Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci-Čechy
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Rozpis soutěže 2.liga starších dorostenců Č
podzi - 1. kolo
25.9.2011
17:00
AH001
TJ Lokomotiva Louny
-
TJ Sokol Chrudim
Jaroslav Lorenc
,
Jiří Motl
,
25.9.2011
13:00
AH003
TJ JM Chodov
-
HC Plzeň
Martin Kasík
,
Petr Pešek
,
25.9.2011
13:00
AH004
Loko České Budějovice
-
Liberec Handball
Karel Hladký
,
Tomáš Kupsa
,
24.9.2011
09:00
AH005
Sokol Vršovice
-
Sokol Kobylisy
Petr Olexa
,
Stanislav Štrebl
,
25.9.2011
12:00
AH006
TJ Sparta Kutná Hora
-
TJ AŠ Mladá Boleslav
Michael Haramul
,
Pavel Blanar
,
podzi - 2. kolo
2.10.2011
11:00
AH007
TJ Sokol Chrudim
-
TJ AŠ Mladá Boleslav
Jiří Semerád
,
Vlastimil Vlk
,
1.10.2011
18:00
AH008
Sokol Kobylisy
-
TJ Sparta Kutná Hora
Petr Sláma
,
Jaroslav Průžek
,
2.10.2011
15:00
AH009
Liberec Handball
-
Sokol Vršovice
Vilém Novotný
,
Richard Menšík
,
1.10.2011
10:30
AH010
HC Plzeň
-
Loko České Budějovice
Michael Haramul
,
Jan Opata
,
1.10.2011
17:00
AH012
TJ Lokomotiva Louny
-
HK Lovosice
Jan Kříženecký
,
Vlastimil Obořil
,
podzi - 3. kolo
8.10.2011
15:00
AH013
HK Lovosice
-
TJ Sokol Chrudim
Martin Hart
,
Martin Polák
,
9.10.2011
13:00
AH014
TJ JM Chodov
-
TJ Lokomotiva Louny
Jiří Hosnedl
,
Pavel Rutta
,
8.10.2011
09:00
AH016
Sokol Vršovice
-
HC Plzeň
Jiří Svítek
,
Jiří Melka
,
9.10.2011
12:00
AH017
TJ Sparta Kutná Hora
-
Liberec Handball
Mikuláš Havlík
,
Jiří Studecký
,
8.10.2011
14:00
AH018
TJ AŠ Mladá Boleslav
-
Sokol Kobylisy
Jiří Semerád
,
Vlastimil Vlk
,
podzi - 4. kolo
16.10.2011
12:30
AH019
TJ Sokol Chrudim
-
Sokol Kobylisy
Jaroslav Dostál
,
Jiří Dvořák
,
16.10.2011
15:00
AH020
Liberec Handball
-
TJ AŠ Mladá Boleslav
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
15.10.2011
10:30
AH021
HC Plzeň
-
TJ Sparta Kutná Hora
Jiří Hosnedl
,
Pavel Rutta
,
15.10.2011
17:00
AH023
TJ Lokomotiva Louny
-
Loko České Budějovice
Jan Opata
,
Michael Haramul
,
15.10.2011
15:00
AH024
HK Lovosice
-
TJ JM Chodov
Petr Olexa
,
Stanislav Štrebl
,
podzi - 5. kolo
23.10.2011
13:00
AH025
TJ JM Chodov
-
TJ Sokol Chrudim
Radovan Kábrt
,
Jaromír Halíř
,
23.10.2011
13:00
AH026
Loko České Budějovice
-
HK Lovosice
Jiří Studecký
,
22.10.2011
09:00
AH027
Sokol Vršovice
-
TJ Lokomotiva Louny
Jiří Svítek
,
Luděk Točík
,
22.10.2011
12:00
AH029
TJ AŠ Mladá Boleslav
-
HC Plzeň
Jaroslav Dostál
,
Jiří Dvořák
,
23.10.2011
17:30
AH030
Sokol Kobylisy
-
Liberec Handball
Petra Hloušková
,
Hana Hofmanová
,
podzi - 6. kolo
30.10.2011
11:00
AH031
TJ Sokol Chrudim
-
Liberec Handball
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
29.10.2011
09:00
AH032
