Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
Rozpis soutěže
2.liga muži JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Rozpis soutěže 2 liga mužů JZČ
podzim - 1. kolo
24.9.2011
18:00
AC001
ČZ HBC Strakonice 1921
-
BHS Starý Plzenec
Karel Hladký
,
Štěpán Kahoun
,
24.9.2011
15:30
AC002
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
-
Sokol Písek
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
25.9.2011
15:00
AC003
TJ JM Chodov B
-
HK Slavia VŠ Plzeň
Martin Kasík
,
Petr Pešek
,
24.9.2011
10:00
AC004
HC Dukla Praha B
-
TJ Jiskra Třeboň B
Michael Haramul
,
Jan Opata
,
25.9.2011
17:00
AC005
TJ Bohemians Praha
-
Sp.MAS Sezimovo Ústí
Jan Kříženecký
,
Vlastimil Obořil
,
podzim - 2. kolo
2.10.2011
10:30
AC008
Sp.MAS Sezimovo Ústí
-
Talent Plzeň B
Michal Nezbeda
,
Václav Zelenka
,
1.10.2011
15:00
AC009
TJ Jiskra Třeboň B
-
TJ Bohemians Praha
Jiří Hosnedl
,
Pavel Rutta
,
2.10.2011
16:45
AC010
HK Slavia VŠ Plzeň
-
HC Dukla Praha B
Václav Chmelíř
,
Petr Pešek
,
2.10.2011
17:00
AC011
Sokol Písek
-
TJ JM Chodov B
Karel Hladký
,
Štěpán Kahoun
,
1.10.2011
18:00
AC012
ČZ HBC Strakonice 1921
-
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
Karel Hladký
,
Tomáš Kupsa
,
podzim - 3. kolo
8.10.2011
15:30
AC013
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
-
BHS Starý Plzenec
Jaroslav Dostál
,
Jiří Dvořák
,
9.10.2011
15:00
AC014
TJ JM Chodov B
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Jiří Hosnedl
,
Pavel Rutta
,
8.10.2011
10:00
AC015
HC Dukla Praha B
-
Sokol Písek
Josef Kokoška
,
Miroslav Matis
,
9.10.2011
17:00
AC016
TJ Bohemians Praha
-
HK Slavia VŠ Plzeň
Martin Kasík
,
9.10.2011
17:30
AC017
Talent Plzeň B
-
TJ Jiskra Třeboň B
Václav Chmelíř
,
Jiří Dolejší
,
podzim - 4. kolo
16.10.2011
15:00
AC019
BHS Starý Plzenec
-
Sp.MAS Sezimovo Ústí
Jiří Dolejší
,
Marta Sovová
,
16.10.2011
16:45
AC021
HK Slavia VŠ Plzeň
-
Talent Plzeň B
Jiří Dolejší
,
Marta Sovová
,
16.10.2011
17:00
AC022
Sokol Písek
-
TJ Bohemians Praha
Vilém Novotný
,
Jaroslav Průžek
,
15.10.2011
18:00
AC023
ČZ HBC Strakonice 1921
-
HC Dukla Praha B
Josef Čapek
,
Lukáš Veselý
,
15.10.2011
15:30
AC024
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
-
TJ JM Chodov B
Michal Nezbeda
,
Václav Zelenka
,
podzim - 5. kolo
23.10.2011
15:00
AC025
TJ JM Chodov B
-
BHS Starý Plzenec
Radovan Kábrt
,
Jaromír Halíř
,
22.10.2011
10:00
AC026
HC Dukla Praha B
-
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
Jiří Hosnedl
,
Pavel Rutta
,
23.10.2011
20:00
AC027
TJ Bohemians Praha
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Jindřich Mára
,
Jiří Svítek
,
23.10.2011
10:00
AC028
Talent Plzeň B
-
Sokol Písek
Martin Kasík
,
Petr Pešek
,
23.10.2011
10:30
AC030
Sp.MAS Sezimovo Ústí
-
TJ Jiskra Třeboň B
Jan Kříženecký
,
Vlastimil Obořil
,
podzim - 6. kolo
30.10.2011
15:00
AC031
BHS Starý Plzenec
-
TJ Jiskra Třeboň B
Petr Olexa
,
Stanislav Štrebl
,
