Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
Rozpis soutěže
2.liga mladších dorostenců-Čechy
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Rozpis soutěže 2.liga mladších dorostenců Č
podzim - 1. kolo
25.9.2011
15:00
AK001
TJ Lokomotiva Louny
-
ElektroPraga Jablonec
Jaroslav Lorenc
,
Jiří Motl
,
25.9.2011
15:00
AK002
TJ Sokol Úvaly
-
TJ Košutka
Hana Hofmanová
,
Michaela Koutná
,
24.9.2011
10:30
AK003
Jiskra Zruč n.S.
-
1.HK Dvůr Králové
Milan Illmann
,
Zdeněk Tůma
,
25.9.2011
15:00
AK004
Loko České Budějovice
-
TJ Jiskra Třeboň
Karel Hladký
,
Tomáš Kupsa
,
24.9.2011
12:30
AK005
Sokol Vršovice
-
Tygři Ústí nad Labem
Petr Olexa
,
Stanislav Štrebl
,
24.9.2011
14:00
AK006
TJ Sokol Chrudim
-
TJ AŠ Mladá Boleslav
Jiří Semerád
,
Vlastimil Vlk
,
podzim - 2. kolo
2.10.2011
15:00
AK007
ElektroPraga Jablonec
-
TJ AŠ Mladá Boleslav
Martin Hart
,
Jaroslav Lorenc
,
1.10.2011
16:00
AK008
Tygři Ústí nad Labem
-
TJ Sokol Chrudim
Petra Hloušková
,
Hana Hofmanová
,
1.10.2011
13:00
AK009
TJ Jiskra Třeboň
-
Sokol Vršovice
Jiří Hosnedl
,
Pavel Rutta
,
1.10.2011
15:00
AK010
1.HK Dvůr Králové
-
Loko České Budějovice
Petr Halada
,
Vladimír Vaník
,
1.10.2011
13:00
AK011
TJ Košutka
-
Jiskra Zruč n.S.
Jiří Větrovský
,
Martin Zych
,
1.10.2011
15:00
AK012
TJ Lokomotiva Louny
-
TJ Sokol Úvaly
Jan Kříženecký
,
Vlastimil Obořil
,
podzim - 3. kolo
9.10.2011
15:00
AK013
TJ Sokol Úvaly
-
ElektroPraga Jablonec
Jindřich Mára
,
Jiří Svítek
,
8.10.2011
10:30
AK014
Jiskra Zruč n.S.
-
TJ Lokomotiva Louny
Jaroslav Dostál
,
Jiří Dvořák
,
9.10.2011
15:00
AK015
Loko České Budějovice
-
TJ Košutka
Josef Čapek
,
Lukáš Veselý
,
8.10.2011
12:30
AK016
Sokol Vršovice
-
1.HK Dvůr Králové
Jiří Svítek
,
Jiří Melka
,
9.10.2011
14:45
AK017
TJ Sokol Chrudim
-
TJ Jiskra Třeboň
Radovan Kábrt
,
Jiří Dvořák
,
8.10.2011
12:00
AK018
TJ AŠ Mladá Boleslav
-
Tygři Ústí nad Labem
Jiří Semerád
,
Vlastimil Vlk
,
podzim - 4. kolo
16.10.2011
15:00
AK019
ElektroPraga Jablonec
-
Tygři Ústí nad Labem
Radovan Kábrt
,
Petr Pešek
,
16.10.2011
16:00
AK020
TJ Jiskra Třeboň
-
TJ AŠ Mladá Boleslav
Karel Hladký
,
Štěpán Kahoun
,
15.10.2011
15:00
AK021
1.HK Dvůr Králové
-
TJ Sokol Chrudim
Miloš Fogl
,
Tomáš Lízl
,
15.10.2011
13:00
AK022
TJ Košutka
-
Sokol Vršovice
Filip Barták
,
Lukáš Moravec
,
15.10.2011
15:00
AK023
TJ Lokomotiva Louny
-
Loko České Budějovice
Jan Opata
,
Michael Haramul
,
16.10.2011
15:00
AK024
TJ Sokol Úvaly
-
Jiskra Zruč n.S.
Jan Kříženecký
,
Vlastimil Obořil
,
podzim - 5. kolo
23.10.2011
10:30
AK025
Jiskra Zruč n.S.