HC Plzeň
-
Sokol Kobylisy
Karel Hladký
,
Tomáš Kupsa
,
29.10.2011
17:00
AH034
TJ Lokomotiva Louny
-
TJ Sparta Kutná Hora
Mikuláš Havlík
,
Jiří Studecký
,
29.10.2011
15:00
AH035
HK Lovosice
-
Sokol Vršovice
Martin Hart
,
Martin Polák
,
15.11.2011
18:45
AH036
TJ JM Chodov
-
Loko České Budějovice
Jaroslav Artl
,
Michael Černý
,
podzi - 7. kolo
13.11.2011
13:00
AH037
Loko České Budějovice
-
TJ Sokol Chrudim
Milan Illmann
,
Pavel Rutta
,
12.11.2011
09:00
AH038
Sokol Vršovice
-
TJ JM Chodov
Jiří Semerád
,
Vlastimil Vlk
,
13.11.2011
18:30
AH039
TJ Sparta Kutná Hora
-
HK Lovosice
Jiří Melka
,
Richard Menšík
,
12.11.2011
11:00
AH040
TJ AŠ Mladá Boleslav
-
TJ Lokomotiva Louny
Jan Kříženecký
,
Vlastimil Obořil
,
13.11.2011
15:00
AH042
Liberec Handball
-
HC Plzeň
Martin Hart
,
Miroslav Matis
,
podzi - 8. kolo
20.11.2011
12:30
AH043
TJ Sokol Chrudim
-
HC Plzeň
Jiří Semerád
,
Vlastimil Vlk
,
19.11.2011
17:00
AH045
TJ Lokomotiva Louny
-
Sokol Kobylisy
Petr Olexa
,
Stanislav Štrebl
,
20.11.2011
16:00
AH046
HK Lovosice
-
TJ AŠ Mladá Boleslav
Jan Kříženecký
,
Vlastimil Obořil
,
20.11.2011
13:00
AH047
TJ JM Chodov
-
TJ Sparta Kutná Hora
Martin Hart
,
Martin Polák
,
20.11.2011
13:00
AH048
Loko České Budějovice
-
Sokol Vršovice
Karel Hladký
,
Štěpán Kahoun
,
podzi - 9. kolo
26.11.2011
10:00
AH049
Sokol Vršovice
-
TJ Sokol Chrudim
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
27.11.2011
12:00
AH050
TJ Sparta Kutná Hora
-
Loko České Budějovice
Milan Illmann
,
Zdeněk Tůma
,
26.11.2011
17:00
AH051
TJ AŠ Mladá Boleslav
-
TJ JM Chodov
Martin Průcha
,
Luděk Točík
,
27.11.2011
17:30
AH052
Sokol Kobylisy
-
HK Lovosice
Jiří Melka
,
Jindřich Mára
,
26.11.2011
18:00
AH053
Liberec Handball
-
TJ Lokomotiva Louny
Petra Hloušková
,
Jiří Dvořák
,
podzi - 10. kolo
3.12.2011
17:00
AH056
TJ Lokomotiva Louny
-
HC Plzeň
Martin Hart
,
Martin Polák
,
3.12.2011
15:00
AH057
HK Lovosice
-
Liberec Handball
Mikuláš Havlík
,
Jiří Studecký
,
4.12.2011
13:00
AH058
TJ JM Chodov
-
Sokol Kobylisy
Kamil Navrátil
,
Marián Šiška
,
3.12.2011
13:00
AH059
Loko České Budějovice
-
TJ AŠ Mladá Boleslav
Josef Čapek
,
Lukáš Veselý
,
3.12.2011
09:00
AH060
Sokol Vršovice
-
TJ Sparta Kutná Hora
Petr Olexa
,
Stanislav Štrebl
,
podzi - 11. kolo
11.12.2011
12:00
AH061
TJ Sparta Kutná Hora
-
TJ Sokol Chrudim
Jiří Dolejší
,
Marta Sovová
,
10.12.2011
13:00
AH062
TJ AŠ Mladá Boleslav
-
Sokol Vršovice
Martin Kasík
,
Kamil Navrátil
,
10.12.2011
17:30
AH063
Sokol Kobylisy
-
Loko České Budějovice
Jiří Melka
,
Petra Hloušková
,
11.12.2011
17:00
AH064
Liberec Handball
-
TJ JM Chodov
Pavel Blanar
,
Michael Haramul
,
10.12.2011
11:15
AH065