30.10.2011
16:45
AC032
HK Slavia VŠ Plzeň
-
Sp.MAS Sezimovo Ústí
Petr Olexa
,
Stanislav Štrebl
,
29.10.2011
18:00
AC034
ČZ HBC Strakonice 1921
-
Talent Plzeň B
Vilém Novotný
,
Jaroslav Průžek
,
29.10.2011
15:30
AC035
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
-
TJ Bohemians Praha
Michael Haramul
,
Jan Opata
,
30.10.2011
15:00
AC036
TJ JM Chodov B
-
HC Dukla Praha B
Jaroslav Lorenc
,
Jiří Motl
,
podzim - 7. kolo
12.11.2011
10:00
AC037
HC Dukla Praha B
-
BHS Starý Plzenec
Karel Hladký
,
Štěpán Kahoun
,
11.11.2011
20:00
AC038
TJ Bohemians Praha
-
TJ JM Chodov B
Jaroslav Artl
,
Michael Černý
,
13.11.2011
16:00
AC039
Talent Plzeň B
-
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
Karel Hladký
,
Tomáš Kupsa
,
13.11.2011
10:30
AC041
Sp.MAS Sezimovo Ústí
-
Sokol Písek
Jindřich Mára
,
Jiří Svítek
,
12.11.2011
17:00
AC042
TJ Jiskra Třeboň B
-
HK Slavia VŠ Plzeň
Michael Haramul
,
Jan Opata
,
podzim - 8. kolo
20.11.2011
16:30
AC043
BHS Starý Plzenec
-
HK Slavia VŠ Plzeň
Václav Chmelíř
,
Tomáš Kozler
,
20.11.2011
17:00
AC044
Sokol Písek
-
TJ Jiskra Třeboň B
Karel Hladký
,
Tomáš Kupsa
,
19.11.2011
18:00
AC045
ČZ HBC Strakonice 1921
-
Sp.MAS Sezimovo Ústí
Jiří Hosnedl
,
Pavel Rutta
,
20.11.2011
15:00
AC047
TJ JM Chodov B
-
Talent Plzeň B
Martin Hart
,
Martin Polák
,
18.11.2011
20:00
AC048
TJ Bohemians Praha
-
HC Dukla Praha B
Martin Kasík
,
Petr Pešek
,
podzim - 9. kolo
27.11.2011
17:00
AC049
TJ Bohemians Praha
-
BHS Starý Plzenec
Vilém Novotný
,
Marián Šiška
,
27.11.2011
14:00
AC050
Talent Plzeň B
-
HC Dukla Praha B
Pavel Blanar
,
Václav Chmelíř
,
25.11.2011
19:30
AC052
Sp.MAS Sezimovo Ústí
-
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
Jaroslav Artl
,
Michael Černý
,
26.11.2011
15:00
AC053
ČZ HBC Strakonice 1921
-
TJ Jiskra Třeboň B
Karel Hladký
,
Tomáš Kupsa
,
26.11.2011
17:00
AC054
Sokol Písek
-
HK Slavia VŠ Plzeň
Martin Hart
,
Martin Polák
,
podzim - 10. kolo
4.12.2011
17:00
AC055
Sokol Písek
-
BHS Starý Plzenec
Martin Kasík
,
Petr Pešek
,
3.12.2011
18:00
AC056
ČZ HBC Strakonice 1921
-
HK Slavia VŠ Plzeň
Karel Hladký
,
Štěpán Kahoun
,
3.12.2011
15:30
AC057
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
-
TJ Jiskra Třeboň B
Václav Chmelíř
,
Jan Kříženecký
,
4.12.2011
15:00
AC058
TJ JM Chodov B
-
Sp.MAS Sezimovo Ústí
Kamil Navrátil
,
Marián Šiška
,
4.12.2011
17:00
AC060
TJ Bohemians Praha
-
Talent Plzeň B
Marta Sovová
,
Vlastimil Obořil
,
podzim - 11. kolo
11.12.2011
17:00
AC061
Talent Plzeň B
-
BHS Starý Plzenec
Radovan Kábrt
,
Jaromír Halíř
,
11.12.2011
10:30
AC063
Sp.MAS Sezimovo Ústí
-
HC Dukla Praha B
Kamil Navrátil
,
Marián Šiška
,
10.12.2011
15:00
AC064
TJ Jiskra Třeboň B
-
TJ JM Chodov B
Jiří Studecký
,
Luděk Točík
,
10.12.2011
16:45
AC065
HK Slavia VŠ Plzeň
-
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
Pavel Blanar
,
Tomáš Kozler
,
11.12.2011
15:00
AC066
Sokol Písek