-
ElektroPraga Jablonec
Jiří Melka
,
Milan Illmann
,
23.10.2011
15:00
AK026
Loko České Budějovice
-
TJ Sokol Úvaly
Mikuláš Havlík
,
Jiří Studecký
,
22.10.2011
13:00
AK027
Sokol Vršovice
-
TJ Lokomotiva Louny
Jiří Svítek
,
Luděk Točík
,
22.10.2011
16:00
AK028
TJ Sokol Chrudim
-
TJ Košutka
Josef Kokoška
,
Miroslav Matis
,
23.10.2011
14:00
AK029
TJ AŠ Mladá Boleslav
-
1.HK Dvůr Králové
Jaroslav Dostál
,
Jiří Dvořák
,
22.10.2011
16:00
AK030
Tygři Ústí nad Labem
-
TJ Jiskra Třeboň
Pavel Blanar
,
Richard Menšík
,
podzim - 6. kolo
29.10.2011
15:00
AK031
ElektroPraga Jablonec
-
TJ Jiskra Třeboň
Richard Menšík
,
Pavel Blanar
,
29.10.2011
15:00
AK032
1.HK Dvůr Králové
-
Tygři Ústí nad Labem
Jiří Blanický
,
Jan Špaček
,
29.10.2011
13:00
AK033
TJ Košutka
-
TJ AŠ Mladá Boleslav
Filip Barták
,
Lukáš Moravec
,
29.10.2011
15:00
AK034
TJ Lokomotiva Louny
-
TJ Sokol Chrudim
Mikuláš Havlík
,
Jiří Studecký
,
30.10.2011
15:00
AK035
TJ Sokol Úvaly
-
Sokol Vršovice
Luděk Točík
,
Michael Černý
,
29.10.2011
10:30
AK036
Jiskra Zruč n.S.
-
Loko České Budějovice
Zdeněk Tůma
,
Milan Illmann
,
podzim - 7. kolo
13.11.2011
15:00
AK037
Loko České Budějovice
-
ElektroPraga Jablonec
Milan Illmann
,
Pavel Rutta
,
12.11.2011
13:00
AK038
Sokol Vršovice
-
Jiskra Zruč n.S.
Jiří Semerád
,
Vlastimil Vlk
,
12.11.2011
11:00
AK039
TJ Sokol Chrudim
-
TJ Sokol Úvaly
Kamil Navrátil
,
Marián Šiška
,
12.11.2011
13:00
AK040
TJ AŠ Mladá Boleslav
-
TJ Lokomotiva Louny
Jan Kříženecký
,
Vlastimil Obořil
,
12.11.2011
16:00
AK041
Tygři Ústí nad Labem
-
TJ Košutka
Martin Hart
,
Petr Pešek
,
12.11.2011
15:00
AK042
TJ Jiskra Třeboň
-
1.HK Dvůr Králové
Jan Opata
,
Michael Haramul
,
podzim - 8. kolo
20.11.2011
18:00
AK043
ElektroPraga Jablonec
-
1.HK Dvůr Králové
Josef Kokoška
,
Miroslav Matis
,
19.11.2011
13:00
AK044
TJ Košutka
-
TJ Jiskra Třeboň
Miloš Fogl
,
Tomáš Lízl
,
19.11.2011
15:00
AK045
TJ Lokomotiva Louny
-
Tygři Ústí nad Labem
Petr Olexa
,
Stanislav Štrebl
,
20.11.2011
15:00
AK046
TJ Sokol Úvaly
-
TJ AŠ Mladá Boleslav
19.11.2011
18:00
AK047
Jiskra Zruč n.S.
-
TJ Sokol Chrudim
Marián Šiška
,
Jiří Studecký
,
20.11.2011
15:00
AK048
Loko České Budějovice
-
Sokol Vršovice
Karel Hladký
,
Štěpán Kahoun
,
podzim - 9. kolo
26.11.2011
14:00
AK049
Sokol Vršovice
-
ElektroPraga Jablonec
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
27.11.2011
14:45
AK050
TJ Sokol Chrudim
-
Loko České Budějovice
Jiří Semerád
,
Vlastimil Vlk
,
27.11.2011
14:00
AK051
TJ AŠ Mladá Boleslav
-
Jiskra Zruč n.S.
