Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
Rozpis soutěže
2.liga muži JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Rozpis soutěže 2.liga mužů JM
podzim - 1. kolo
25.9.2011
15:00
AE001
Tatran Bohunice
-
Sokol Sokolnice
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
25.9.2011
10:30
AE002
Legata Hustopeče
-
Sokol Nové Veselí
Petr Směja
,
Josef Škroch
,
25.9.2011
15:00
AE003
Sokol II.Prostějov
-
SHC Maloměřice
Jiří Kaufman
,
Daniela Radová
,
24.9.2011
15:00
AE004
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
Sokol Kostelec n.H.
Radovan Grimm
,
Pavel Jorda
,
25.9.2011
17:00
AE005
Jiskra Havlíčkův Brod
-
SK Kuřim
Jaroslav Dostál
,
Jiří Dvořák
,
24.9.2011
17:00
AE006
Sokol Telnice
-
HK Ivančice
Jiří Matuška
,
Petr Směja
,
podzim - 2. kolo
2.10.2011
16:00
AE007
Sokol Sokolnice
-
HK Ivančice
Otakar Bujnoch
,
Vítězslav Dalajka
,
2.10.2011
18:00
AE008
SK Kuřim
-
Sokol Telnice
Roman Bauer
,
Josef Škroch
,
2.10.2011
15:00
AE009
Sokol Kostelec n.H.
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Michaela Krobothová
,
Jakub Smékal
,
1.10.2011
11:00
AE010
SHC Maloměřice
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
2.10.2011
16:30
AE011
Sokol Nové Veselí
-
Sokol II.Prostějov
Tomáš Bubeníček
,
Jan Kosmák
,
2.10.2011
15:00
AE012
Tatran Bohunice
-
Legata Hustopeče
Filip Procházka
,
David Šlezingr
,
podzim - 3. kolo
9.10.2011
10:30
AE013
Legata Hustopeče
-
Sokol Sokolnice
Jindřich Berger
,
Petr Směja
,
9.10.2011
17:00
AE014
Sokol II.Prostějov
-
Tatran Bohunice
Jakub Smékal
,
Martin Steiger
,
8.10.2011
15:00
AE015
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
Sokol Nové Veselí
Filip Procházka
,
David Šlezingr
,
9.10.2011
17:00
AE016
Jiskra Havlíčkův Brod
-
SHC Maloměřice
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
9.10.2011
17:00
AE017
Sokol Telnice
-
Sokol Kostelec n.H.
Jiří Králíček
,
Milan Letev
,
9.10.2011
10:30
AE018
HK Ivančice
-
SK Kuřim
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
podzim - 4. kolo
16.10.2011
16:00
AE019
Sokol Sokolnice
-
SK Kuřim
Pavel Jorda
,
Vítězslav Dalajka
,
16.10.2011
10:30
AE020
Sokol Kostelec n.H.
-
HK Ivančice
Jiří Kaufman
,
Pavel Malinek
,
16.10.2011
11:00
AE021
SHC Maloměřice
-
Sokol Telnice
Radovan Grimm
,
Jiří Matuška
,
16.10.2011
16:30
AE022
Sokol Nové Veselí
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Daniel Douda
,
Josef Škroch
,
16.10.2011
17:00
AE023
Tatran Bohunice
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
16.10.2011
10:30
AE024
Legata Hustopeče
-
Sokol II.Prostějov
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
podzim - 5. kolo
23.10.2011
15:00
AE025
Sokol II.Prostějov
-
Sokol Sokolnice
Daniel Douda
,
Josef Škroch
,
22.10.2011
15:00
AE026
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
Legata Hustopeče
Jakub Smékal
,
Martin Steiger
,
23.10.2011
17:00
AE027
Jiskra Havlíčkův Brod
-
Tatran Bohunice
Jiří Dolejší
,
Zdeněk Tůma
,
23.10.2011
17:00
AE028
Sokol Telnice
-
Sokol Nové Veselí
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
22.10.2011
17:00
AE029
HK Ivančice
-
SHC Maloměřice
Pavel Šohaj
,
Petr Videcký
,
23.10.2011
14:30
AE030
SK Kuřim
-
Sokol Kostelec n.H.
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
podzim - 6. kolo
30.10.2011
16:00
AE031
Sokol Sokolnice
-
Sokol Kostelec n.H.