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Michal Nezbeda
,
Václav Zelenka
,
jaro - 12. kolo
26.2.2012
15:00
AC067
BHS Starý Plzenec
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Michal Nezbeda
,
Václav Zelenka
,
31.3.2012
15:00
AC068
Sokol Písek
-
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
Josef Čapek
,
Lukáš Veselý
,
26.2.2012
16:45
AC069
HK Slavia VŠ Plzeň
-
TJ JM Chodov B
Michal Nezbeda
,
Václav Zelenka
,
25.2.2012
15:00
AC070
TJ Jiskra Třeboň B
-
HC Dukla Praha B
Karel Hladký
,
Štěpán Kahoun
,
26.2.2012
10:30
AC071
Sp.MAS Sezimovo Ústí
-
TJ Bohemians Praha
Josef Čapek
,
Lukáš Veselý
,
jaro - 13. kolo
4.3.2012
10:00
AC074
Talent Plzeň B
-
Sp.MAS Sezimovo Ústí
Petr Olexa
,
Stanislav Štrebl
,
4.3.2012
18:30
AC075
TJ Bohemians Praha
-
TJ Jiskra Třeboň B
Martin Kasík
,
Petr Pešek
,
3.3.2012
10:00
AC076
HC Dukla Praha B
-
HK Slavia VŠ Plzeň
Martin Hart
,
Martin Polák
,
4.3.2012
15:00
AC077
TJ JM Chodov B
-
Sokol Písek
Jiří Větrovský
,
Martin Zych
,
3.3.2012
15:30
AC078
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Martin Kasík
,
Petr Pešek
,
jaro - 14. kolo
11.3.2012
15:00
AC079
BHS Starý Plzenec
-
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
Václav Chmelíř
,
Jan Kříženecký
,
10.3.2012
18:00
AC080
ČZ HBC Strakonice 1921
-
TJ JM Chodov B
Karel Hladký
,
Štěpán Kahoun
,
11.3.2012
17:00
AC081
Sokol Písek
-
HC Dukla Praha B
Kamil Navrátil
,
Marián Šiška
,
11.3.2012
16:45
AC082
HK Slavia VŠ Plzeň
-
TJ Bohemians Praha
Václav Chmelíř
,
Jan Kříženecký
,
11.3.2012
17:00
AC083
TJ Jiskra Třeboň B
-
Talent Plzeň B
Karel Hladký
,
Tomáš Kupsa
,
jaro - 15. kolo
18.3.2012
16:00
AC085
Sp.MAS Sezimovo Ústí
-
BHS Starý Plzenec
Jaroslav Artl
,
Michael Černý
,
18.3.2012
09:00
AC087
Talent Plzeň B
-
HK Slavia VŠ Plzeň
Josef Kokoška
,
Miroslav Matis
,
18.3.2012
18:30
AC088
TJ Bohemians Praha
-
Sokol Písek
Martin Kasík
,
Petr Pešek
,
17.3.2012
10:00
AC089
HC Dukla Praha B
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Jiří Semerád
,
Vlastimil Vlk
,
18.3.2012
15:00
AC090
TJ JM Chodov B
-
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
Tomáš Kozler
,
Pavel Mošna
,
jaro - 16. kolo
25.3.2012
15:00
AC091
BHS Starý Plzenec
-
TJ JM Chodov B
Petr Olexa
,
Stanislav Štrebl
,
24.3.2012
15:30
AC092
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
-
HC Dukla Praha B
Radovan Kábrt
,
Zdeněk Vaněček
,
24.3.2012
18:00
AC093
ČZ HBC Strakonice 1921
-
TJ Bohemians Praha
Jindřich Mára
,
Jiří Svítek
,
25.3.2012
17:00
AC094
Sokol Písek
-
Talent Plzeň B
Karel Hladký
,
Štěpán Kahoun
,
23.3.2012
20:00
AC096
TJ Jiskra Třeboň B
-
Sp.MAS Sezimovo Ústí
Jiří Větrovský
,
Pavel Rutta
,
jaro - 17. kolo
14.4.2012
15:00
AC097
TJ Jiskra Třeboň B
-
BHS Starý Plzenec
Jaroslav Artl
,
Michael Černý
,
15.4.2012
10:30
AC098
Sp.MAS Sezimovo Ústí
-
HK Slavia VŠ Plzeň
Marta Sovová
,
Jiří Svítek
,
15.4.2012
15:00
AC100
Talent Plzeň B
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Jaroslav Dostál