Martin Průcha
,
Lucie Průchová
,
26.11.2011
16:00
AK052
Tygři Ústí nad Labem
-
TJ Sokol Úvaly
Radovan Kábrt
,
Vilém Novotný
,
27.11.2011
10:00
AK053
TJ Jiskra Třeboň
-
TJ Lokomotiva Louny
Karel Hladký
,
Tomáš Kupsa
,
26.11.2011
16:00
AK054
1.HK Dvůr Králové
-
TJ Košutka
Tomáš Kozler
,
Pavel Mošna
,
podzim - 10. kolo
3.12.2011
16:00
AK055
ElektroPraga Jablonec
-
TJ Košutka
Jaroslav Lorenc
,
Jiří Motl
,
3.12.2011
15:00
AK056
TJ Lokomotiva Louny
-
1.HK Dvůr Králové
Martin Hart
,
Martin Polák
,
4.12.2011
15:00
AK057
TJ Sokol Úvaly
-
TJ Jiskra Třeboň
Petra Hloušková
,
Radovan Kábrt
,
3.12.2011
10:30
AK058
Jiskra Zruč n.S.
-
Tygři Ústí nad Labem
Václav Chmelíř
,
Jan Kříženecký
,
3.12.2011
15:00
AK059
Loko České Budějovice
-
TJ AŠ Mladá Boleslav
Josef Čapek
,
Lukáš Veselý
,
3.12.2011
13:00
AK060
Sokol Vršovice
-
TJ Sokol Chrudim
Petr Olexa
,
Stanislav Štrebl
,
podzim - 11. kolo
10.12.2011
14:45
AK061
TJ Sokol Chrudim
-
ElektroPraga Jablonec
Jaroslav Dostál
,
Jaromír Halíř
,
10.12.2011
15:00
AK062
TJ AŠ Mladá Boleslav
-
Sokol Vršovice
Martin Kasík
,
Kamil Navrátil
,
10.12.2011
16:00
AK063
Tygři Ústí nad Labem
-
Loko České Budějovice
Martin Hart
,
Petr Pešek
,
10.12.2011
13:00
AK064
TJ Jiskra Třeboň
-
Jiskra Zruč n.S.
Jiří Studecký
,
Luděk Točík
,
7.12.2011
18:30
AK065
1.HK Dvůr Králové
-
TJ Sokol Úvaly
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
10.12.2011
13:00
AK066
TJ Košutka
-
TJ Lokomotiva Louny
Milan Hájek
,
Karel Macho
,
jaro - 12. kolo
25.2.2012
16:00
AK067
ElektroPraga Jablonec
-
TJ Lokomotiva Louny
Jiří Semerád
,
Vlastimil Vlk
,
25.2.2012
13:00
AK068
TJ Košutka
-
TJ Sokol Úvaly
Michal Nezbeda
,
Václav Zelenka
,
21.2.2012
16:15
AK069
1.HK Dvůr Králové
-
Jiskra Zruč n.S.
Jaromír Halíř
,
Zdeněk Tůma
,
25.2.2012
13:00
AK070
TJ Jiskra Třeboň
-
Loko České Budějovice
Karel Hladký
,
Štěpán Kahoun
,
25.2.2012
16:00
AK071
Tygři Ústí nad Labem
-
Sokol Vršovice
Martin Kasík
,
Petr Pešek
,
26.2.2012
14:00
AK072
TJ AŠ Mladá Boleslav
-
TJ Sokol Chrudim
Kamil Navrátil
,
Marián Šiška
,
jaro - 13. kolo
3.3.2012
14:00
AK073
TJ AŠ Mladá Boleslav
-
ElektroPraga Jablonec
Jaroslav Lorenc
,
Jiří Motl
,
4.3.2012
14:45
AK074
TJ Sokol Chrudim
-
Tygři Ústí nad Labem
Kamil Navrátil
,
Marián Šiška
,
3.3.2012
14:15
AK075
Sokol Vršovice
-
TJ Jiskra Třeboň
Michal Nezbeda
,
Václav Zelenka
,
3.3.2012
15:00
AK076
Loko České Budějovice
-
1.HK Dvůr Králové
Jiří Dolejší
,
Marta Sovová
,
3.3.2012
17:00
AK077
Jiskra Zruč n.S.
-
TJ Košutka
Milan Illmann
,
Zdeněk Tůma
,
4.3.2012
15:00
AK078
TJ Sokol Úvaly
-
TJ Lokomotiva Louny
Jan Kříženecký
,
Jaroslav Průžek
,
jaro - 14. kolo
10.3.2012
15:00
AK079
ElektroPraga Jablonec
-
TJ Sokol Úvaly
Jaroslav Dostál
,
Jiří Dvořák
,
10.3.2012
15:00
AK080
TJ Lokomotiva Louny
-
Jiskra Zruč n.S.