HC Plzeň
-
HK Lovosice
Václav Chmelíř
,
Michael Černý
,
jaro - 12. kolo
25.2.2012
11:00
AH067
TJ Sokol Chrudim
-
TJ Lokomotiva Louny
Jaroslav Dostál
,
Jiří Dvořák
,
25.2.2012
10:30
AH069
HC Plzeň
-
TJ JM Chodov
Václav Chmelíř
,
Petr Olexa
,
25.2.2012
14:00
AH070
Liberec Handball
-
Loko České Budějovice
Josef Kokoška
,
Miroslav Matis
,
26.2.2012
18:00
AH071
Sokol Kobylisy
-
Sokol Vršovice
Jindřich Mára
,
Jiří Svítek
,
26.2.2012
12:00
AH072
TJ AŠ Mladá Boleslav
-
TJ Sparta Kutná Hora
Kamil Navrátil
,
Marián Šiška
,
jaro - 13. kolo
3.3.2012
16:00
AH073
TJ AŠ Mladá Boleslav
-
TJ Sokol Chrudim
Jaroslav Lorenc
,
Jiří Motl
,
3.3.2012
18:30
AH074
TJ Sparta Kutná Hora
-
Sokol Kobylisy
Jaroslav Dostál
,
Jiří Dvořák
,
3.3.2012
09:00
AH075
Sokol Vršovice
-
Liberec Handball
Jindřich Mára
,
Jiří Svítek
,
3.3.2012
17:00
AH076
Loko České Budějovice
-
HC Plzeň
Jiří Dolejší
,
Jiří Svítek
,
3.3.2012
16:00
AH078
HK Lovosice
-
TJ Lokomotiva Louny
Pavel Blanar
,
Michael Haramul
,
jaro - 14. kolo
10.3.2012
11:00
AH079
TJ Sokol Chrudim
-
HK Lovosice
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
10.3.2012
17:00
AH080
TJ Lokomotiva Louny
-
TJ JM Chodov
Filip Barták
,
Lukáš Moravec
,
10.3.2012
10:30
AH082
HC Plzeň
-
Sokol Vršovice
Bohumil Brůna
,
René Vostatek
,
11.3.2012
10:30
AH083
Liberec Handball
-
TJ Sparta Kutná Hora
Jaroslav Lorenc
,
Jiří Motl
,
10.3.2012
18:00
AH084
Sokol Kobylisy
-
TJ AŠ Mladá Boleslav
Jiří Melka
,
Petr Sláma
,
jaro - 15. kolo
17.3.2012
16:00
AH085
Sokol Kobylisy
-
TJ Sokol Chrudim
Libor Skružný
,
Pavla Skružná
,
18.3.2012
17:00
AH086
TJ AŠ Mladá Boleslav
-
Liberec Handball
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
17.3.2012
13:30
AH087
TJ Sparta Kutná Hora
-
HC Plzeň
Pavel Blanar
,
Michael Haramul
,
18.3.2012
15:00
AH089
Loko České Budějovice
-
TJ Lokomotiva Louny
Karel Hladký
,
Tomáš Kupsa
,
18.3.2012
13:00
AH090
TJ JM Chodov
-
HK Lovosice
Tomáš Kozler
,
Pavel Mošna
,
jaro - 16. kolo
25.3.2012
12:30
AH091
TJ Sokol Chrudim
-
TJ JM Chodov
Milan Illmann
,
Zdeněk Tůma
,
24.3.2012
15:00
AH092
HK Lovosice
-
Loko České Budějovice
Jiří Dolejší
,
Marta Sovová
,
24.3.2012
17:00
AH093
TJ Lokomotiva Louny
-
Sokol Vršovice
Milan Hájek
,
Karel Macho
,
24.3.2012
17:30
AH095
HC Plzeň
-
TJ AŠ Mladá Boleslav
Filip Barták
,
Lukáš Moravec
,
24.3.2012
17:00
AH096
Liberec Handball
-
Sokol Kobylisy
Bedřich Frieser
,
Petr Pešek
,
jaro - 17. kolo
15.4.2012
17:00
AH097
Liberec Handball
-
TJ Sokol Chrudim
Petra Hloušková
,
Jaroslav Lorenc
,
15.4.2012
18:30
AH098
Sokol Kobylisy
-
HC Plzeň
Jiří Studecký
,
Jiří Melka
,
15.4.2012
12:00
AH100
TJ Sparta Kutná Hora
-
TJ Lokomotiva Louny