,
Jiří Dvořák
,
15.4.2012
17:00
AC101
TJ Bohemians Praha
-
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
Marta Sovová
,
Jiří Svítek
,
1.5.2012
10:00
AC102
HC Dukla Praha B
-
TJ JM Chodov B
Josef Kokoška
,
Miroslav Matis
,
jaro - 18. kolo
22.4.2012
15:30
AC103
BHS Starý Plzenec
-
HC Dukla Praha B
Jaroslav Lorenc
,
Jiří Motl
,
22.4.2012
15:00
AC104
TJ JM Chodov B
-
TJ Bohemians Praha
Filip Barták
,
Lukáš Moravec
,
21.4.2012
15:30
AC105
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
-
Talent Plzeň B
Jiří Semerád
,
Vlastimil Vlk
,
22.4.2012
17:00
AC107
Sokol Písek
-
Sp.MAS Sezimovo Ústí
Jiří Dolejší
,
Marta Sovová
,
22.4.2012
17:00
AC108
HK Slavia VŠ Plzeň
-
TJ Jiskra Třeboň B
Jaroslav Lorenc
,
Jiří Motl
,
jaro - 19. kolo
29.4.2012
16:30
AC109
HK Slavia VŠ Plzeň
-
BHS Starý Plzenec
Vilém Novotný
,
Jaroslav Průžek
,
29.4.2012
17:00
AC110
TJ Jiskra Třeboň B
-
Sokol Písek
Tomáš Kupsa
,
Michael Černý
,
27.4.2012
19:30
AC111
Sp.MAS Sezimovo Ústí
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Štěpán Kahoun
,
Pavel Rutta
,
29.4.2012
09:30
AC113
Talent Plzeň B
-
TJ JM Chodov B
Josef Kokoška
,
Miroslav Matis
,
28.4.2012
16:00
AC114
HC Dukla Praha B
-
TJ Bohemians Praha
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
jaro - 20. kolo
6.5.2012
15:30
AC115
BHS Starý Plzenec
-
TJ Bohemians Praha
Pavel Blanar
,
Michael Haramul
,
5.5.2012
10:00
AC116
HC Dukla Praha B
-
Talent Plzeň B
Michael Černý
,
Tomáš Kupsa
,
5.5.2012
10:30
AC118
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
-
Sp.MAS Sezimovo Ústí
Jaroslav Dostál
,
Jiří Dvořák
,
5.5.2012
13:00
AC119
TJ Jiskra Třeboň B
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Karel Hladký
,
Štěpán Kahoun
,
6.5.2012
17:00
AC120
HK Slavia VŠ Plzeň
-
Sokol Písek
Pavel Blanar
,
Michael Haramul
,
jaro - 21. kolo
13.5.2012
15:00
AC121
BHS Starý Plzenec
-
Sokol Písek
Václav Chmelíř
,
Jan Kříženecký
,
13.5.2012
16:45
AC122
HK Slavia VŠ Plzeň
-
ČZ HBC Strakonice 1921
Václav Chmelíř
,
Jan Kříženecký
,
12.5.2012
15:00
AC123
TJ Jiskra Třeboň B
-
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
Jaroslav Artl
,
Michael Černý
,
13.5.2012
10:30
AC124
Sp.MAS Sezimovo Ústí
-
TJ JM Chodov B
Josef Čapek
,
Lukáš Veselý
,
13.5.2012
09:30
AC126
Talent Plzeň B
-
TJ Bohemians Praha
Jiří Větrovský
,
Pavel Rutta
,
jaro - 22. kolo
20.5.2012
15:00
AC127
BHS Starý Plzenec
-
Talent Plzeň B
Kamil Navrátil
,
Marián Šiška
,
19.5.2012
10:00
AC129
HC Dukla Praha B
-
Sp.MAS Sezimovo Ústí
Pavel Blanar
,
Michael Haramul
,
20.5.2012
15:00
AC130
TJ JM Chodov B
-
TJ Jiskra Třeboň B
Filip Barták
,
Lukáš Moravec
,
19.5.2012
15:30
AC131
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
-
HK Slavia VŠ Plzeň
Jaroslav Lorenc
,
Jiří Motl
,
19.5.2012
18:00
AC132
ČZ HBC Strakonice 1921
-
Sokol Písek
Václav Chmelíř
,
Jan Kříženecký
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.