Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
Rozpis soutěže
2.liga muži SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Rozpis soutěže 2.liga mužů SVČ
podzim - 1. kolo
25.9.2011
17:00
AD001
Baník Most
-
ElektroPraga Jablonec
Richard Menšík
,
Marián Šiška
,
24.9.2011
10:00
AD002
HC Kolín
-
HK Slavia Praha
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
24.9.2011
17:00
AD003
TJ Sokol Bělá p.B.
-
TJ HK Šroubárna Žatec
Martin Hart
,
Martin Polák
,
25.9.2011
17:00
AD004
SK Praha 4
-
Sokol Libčice n. Vlt.
Jaroslav Artl
,
Michael Černý
,
24.9.2011
16:00
AD005
Sokol Vršovice
-
TJ Chemička Ústí n.L.
Jaroslav Artl
,
Michael Černý
,
25.9.2011
17:00
AD006
1.HC Pardubice
-
TJ AŠ Ml. Boleslav
Jiří Semerád
,
Vlastimil Vlk
,
podzim - 2. kolo
2.10.2011
17:00
AD007
ElektroPraga Jablonec
-
TJ AŠ Ml. Boleslav
Martin Hart
,
Jaroslav Lorenc
,
1.10.2011
10:30
AD008
TJ Chemička Ústí n.L.
-
1.HC Pardubice
Richard Menšík
,
Martin Hart
,
1.10.2011
17:00
AD009
Sokol Libčice n. Vlt.
-
Sokol Vršovice
Jindřich Mára
,
Jiří Svítek
,
1.10.2011
17:00
AD010
TJ HK Šroubárna Žatec
-
SK Praha 4
Josef Kokoška
,
Miroslav Matis
,
2.10.2011
15:00
AD011
HK Slavia Praha
-
TJ Sokol Bělá p.B.
Jaroslav Dostál
,
Jiří Dvořák
,
2.10.2011
17:00
AD012
Baník Most
-
HC Kolín
Jaroslav Artl
,
Marián Šiška
,
podzim - 3. kolo
8.10.2011
13:00
AD013
HC Kolín
-
ElektroPraga Jablonec
Jaroslav Dostál
,
Jiří Dvořák
,
8.10.2011
17:00
AD014
TJ Sokol Bělá p.B.
-
Baník Most
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
9.10.2011
17:00
AD015
SK Praha 4
-
HK Slavia Praha
Kamil Navrátil
,
Marián Šiška
,
8.10.2011
16:00
AD016
Sokol Vršovice
-
TJ HK Šroubárna Žatec
Jaroslav Artl
,
Michael Černý
,
9.10.2011
18:00
AD017
1.HC Pardubice
-
Sokol Libčice n. Vlt.
Radovan Kábrt
,
Jiří Dvořák
,
8.10.2011
16:00
AD018
TJ AŠ Ml. Boleslav
-
TJ Chemička Ústí n.L.
Jiří Semerád
,
Vlastimil Vlk
,
podzim - 4. kolo
16.10.2011
17:00
AD019
ElektroPraga Jablonec
-
TJ Chemička Ústí n.L.
Radovan Kábrt
,
Petr Pešek
,
15.10.2011
17:00
AD020
Sokol Libčice n. Vlt.
-
TJ AŠ Ml. Boleslav
Martin Kasík
,
Petr Pešek
,
15.10.2011
17:00
AD021
TJ HK Šroubárna Žatec
-
1.HC Pardubice
Martin Hart
,
Martin Polák
,
16.10.2011
17:00
AD022
HK Slavia Praha
-
Sokol Vršovice
Jiří Semerád
,
Vlastimil Vlk
,
16.10.2011
17:00
AD023
Baník Most
-
SK Praha 4
Pavel Blanar
,
Michael Haramul
,
15.10.2011
13:00
AD024
HC Kolín
-
TJ Sokol Bělá p.B.
Michal Nezbeda
,
Václav Zelenka
,
podzim - 5. kolo
22.10.2011
17:00
AD025
TJ Sokol Bělá p.B.