Filip Barták
,
Lukáš Moravec
,
10.3.2012
13:00
AK081
TJ Košutka
-
Loko České Budějovice
Bohumil Brůna
,
René Vostatek
,
10.3.2012
17:00
AK082
1.HK Dvůr Králové
-
Sokol Vršovice
Tomáš Kozler
,
Pavel Mošna
,
11.3.2012
15:00
AK083
TJ Jiskra Třeboň
-
TJ Sokol Chrudim
Karel Hladký
,
Tomáš Kupsa
,
11.3.2012
15:00
AK084
Tygři Ústí nad Labem
-
TJ AŠ Mladá Boleslav
Jaroslav Artl
,
Michael Černý
,
jaro - 15. kolo
17.3.2012
16:00
AK085
Tygři Ústí nad Labem
-
ElektroPraga Jablonec
Jaroslav Lorenc
,
Jiří Motl
,
18.3.2012
15:00
AK086
TJ AŠ Mladá Boleslav
-
TJ Jiskra Třeboň
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
18.3.2012
18:00
AK087
TJ Sokol Chrudim
-
1.HK Dvůr Králové
Jaroslav Lorenc
,
Stanislav Štrebl
,
17.3.2012
13:00
AK088
Sokol Vršovice
-
TJ Košutka
Vilém Novotný
,
Jaroslav Průžek
,
18.3.2012
13:00
AK089
Loko České Budějovice
-
TJ Lokomotiva Louny
Karel Hladký
,
Štěpán Kahoun
,
17.3.2012
10:30
AK090
Jiskra Zruč n.S.
-
TJ Sokol Úvaly
Milan Illmann
,
Jiří Melka
,
jaro - 16. kolo
31.3.2012
15:00
AK091
ElektroPraga Jablonec
-
Jiskra Zruč n.S.
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
25.3.2012
15:00
AK092
TJ Sokol Úvaly
-
Loko České Budějovice
Kamil Navrátil
,
Marián Šiška
,
24.3.2012
15:00
AK093
TJ Lokomotiva Louny
-
Sokol Vršovice
Milan Hájek
,
Karel Macho
,
24.3.2012
13:00
AK094
TJ Košutka
-
TJ Sokol Chrudim
Filip Barták
,
Lukáš Moravec
,
24.3.2012
17:00
AK095
1.HK Dvůr Králové
-
TJ AŠ Mladá Boleslav
Jiří Blanický
,
Jan Špaček
,
25.3.2012
17:00
AK096
TJ Jiskra Třeboň
-
Tygři Ústí nad Labem
Karel Hladký
,
Jiří Větrovský
,
jaro - 17. kolo
14.4.2012
13:00
AK097
TJ Jiskra Třeboň
-
ElektroPraga Jablonec
Jaroslav Artl
,
Michael Černý
,
14.4.2012
16:00
AK098
Tygři Ústí nad Labem
-
1.HK Dvůr Králové
Václav Chmelíř
,
Jan Kříženecký
,
15.4.2012
14:00
AK099
TJ AŠ Mladá Boleslav
-
TJ Košutka
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
14.4.2012
13:30
AK100
TJ Sokol Chrudim
-
TJ Lokomotiva Louny
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
14.4.2012
13:00
AK101
Sokol Vršovice
-
TJ Sokol Úvaly
Jiří Semerád
,
Vlastimil Vlk
,
15.4.2012
13:00
AK102
Loko České Budějovice
-
Jiskra Zruč n.S.
Kamil Navrátil
,
Marián Šiška
,
jaro - 18. kolo
21.4.2012
15:00
AK103
ElektroPraga Jablonec
-
Loko České Budějovice
Jaromír Halíř
,
Aleš Podzimek
,
21.4.2012
10:30
AK104
Jiskra Zruč n.S.