Otakar Bujnoch
,
Vítězslav Dalajka
,
29.10.2011
11:00
AE032
SHC Maloměřice
-
SK Kuřim
Filip Procházka
,
David Šlezingr
,
30.10.2011
16:30
AE033
Sokol Nové Veselí
-
HK Ivančice
Pavel Malinek
,
Roman Smékal
,
30.10.2011
17:00
AE034
Tatran Bohunice
-
Sokol Telnice
Jiří Kaufman
,
Daniela Radová
,
30.10.2011
10:30
AE035
Legata Hustopeče
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Daniel Douda
,
Josef Škroch
,
29.10.2011
15:00
AE036
Sokol II.Prostějov
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Pavel Šohaj
,
Petr Videcký
,
podzim - 7. kolo
12.11.2011
15:00
AE037
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
Sokol Sokolnice
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
13.11.2011
17:00
AE038
Jiskra Havlíčkův Brod
-
Sokol II.Prostějov
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
13.11.2011
13:00
AE039
Sokol Telnice
-
Legata Hustopeče
Filip Procházka
,
Jindřich Berger
,
12.11.2011
17:00
AE040
HK Ivančice
-
Tatran Bohunice
Radovan Grimm
,
Jiří Matuška
,
13.11.2011
14:00
AE041
SK Kuřim
-
Sokol Nové Veselí
Daniel Douda
,
Josef Škroch
,
13.11.2011
10:30
AE042
Sokol Kostelec n.H.
-
SHC Maloměřice
Pavel Malinek
,
Roman Smékal
,
podzim - 8. kolo
20.11.2011
16:00
AE043
Sokol Sokolnice
-
SHC Maloměřice
Michaela Krobothová
,
Pavla Macharáčková
,
20.11.2011
16:30
AE044
Sokol Nové Veselí
-
Sokol Kostelec n.H.
Radovan Grimm
,
Jiří Matuška
,
20.11.2011
15:00
AE045
Tatran Bohunice
-
SK Kuřim
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
6.11.2011
10:30
AE046
Legata Hustopeče
-
HK Ivančice
Tomáš Bubeníček
,
Jan Kosmák
,
19.11.2011
15:00
AE047
Sokol II.Prostějov
-
Sokol Telnice
Vítězslav Dalajka
,
Jan Divácký
,
19.11.2011
15:00
AE048
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Filip Procházka
,
David Šlezingr
,
podzim - 9. kolo
26.11.2011
17:00
AE049
Jiskra Havlíčkův Brod
-
Sokol Sokolnice
Jiří Dolejší
,
Zdeněk Tůma
,
27.11.2011
17:00
AE050
Sokol Telnice
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Radovan Grimm
,
Jiří Matuška
,
26.11.2011
17:00
AE051
HK Ivančice
-
Sokol II.Prostějov
Jiří Matuška
,
Zdeněk Řeháček
,
27.11.2011
15:00
AE052
SK Kuřim
-
Legata Hustopeče
Jindřich Berger
,
Václav Horáček
,
27.11.2011
10:30
AE053
Sokol Kostelec n.H.
-
Tatran Bohunice
Pavel Jorda
,
Ladislav Planka
,
26.11.2011
11:00
AE054
SHC Maloměřice
-
Sokol Nové Veselí
Jiří Kaufman
,
Pavel Malinek
,
podzim - 10. kolo
4.12.2011
16:00
AE055
Sokol Sokolnice
-
Sokol Nové Veselí
Tomáš Bubeníček
,
Jan Kosmák
,
4.12.2011
10:00
AE056
Tatran Bohunice
-
SHC Maloměřice
Petr Směja
,
Josef Škroch
,
4.12.2011
10:30
AE057
Legata Hustopeče
-
Sokol Kostelec n.H.
Michal Hanák
,
Milan Letev
,
3.12.2011
15:00
AE058
Sokol II.Prostějov
-
SK Kuřim
Pavel Malinek
,
Roman Smékal
,
3.12.2011
15:00
AE059
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
HK Ivančice
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
3.12.2011
17:00
AE060
Jiskra Havlíčkův Brod
-
Sokol Telnice
Vilém Novotný
,
Jaroslav Průžek
,
podzim - 11. kolo
11.12.2011
17:00
AE061
Sokol Telnice
-
Sokol Sokolnice
Petr Směja
,
Josef Škroch
,
10.12.2011
18:45
AE062
HK Ivančice
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
11.12.2011
15:00
AE063
SK Kuřim
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Jiří Kaufman
,
Roman Bauer
,
10.12.2011
16:00
AE064
Sokol Kostelec n.H.