-
ElektroPraga Jablonec
Jiří Semerád
,
Vlastimil Vlk
,
23.10.2011
17:30
AD026
SK Praha 4
-
HC Kolín
Pavel Blanar
,
Michael Haramul
,
22.10.2011
11:00
AD027
Sokol Vršovice
-
Baník Most
Jiří Svítek
,
Luděk Točík
,
23.10.2011
17:00
AD028
1.HC Pardubice
-
HK Slavia Praha
Josef Kokoška
,
Miroslav Matis
,
22.10.2011
14:00
AD029
TJ AŠ Ml. Boleslav
-
TJ HK Šroubárna Žatec
Jaroslav Dostál
,
Jiří Dvořák
,
22.10.2011
18:00
AD030
TJ Chemička Ústí n.L.
-
Sokol Libčice n. Vlt.
Petr Olexa
,
Stanislav Štrebl
,
podzim - 6. kolo
29.10.2011
17:00
AD031
ElektroPraga Jablonec
-
Sokol Libčice n. Vlt.
Richard Menšík
,
Pavel Blanar
,
29.10.2011
17:00
AD032
TJ HK Šroubárna Žatec
-
TJ Chemička Ústí n.L.
Jan Kříženecký
,
Jaroslav Artl
,
30.10.2011
17:00
AD033
HK Slavia Praha
-
TJ AŠ Ml. Boleslav
Josef Čapek
,
Lukáš Veselý
,
30.10.2011
17:00
AD034
Baník Most
-
1.HC Pardubice
Jindřich Mára
,
Jiří Svítek
,
29.10.2011
13:00
AD035
HC Kolín
-
Sokol Vršovice
Michael Haramul
,
Jan Opata
,
29.10.2011
17:00
AD036
TJ Sokol Bělá p.B.
-
SK Praha 4
Jaroslav Dostál
,
Jiří Dvořák
,
podzim - 7. kolo
13.11.2011
17:30
AD037
SK Praha 4
-
ElektroPraga Jablonec
Martin Kasík
,
Petr Pešek
,
12.11.2011
11:00
AD038
Sokol Vršovice
-
TJ Sokol Bělá p.B.
Jiří Semerád
,
Vlastimil Vlk
,
13.11.2011
17:00
AD039
1.HC Pardubice
-
HC Kolín
Kamil Navrátil
,
Marián Šiška
,
12.11.2011
15:00
AD040
TJ AŠ Ml. Boleslav
-
Baník Most
Jan Kříženecký
,
Vlastimil Obořil
,
13.11.2011
15:00
AD041
TJ Chemička Ústí n.L.
-
HK Slavia Praha
Jaroslav Lorenc
,
Jiří Motl
,
12.11.2011
17:00
AD042
Sokol Libčice n. Vlt.
-
TJ HK Šroubárna Žatec
Petr Olexa
,
Stanislav Štrebl
,
podzim - 8. kolo
20.11.2011
16:00
AD043
ElektroPraga Jablonec
-
TJ HK Šroubárna Žatec
Josef Kokoška
,
Miroslav Matis
,
20.11.2011
19:00
AD044
HK Slavia Praha
-
Sokol Libčice n. Vlt.
Radovan Kábrt
,
Jaromír Halíř
,
20.11.2011
17:00
AD045
Baník Most
-
TJ Chemička Ústí n.L.
Michal Nezbeda
,
Václav Zelenka
,
19.11.2011
13:00
AD046
HC Kolín
-
TJ AŠ Ml. Boleslav
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
19.11.2011
17:00
AD047
TJ Sokol Bělá p.B.
-
1.HC Pardubice
Jaroslav Artl
,
Michael Černý
,
20.11.2011
17:30
AD048
SK Praha 4
-
Sokol Vršovice
Jindřich Mára
,
Jiří Svítek
,
podzim - 9. kolo
26.11.2011
12:00
AD049
Sokol Vršovice
-
ElektroPraga Jablonec
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
27.11.2011
17:00
AD050
1.HC Pardubice
-
SK Praha 4
Jiří Semerád
,
Vlastimil Vlk
,
26.11.2011
15:00
AD051
TJ AŠ Ml. Boleslav
-
TJ Sokol Bělá p.B.
Martin Průcha
,
Luděk Točík
,
26.11.2011
18:00
AD052
TJ Chemička Ústí n.L.
-
HC Kolín
Radovan Kábrt
,
Vilém Novotný
,
26.11.2011
18:00
AD053
Sokol Libčice n. Vlt.