-
Sokol Vršovice
Milan Illmann
,
Zdeněk Tůma
,
22.4.2012
15:00
AK105
TJ Sokol Úvaly
-
TJ Sokol Chrudim
Jiří Melka
,
Petr Sláma
,
21.4.2012
15:00
AK106
TJ Lokomotiva Louny
-
TJ AŠ Mladá Boleslav
Tomáš Kozler
,
Pavel Mošna
,
21.4.2012
13:00
AK107
TJ Košutka
-
Tygři Ústí nad Labem
Jiří Blanický
,
Jan Špaček
,
21.4.2012
15:00
AK108
1.HK Dvůr Králové
-
TJ Jiskra Třeboň
Bohumil Brůna
,
René Vostatek
,
jaro - 19. kolo
28.4.2012
15:00
AK109
1.HK Dvůr Králové
-
ElektroPraga Jablonec
Miloš Fogl
,
Tomáš Lízl
,
29.4.2012
15:00
AK110
TJ Jiskra Třeboň
-
TJ Košutka
Tomáš Kupsa
,
Michael Černý
,
28.4.2012
16:00
AK111
Tygři Ústí nad Labem
-
TJ Lokomotiva Louny
Pavel Blanar
,
Michael Haramul
,
28.4.2012
13:00
AK112
TJ AŠ Mladá Boleslav
-
TJ Sokol Úvaly
Miroslav Matis
,
Stanislav Štrebl
,
29.4.2012
11:00
AK113
TJ Sokol Chrudim
-
Jiskra Zruč n.S.
Jaroslav Lorenc
,
Petr Olexa
,
28.4.2012
13:00
AK114
Sokol Vršovice
-
Loko České Budějovice
Martin Hart
,
Martin Polák
,
jaro - 20. kolo
8.5.2012
13:00
AK115
ElektroPraga Jablonec
-
Sokol Vršovice
Martin Kasík
,
Martin Polák
,
6.5.2012
12:00
AK116
Loko České Budějovice
-
TJ Sokol Chrudim
Milan Illmann
,
Zdeněk Tůma
,
5.5.2012
13:00
AK117
Jiskra Zruč n.S.
-
TJ AŠ Mladá Boleslav
Milan Illmann
,
Zdeněk Tůma
,
6.5.2012
15:00
AK118
TJ Sokol Úvaly
-
Tygři Ústí nad Labem
Jiří Dolejší
,
Marta Sovová
,
5.5.2012
15:00
AK119
TJ Lokomotiva Louny
-
TJ Jiskra Třeboň
Jiří Blanický
,
Jan Špaček
,
5.5.2012
09:15
AK120
TJ Košutka
-
1.HK Dvůr Králové
Filip Barták
,
Lukáš Moravec
,
jaro - 21. kolo
12.5.2012
13:00
AK121
TJ Košutka
-
ElektroPraga Jablonec
Tomáš Kozler
,
Pavel Mošna
,
12.5.2012
15:00
AK122
1.HK Dvůr Králové
-
TJ Lokomotiva Louny
Tomáš Bubeníček
,
Jan Kosmák
,
12.5.2012
13:00
AK123
TJ Jiskra Třeboň
-
TJ Sokol Úvaly
Jaroslav Artl
,
Michael Černý
,
12.5.2012
16:00
AK124
Tygři Ústí nad Labem
-
Jiskra Zruč n.S.
Petr Olexa
,
Stanislav Štrebl
,
12.5.2012
16:00
AK125
TJ AŠ Mladá Boleslav
-
Loko České Budějovice
Kamil Navrátil
,
Jiří Svítek
,
13.5.2012
14:45
AK126
TJ Sokol Chrudim
-
Sokol Vršovice
Jaroslav Lorenc
,
Jiří Motl
,
jaro - 22. kolo
19.5.2012
15:00
AK127
ElektroPraga Jablonec
-
TJ Sokol Chrudim
Josef Kokoška
,
Miroslav Matis
,
19.5.2012
13:00
AK128
Sokol Vršovice
-
TJ AŠ Mladá Boleslav
Jaroslav Artl
,
Michael Černý
,
20.5.2012
13:00
AK129
Loko České Budějovice
-
Tygři Ústí nad Labem
Jiří Hosnedl
,
Pavel Rutta
,
19.5.2012
13:00
AK130
Jiskra Zruč n.S.
-
TJ Jiskra Třeboň
Mikuláš Havlík
,
Jiří Studecký
,
20.5.2012
15:00
AK131
TJ Sokol Úvaly
-
1.HK Dvůr Králové
Petra Hloušková
,
20.5.2012
15:00
AK132
TJ Lokomotiva Louny
-
TJ Košutka
Luděk Točík
,
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.