Jiří Semerád
,
Vlastimil Vlk
,
14.4.2012
09:00
AH101
Sokol Vršovice
-
HK Lovosice
Jiří Semerád
,
Vlastimil Vlk
,
15.4.2012
15:00
AH102
Loko České Budějovice
-
TJ JM Chodov
Kamil Navrátil
,
Marián Šiška
,
jaro - 18. kolo
21.4.2012
11:00
AH103
TJ Sokol Chrudim
-
Loko České Budějovice
Jaroslav Dostál
,
Jiří Dvořák
,
22.4.2012
13:00
AH104
TJ JM Chodov
-
Sokol Vršovice
Filip Barták
,
Lukáš Moravec
,
21.4.2012
15:00
AH105
HK Lovosice
-
TJ Sparta Kutná Hora
Petra Hloušková
,
Jiří Studecký
,
21.4.2012
17:00
AH106
TJ Lokomotiva Louny
-
TJ AŠ Mladá Boleslav
Tomáš Kozler
,
Pavel Mošna
,
22.4.2012
16:15
AH108
HC Plzeň
-
Liberec Handball
Martin Hart
,
Tomáš Lízl
,
jaro - 19. kolo
28.4.2012
14:30
AH109
HC Plzeň
-
TJ Sokol Chrudim
Jiří Melka
,
Petr Sláma
,
28.4.2012
17:30
AH111
Sokol Kobylisy
-
TJ Lokomotiva Louny
Vilém Novotný
,
Jaroslav Průžek
,
28.4.2012
17:00
AH112
TJ AŠ Mladá Boleslav
-
HK Lovosice
Miroslav Matis
,
Stanislav Štrebl
,
29.4.2012
12:00
AH113
TJ Sparta Kutná Hora
-
TJ JM Chodov
Radovan Kábrt
,
Zdeněk Vaněček
,
28.4.2012
09:00
AH114
Sokol Vršovice
-
Loko České Budějovice
Martin Hart
,
Martin Polák
,
jaro - 20. kolo
5.5.2012
11:00
AH115
TJ Sokol Chrudim
-
Sokol Vršovice
Petra Hloušková
,
Jiří Semerád
,
6.5.2012
14:00
AH116
Loko České Budějovice
-
TJ Sparta Kutná Hora
Milan Illmann
,
Zdeněk Tůma
,
6.5.2012
15:00
AH117
TJ JM Chodov
-
TJ AŠ Mladá Boleslav
Michal Nezbeda
,
Václav Zelenka
,
5.5.2012
15:00
AH118
HK Lovosice
-
Sokol Kobylisy
Martin Kasík
,
Petr Pešek
,
5.5.2012
17:00
AH119
TJ Lokomotiva Louny
-
Liberec Handball
Jiří Blanický
,
Jan Špaček
,
jaro - 21. kolo
12.5.2012
09:30
AH122
HC Plzeň
-
TJ Lokomotiva Louny
Tomáš Kozler
,
Pavel Mošna
,
13.5.2012
17:00
AH123
Liberec Handball
-
HK Lovosice
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
12.5.2012
10:30
AH124
Sokol Kobylisy
-
TJ JM Chodov
Jiří Semerád
,
Jaromír Halíř
,
12.5.2012
14:00
AH125
TJ AŠ Mladá Boleslav
-
Loko České Budějovice
Kamil Navrátil
,
Jiří Svítek
,
nezadáno
12:00
AH126
TJ Sparta Kutná Hora
-
Sokol Vršovice
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
jaro - 22. kolo
20.5.2012
11:00
AH127
TJ Sokol Chrudim
-
TJ Sparta Kutná Hora
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
19.5.2012
09:00
AH128
Sokol Vršovice
-
TJ AŠ Mladá Boleslav
Jaroslav Artl
,
Michael Černý
,
20.5.2012
15:00
AH129
Loko České Budějovice
-
Sokol Kobylisy
Jiří Hosnedl
,
Pavel Rutta
,
20.5.2012
13:00
AH130
TJ JM Chodov
-
Liberec Handball
Filip Barták
,
Lukáš Moravec
,
19.5.2012
15:00
AH131
HK Lovosice
-
HC Plzeň
Milan Illmann
,
Zdeněk Tůma
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.