-
Baník Most
Jan Kříženecký
,
Vlastimil Obořil
,
26.11.2011
17:00
AD054
TJ HK Šroubárna Žatec
-
HK Slavia Praha
Petr Olexa
,
Stanislav Štrebl
,
podzim - 10. kolo
3.12.2011
18:00
AD055
ElektroPraga Jablonec
-
HK Slavia Praha
Jaroslav Lorenc
,
Jiří Motl
,
4.12.2011
17:00
AD056
Baník Most
-
TJ HK Šroubárna Žatec
Jaroslav Artl
,
Michael Černý
,
3.12.2011
13:00
AD057
HC Kolín
-
Sokol Libčice n. Vlt.
Václav Chmelíř
,
Jan Kříženecký
,
3.12.2011
17:00
AD058
TJ Sokol Bělá p.B.
-
TJ Chemička Ústí n.L.
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
4.12.2011
17:30
AD059
SK Praha 4
-
TJ AŠ Ml. Boleslav
Jiří Hosnedl
,
Pavel Rutta
,
3.12.2011
11:00
AD060
Sokol Vršovice
-
1.HC Pardubice
Petr Olexa
,
Stanislav Štrebl
,
podzim - 11. kolo
10.12.2011
17:00
AD061
1.HC Pardubice
-
ElektroPraga Jablonec
Jaroslav Dostál
,
Jaromír Halíř
,
10.12.2011
17:00
AD062
TJ AŠ Ml. Boleslav
-
Sokol Vršovice
Martin Kasík
,
Kamil Navrátil
,
10.12.2011
18:00
AD063
TJ Chemička Ústí n.L.
-
SK Praha 4
Martin Hart
,
Petr Pešek
,
10.12.2011
17:00
AD064
Sokol Libčice n. Vlt.
-
TJ Sokol Bělá p.B.
Karel Hladký
,
Štěpán Kahoun
,
5.11.2011
17:00
AD065
TJ HK Šroubárna Žatec
-
HC Kolín
Richard Menšík
,
Pavel Blanar
,
6.11.2011
15:00
AD066
HK Slavia Praha
-
Baník Most
Jaroslav Artl
,
Michael Černý
,
jaro - 12. kolo
25.2.2012
18:00
AD067
ElektroPraga Jablonec
-
Baník Most
Jiří Semerád
,
Vlastimil Vlk
,
26.2.2012
17:30
AD068
HK Slavia Praha
-
HC Kolín
Jaroslav Artl
,
Michael Černý
,
7.4.2012
17:00
AD069
TJ HK Šroubárna Žatec
-
TJ Sokol Bělá p.B.
Martin Kasík
,
Petr Pešek
,
25.2.2012
17:00
AD070
Sokol Libčice n. Vlt.
-
SK Praha 4
Radovan Kábrt
,
Zdeněk Vaněček
,
26.2.2012
15:00
AD071
TJ Chemička Ústí n.L.
-
Sokol Vršovice
Martin Kasík
,
Petr Pešek
,
25.2.2012
16:00
AD072
TJ AŠ Ml. Boleslav
-
1.HC Pardubice
Jaroslav Artl
,
Michael Černý
,
jaro - 13. kolo
4.3.2012
16:30
AD073
TJ AŠ Ml. Boleslav
-
ElektroPraga Jablonec
Jaroslav Lorenc
,
Jiří Motl
,
4.3.2012
17:00
AD074
1.HC Pardubice
-
TJ Chemička Ústí n.L.
Kamil Navrátil
,
Marián Šiška
,
3.3.2012
17:45
AD075
Sokol Vršovice
-
Sokol Libčice n. Vlt.
Michal Nezbeda
,
Václav Zelenka
,
3.3.2012
18:30
AD076
SK Praha 4
-
TJ HK Šroubárna Žatec
Jindřich Mára
,
Jiří Svítek
,
3.3.2012
17:00
AD077
TJ Sokol Bělá p.B.
-
HK Slavia Praha
Vilém Novotný
,
Jaroslav Průžek
,
3.3.2012
13:00
AD078
HC Kolín
-
Baník Most
Martin Kasík
,
Petr Pešek
,
jaro - 14. kolo
10.3.2012
17:00
AD079
ElektroPraga Jablonec
-
HC Kolín
Jaroslav Dostál
,
Jiří Dvořák
,
11.3.2012
17:00
AD080
Baník Most
-
TJ Sokol Bělá p.B.
