 : 35
video
online
Úvaly - D.Králové
25 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Jablonec
22
20
0
2
690 : 441
40
2
Chrudim
22
16
1
5
643 : 522
33
3
Ústí n.L.
22
15
0
7
651 : 535
30
4
Č.Budějovice
22
14
1
7
682 : 608
29
5
Zruč n.S.
22
14
2
6
616 : 507
26
6
Louny
22
10
2
10
628 : 611
22
7
S.Vršovice
22
10
1
11
540 : 538
21
8
D.Králové
22
10
1
11
585 : 625
21
9
Úvaly
22
7
1
14
533 : 648
15
10
TJ košutka
22
6
0
16
586 : 646
12
11
Ml. Boleslav
22
5
1
16
505 : 645
11
12
Třeboň
22
0
0
22
448 : 781
0
Tabulka střelců
Tomáš Vavrica
TJ Lokomotiva Louny
243
Milan Hnízdil
TJ Sokol Úvaly
217
Michael Konárik
Tygři Ústí nad Labem
211
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Milan Hnízdil
TJ Sokol Úvaly
35
Tomáš Vavrica
TJ Lokomotiva Louny
26
Lukáš Picha
1.HK Dvůr Králové
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Hradecký
TJ AŠ Mladá Boleslav
50
Martin Strnad
Tygři Ústí nad Labem
44
Petr Holický
TJ Jiskra Třeboň
44
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.