-
Sokol II.Prostějov
Jaromír Krejčí
,
Zdeněk Lédr
,
10.12.2011
11:00
AE065
SHC Maloměřice
-
Legata Hustopeče
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
10.12.2011
17:30
AE066
Sokol Nové Veselí
-
Tatran Bohunice
Jakub Smékal
,
Martin Steiger
,
jaro - 12. kolo
26.2.2012
16:00
AE067
Sokol Sokolnice
-
Tatran Bohunice
Radovan Grimm
,
Jiří Matuška
,
25.2.2012
16:30
AE068
Sokol Nové Veselí
-
Legata Hustopeče
Radek Martiník
,
Tomáš Petruška
,
26.2.2012
11:00
AE069
SHC Maloměřice
-
Sokol II.Prostějov
Stanislav Chalupa
,
Jindřich Berger
,
26.2.2012
10:30
AE070
Sokol Kostelec n.H.
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Jakub Smékal
,
Martin Steiger
,
26.2.2012
16:00
AE071
SK Kuřim
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Václav Horáček
,
Josef Škroch
,
25.2.2012
17:00
AE072
HK Ivančice
-
Sokol Telnice
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
jaro - 13. kolo
3.3.2012
17:00
AE073
HK Ivančice
-
Sokol Sokolnice
Otakar Bujnoch
,
Ladislav Planka
,
4.3.2012
17:00
AE074
Sokol Telnice
-
SK Kuřim
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
3.3.2012
17:00
AE075
Jiskra Havlíčkův Brod
-
Sokol Kostelec n.H.
Jaroslav Artl
,
Michael Černý
,
3.3.2012
15:00
AE076
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
SHC Maloměřice
Radovan Grimm
,
Jiří Matuška
,
3.3.2012
15:00
AE077
Sokol II.Prostějov
-
Sokol Nové Veselí
Vítězslav Dalajka
,
Jan Divácký
,
3.3.2012
10:30
AE078
Legata Hustopeče
-
Tatran Bohunice
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
jaro - 14. kolo
11.3.2012
16:00
AE079
Sokol Sokolnice
-
Legata Hustopeče
Pavel Jorda
,
Ladislav Planka
,
11.3.2012
15:00
AE080
Tatran Bohunice
-
Sokol II.Prostějov
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
10.3.2012
16:30
AE081
Sokol Nové Veselí
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Milan Letev
,
Jiří Králíček
,
11.3.2012
13:00
AE082
SHC Maloměřice
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
11.3.2012
10:30
AE083
Sokol Kostelec n.H.
-
Sokol Telnice
Jiří Kaufman
,
Roman Smékal
,
11.3.2012
16:00
AE084
SK Kuřim
-
HK Ivančice
Jakub Smékal
,
Martin Steiger
,
jaro - 15. kolo
18.3.2012
16:00
AE085
SK Kuřim
-
Sokol Sokolnice
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
17.3.2012
17:00
AE086
HK Ivančice
-
Sokol Kostelec n.H.
Jindřich Berger
,
David Šlezingr
,
18.3.2012
17:00
AE087
Sokol Telnice
-
SHC Maloměřice
Otakar Bujnoch
,
Pavel Jorda
,
17.3.2012
17:00
AE088
Jiskra Havlíčkův Brod
-
Sokol Nové Veselí
Jiří Dolejší
,
Zdeněk Tůma
,
17.3.2012
15:00
AE089
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
Tatran Bohunice
Jakub Smékal
,
Martin Steiger
,
17.3.2012
15:00
AE090
Sokol II.Prostějov
-
Legata Hustopeče
Jiří Kaufman
,
Pavel Malinek
,
jaro - 16. kolo
25.3.2012
16:00
AE091
Sokol Sokolnice
-
Sokol II.Prostějov
Daniel Douda
,
Petr Směja
,
25.3.2012
14:00
AE092
Legata Hustopeče
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
25.3.2012
15:00
AE093
Tatran Bohunice
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Břetislav Jurečka
,
David Šlezingr
,
25.3.2012
16:30
AE094
Sokol Nové Veselí
-
Sokol Telnice
Radovan Grimm
,
Jiří Matuška
,
25.3.2012
11:00
AE095
SHC Maloměřice
-
HK Ivančice
Pavel Šohaj
,
Ladislav Planka
,
25.3.2012
10:30
AE096
Sokol Kostelec n.H.
-
SK Kuřim
jaro - 17. kolo
15.4.2012
16:00
AE097
Sokol Kostelec n.H.