Vilém Novotný
,
Jaroslav Průžek
,
11.3.2012
17:00
AD081
HK Slavia Praha
-
SK Praha 4
Jindřich Mára
,
Jiří Svítek
,
31.3.2012
17:00
AD082
TJ HK Šroubárna Žatec
-
Sokol Vršovice
Jaroslav Lorenc
,
Petr Olexa
,
11.3.2012
16:00
AD083
Sokol Libčice n. Vlt.
-
1.HC Pardubice
Jiří Dolejší
,
Marta Sovová
,
11.3.2012
17:00
AD084
TJ Chemička Ústí n.L.
-
TJ AŠ Ml. Boleslav
Jaroslav Artl
,
Michael Černý
,
jaro - 15. kolo
17.3.2012
18:00
AD085
TJ Chemička Ústí n.L.
-
ElektroPraga Jablonec
Jaroslav Lorenc
,
Jiří Motl
,
18.3.2012
10:00
AD086
TJ AŠ Ml. Boleslav
-
Sokol Libčice n. Vlt.
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
18.3.2012
17:00
AD087
1.HC Pardubice
-
TJ HK Šroubárna Žatec
Miloš Fogl
,
Tomáš Lízl
,
17.3.2012
17:00
AD088
Sokol Vršovice
-
HK Slavia Praha
Jindřich Mára
,
Jiří Svítek
,
17.3.2012
19:30
AD089
SK Praha 4
-
Baník Most
Kamil Navrátil
,
Marián Šiška
,
17.3.2012
17:00
AD090
TJ Sokol Bělá p.B.
-
HC Kolín
Jaroslav Dostál
,
Jiří Dvořák
,
jaro - 16. kolo
31.3.2012
17:00
AD091
ElektroPraga Jablonec
-
TJ Sokol Bělá p.B.
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
24.3.2012
10:30
AD092
HC Kolín
-
SK Praha 4
Radovan Kábrt
,
Zdeněk Vaněček
,
25.3.2012
17:00
AD093
Baník Most
-
Sokol Vršovice
Martin Kasík
,
Petr Pešek
,
25.3.2012
14:30
AD094
HK Slavia Praha
-
1.HC Pardubice
Václav Chmelíř
,
Jan Kříženecký
,
24.3.2012
17:00
AD095
TJ HK Šroubárna Žatec
-
TJ AŠ Ml. Boleslav
Pavel Blanar
,
Michael Haramul
,
24.3.2012
17:00
AD096
Sokol Libčice n. Vlt.
-
TJ Chemička Ústí n.L.
Jaroslav Artl
,
Michael Černý
,
jaro - 17. kolo
14.4.2012
17:00
AD097
Sokol Libčice n. Vlt.
-
ElektroPraga Jablonec
Martin Kasík
,
Petr Pešek
,
15.4.2012
10:00
AD098
TJ Chemička Ústí n.L.
-
TJ HK Šroubárna Žatec
Václav Chmelíř
,
Jan Kříženecký
,
14.4.2012
17:00
AD099
TJ AŠ Ml. Boleslav
-
HK Slavia Praha
Jiří Dolejší
,
Marta Sovová
,
15.4.2012
17:00
AD100
1.HC Pardubice
-
Baník Most
Jiří Blanický
,
Jan Špaček
,
14.4.2012
11:00
AD101
Sokol Vršovice
-
HC Kolín
Jiří Semerád
,
Vlastimil Vlk
,
15.4.2012
18:00
AD102
SK Praha 4
-
TJ Sokol Bělá p.B.
Pavel Blanar
,
Michael Haramul
,
jaro - 18. kolo
21.4.2012
17:00
AD103
ElektroPraga Jablonec
-
SK Praha 4
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
21.4.2012
17:00
AD104
TJ Sokol Bělá p.B.
-
Sokol Vršovice
Petr Pešek
,
Martin Kasík
,
21.4.2012
13:00
AD105
HC Kolín
-
1.HC Pardubice
Jiří Semerád
,
Vlastimil Vlk
,
21.4.2012
13:30
AD106
Baník Most
-
TJ AŠ Ml. Boleslav
Kamil Navrátil
,
Michael Černý
,
22.4.2012
17:00
AD107
HK Slavia Praha
-
TJ Chemička Ústí n.L.
