Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo-osmifinále
5.kolo-čtvrtfinále
6.kolo-semifinále
7.kolo-finále
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Martin Mošovský
Post
Mateřský klub
TJ ČZ HBC Strakonice 1921
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1985
Výška
199 cm
Váha
105 kg
Počet startů
36
Počet branek
198
Starty
Extraliga
26.05. [AA190]
Třeboň - Frýdek-Místek
22 : 40
3 branek
11.05. [AA184]
Třeboň - Hranice
20 : 29
2 branek
08.05. [AA181]
Brno - Třeboň
30 : 19
1 branek
04.05. [AA178]
Třeboň - Plzeň
20 : 24
0 branek
01.05. [AA175]
Frýdek-Místek - Třeboň
31 : 24
4 branek
28.04. [AA172]
Třeboň - Kopřivnice
24 : 25
0 branek
18.04. [AA166]
Třeboň - Brno
22 : 22
2 branek
23.03. [AA131]
Třeboň - Hranice
15 : 19
3 branek
10.03. [AA118]
Třeboň - Přerov
27 : 38
5 branek
25.02. [AA105]
Třeboň - Plzeň
17 : 24
1 branek
11.02. [AA092]
Třeboň - Frýdek-Místek
30 : 24
8 branek
2 liga mužů JZČ
19.05. [AC132]
Strakonice - Písek
29 : 21
4 branek
13.05. [AC122]
VŠ Plzeň - Strakonice
26 : 33
7 branek
05.05. [AC119]
Třeboň B - Strakonice
36 : 36
8 branek
27.04. [AC111]
Sez. Ústí - Strakonice
13 : 17
5 branek
15.04. [AC100]
Talent Plzeň "B" - Strakonice
24 : 32
8 branek
24.03. [AC093]
Strakonice - Bohemians
34 : 27
8 branek
17.03. [AC089]
Dukla B - Strakonice
31 : 23
8 branek
10.03. [AC080]
Strakonice - Chodov B
43 : 19
8 branek
03.03. [AC078]
Ledeč n.S. - Strakonice
26 : 32
6 branek
26.02. [AC067]
Starý Plzenec - Strakonice
22 : 30
5 branek
11.12. [AC066]
Písek - Strakonice
27 : 28
9 branek
03.12. [AC056]
Strakonice - VŠ Plzeň
35 : 21
4 branek
26.11. [AC053]
Strakonice - Třeboň B
22 : 20
9 branek
19.11. [AC045]
Strakonice - Sez. Ústí
24 : 20
6 branek
29.10. [AC034]
Strakonice - Talent Plzeň "B"
32 : 29
8 branek
23.10. [AC027]
Bohemians - Strakonice
20 : 36
12 branek
15.10. [AC023]
Strakonice - Dukla B
36 : 30
6 branek
09.10. [AC014]
Chodov B - Strakonice
18 : 25
6 branek
01.10. [AC012]
Strakonice - Ledeč n.S.
36 : 17
4 branek
Další
Předchozí kola
finále - výsledky
video
online
Frýdek-Místek - Lovosice
29 : 32
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Lovosice
1
1
0
0
32 : 29
2
2
Frýdek-Místek
1
0
0
1
29 : 32
0
Tabulka střelců
Robert Plšek
TJ Holešov
44
Tomáš Hes
SKP Frýdek-Místek
42
Pavel Najman
Sokol Nové Veselí
39
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Radim Chudoba
HCB OKD Karviná
14
Tomáš Hes
SKP Frýdek-Místek
13
Tomáš Galus
TJ Cement Hranice
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Stanislav Švec
TJ Sokol Bělá p.B.
20
Radek Kružík
HCB OKD Karviná
20
Jiří Kozlovský
Sokol II.Prostějov
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.