-
Sokol Sokolnice
Pavel Šohaj
,
Petr Videcký
,
15.4.2012
10:30
AE098
SK Kuřim
-
SHC Maloměřice
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
14.4.2012
17:00
AE099
HK Ivančice
-
Sokol Nové Veselí
Jiří Matuška
,
David Šlezingr
,
15.4.2012
17:00
AE100
Sokol Telnice
-
Tatran Bohunice
Daniel Douda
,
Josef Škroch
,
15.4.2012
15:00
AE101
Jiskra Havlíčkův Brod
-
Legata Hustopeče
Radovan Kábrt
,
Zdeněk Vaněček
,
14.4.2012
15:00
AE102
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
Sokol II.Prostějov
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
jaro - 18. kolo
22.4.2012
16:00
AE103
Sokol Sokolnice
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Filip Procházka
,
Milan Letev
,
21.4.2012
15:00
AE104
Sokol II.Prostějov
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Jiří Kaufman
,
Pavel Malinek
,
22.4.2012
10:30
AE105
Legata Hustopeče
-
Sokol Telnice
Jakub Smékal
,
Martin Steiger
,
22.4.2012
15:00
AE106
Tatran Bohunice
-
HK Ivančice
Jakub Smékal
,
Martin Steiger
,
22.4.2012
16:30
AE107
Sokol Nové Veselí
-
SK Kuřim
Michaela Krobothová
,
Pavla Macharáčková
,
22.4.2012
11:00
AE108
SHC Maloměřice
-
Sokol Kostelec n.H.
Radovan Grimm
,
Jiří Matuška
,
jaro - 19. kolo
29.4.2012
11:00
AE109
SHC Maloměřice
-
Sokol Sokolnice
Daniel Douda
,
Josef Škroch
,
28.4.2012
16:00
AE110
Sokol Kostelec n.H.
-
Sokol Nové Veselí
Adam Kondělka
,
David Kondělka
,
29.4.2012
17:00
AE111
SK Kuřim
-
Tatran Bohunice
Radovan Grimm
,
Jiří Matuška
,
28.4.2012
17:00
AE112
HK Ivančice
-
Legata Hustopeče
Jakub Smékal
,
Martin Steiger
,
29.4.2012
17:00
AE113
Sokol Telnice
-
Sokol II.Prostějov
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
28.4.2012
17:00
AE114
Jiskra Havlíčkův Brod
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Kamil Navrátil
,
Marián Šiška
,
jaro - 20. kolo
6.5.2012
16:00
AE115
Sokol Sokolnice
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Radovan Grimm
,
Jiří Matuška
,
5.5.2012
15:00
AE116
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
Sokol Telnice
Filip Procházka
,
David Šlezingr
,
5.5.2012
15:00
AE117
Sokol II.Prostějov
-
HK Ivančice
Jiří Kaufman
,
Martin Steiger
,
6.5.2012
10:30
AE118
Legata Hustopeče
-
SK Kuřim
Jiří Králíček
,
Milan Letev
,
6.5.2012
11:00
AE119
Tatran Bohunice
-
Sokol Kostelec n.H.
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
6.5.2012
16:30
AE120
Sokol Nové Veselí
-
SHC Maloměřice
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
jaro - 21. kolo
13.5.2012
16:30
AE121
Sokol Nové Veselí
-
Sokol Sokolnice
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
12.5.2012
09:00
AE122
SHC Maloměřice
-
Tatran Bohunice
Otakar Bujnoch
,
Radovan Grimm
,
13.5.2012
16:00
AE123
Sokol Kostelec n.H.
-
Legata Hustopeče
Pavel Malinek
,
Pavel Novotný
,
13.5.2012
16:00
AE124
SK Kuřim
-
Sokol II.Prostějov
Filip Procházka
,
David Šlezingr
,
12.5.2012
17:00
AE125
HK Ivančice
-
TJ Sokol Velké Meziříčí
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
13.5.2012
17:00
AE126
Sokol Telnice
-
Jiskra Havlíčkův Brod
Jiří Kaufman
,
Jiří Matuška
,
jaro - 22. kolo
19.5.2012
17:00
AE127
Sokol Sokolnice
-
Sokol Telnice
Jiří Králíček
,
Milan Letev
,
19.5.2012
17:00
AE128
Jiskra Havlíčkův Brod
-
HK Ivančice
Karel Hladký
,
Tomáš Kupsa
,
19.5.2012
15:00
AE129
TJ Sokol Velké Meziříčí
-
SK Kuřim
Daniel Douda
,
Josef Škroch
,
19.5.2012
15:00
AE130
Sokol II.Prostějov
-
Sokol Kostelec n.H.
Pavel Šohaj
,
Petr Videcký
,
20.5.2012
10:30
AE131
Legata Hustopeče
-
SHC Maloměřice
Michal Hanák
,
Václav Horáček
,
20.5.2012
15:00
AE132
Tatran Bohunice
-
Sokol Nové Veselí
Pavel Malinek
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.