Karel Hladký
,
Tomáš Kupsa
,
21.4.2012
17:00
AD108
TJ HK Šroubárna Žatec
-
Sokol Libčice n. Vlt.
Vilém Novotný
,
Jaroslav Průžek
,
jaro - 19. kolo
28.4.2012
17:00
AD109
TJ HK Šroubárna Žatec
-
ElektroPraga Jablonec
Martin Kasík
,
Josef Kokoška
,
28.4.2012
17:00
AD110
Sokol Libčice n. Vlt.
-
HK Slavia Praha
Jiří Dolejší
,
Marta Sovová
,
28.4.2012
18:00
AD111
TJ Chemička Ústí n.L.
-
Baník Most
Pavel Blanar
,
Michael Haramul
,
28.4.2012
15:00
AD112
TJ AŠ Ml. Boleslav
-
HC Kolín
Miroslav Matis
,
Stanislav Štrebl
,
29.4.2012
17:00
AD113
1.HC Pardubice
-
TJ Sokol Bělá p.B.
Jaroslav Lorenc
,
Petr Olexa
,
28.4.2012
11:00
AD114
Sokol Vršovice
-
SK Praha 4
Martin Hart
,
Martin Polák
,
jaro - 20. kolo
8.5.2012
15:00
AD115
ElektroPraga Jablonec
-
Sokol Vršovice
Martin Kasík
,
Martin Polák
,
6.5.2012
18:00
AD116
SK Praha 4
-
1.HC Pardubice
Josef Kokoška
,
Miroslav Matis
,
5.5.2012
18:00
AD117
TJ Sokol Bělá p.B.
-
TJ AŠ Ml. Boleslav
Jiří Semerád
,
Vlastimil Vlk
,
5.5.2012
13:00
AD118
HC Kolín
-
TJ Chemička Ústí n.L.
Jaroslav Dostál
,
Jiří Dvořák
,
6.5.2012
17:00
AD119
Baník Most
-
Sokol Libčice n. Vlt.
Jaroslav Artl
,
Michael Černý
,
6.5.2012
17:00
AD120
HK Slavia Praha
-
TJ HK Šroubárna Žatec
Petr Olexa
,
Stanislav Štrebl
,
jaro - 21. kolo
13.5.2012
17:00
AD121
HK Slavia Praha
-
ElektroPraga Jablonec
Radovan Kábrt
,
Zdeněk Vaněček
,
12.5.2012
17:00
AD122
TJ HK Šroubárna Žatec
-
Baník Most
Josef Kokoška
,
Miroslav Matis
,
12.5.2012
17:00
AD123
Sokol Libčice n. Vlt.
-
HC Kolín
Jiří Melka
,
Jan Kříženecký
,
12.5.2012
18:00
AD124
TJ Chemička Ústí n.L.
-
TJ Sokol Bělá p.B.
Petr Olexa
,
Stanislav Štrebl
,
12.5.2012
18:00
AD125
TJ AŠ Ml. Boleslav
-
SK Praha 4
Kamil Navrátil
,
Jiří Svítek
,
13.5.2012
17:00
AD126
1.HC Pardubice
-
Sokol Vršovice
Jaroslav Lorenc
,
Jiří Motl
,
jaro - 22. kolo
19.5.2012
17:00
AD127
ElektroPraga Jablonec
-
1.HC Pardubice
Josef Kokoška
,
Miroslav Matis
,
19.5.2012
11:00
AD128
Sokol Vršovice
-
TJ AŠ Ml. Boleslav
Jaroslav Artl
,
Michael Černý
,
18.5.2012
19:00
AD129
SK Praha 4
-
TJ Chemička Ústí n.L.
Jiří Semerád
,
Jaromír Halíř
,
19.5.2012
17:00
AD130
TJ Sokol Bělá p.B.
-
Sokol Libčice n. Vlt.
Martin Polák
,
20.5.2012
17:00
AD131
HC Kolín
-
TJ HK Šroubárna Žatec
Jaroslav Lorenc
,
Jiří Motl
,
20.5.2012
17:00
AD132
Baník Most
-
HK Slavia Praha
Jiří Svítek
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.