Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Rozpis soutěže
Finále
Dominik Harabiš
Post
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1995
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
32
Počet branek
146
Starty
2.liga starších dorostenců M
19.05. [AI130]
Prostějov - Polanka
18 : 22
6 branek
13.05. [AI123]
Polanka - Hranice
20 : 19
3 branek
29.04. [AI110]
Polanka - Olomouc
31 : 13
4 branek
22.04. [AI108]
Maloměřice - Polanka
23 : 39
4 branek
15.04. [AI097]
Polanka - V. Bystřice
33 : 24
0 branek
25.03. [AI096]
Polanka - SK Kuřim
39 : 15
2 branek
18.03. [AI086]
Přerov - Polanka
14 : 30
6 branek
11.03. [AI083]
Polanka - Vsetín
30 : 20
3 branek
03.03. [AI075]
Rožnov p/R - Polanka
23 : 27
2 branek
26.02. [AI070]
Polanka - Litovel
34 : 12
6 branek
29.10. [AI031]
V. Bystřice - Polanka
27 : 24
1 branek
23.10. [AI030]
SK Kuřim - Polanka
16 : 43
1 branek
16.10. [AI020]
Polanka - Přerov
42 : 11
5 branek
08.10. [AI017]
Vsetín - Polanka
17 : 28
1 branek
02.10. [AI009]
Polanka - Rožnov p/R
32 : 20
2 branek
2.liga mladších dorostenců M
19.05. [AL130]
Prostějov - DTJ Polanka
32 : 33
7 branek
13.05. [AL123]
DTJ Polanka - Zlín
17 : 24
0 branek
06.05. [AL119]
Napajedla - DTJ Polanka
23 : 31
5 branek
29.04. [AL110]
DTJ Polanka - STM Olomouc
27 : 19
3 branek
22.04. [AL108]
Maloměřice - DTJ Polanka
26 : 38
6 branek
15.04. [AL097]
DTJ Polanka - V. Bystřice
30 : 25
1 branek
25.03. [AL096]
DTJ Polanka - Brno
27 : 25
6 branek
17.03. [AL086]
HK Ivančice - DTJ Polanka
30 : 35
2 branek
11.03. [AL083]
DTJ Polanka - Sokol Telnice
34 : 26
8 branek
03.03. [AL075]
Rožnov - DTJ Polanka
34 : 24
5 branek
26.02. [AL070]
DTJ Polanka - Velké Meziříčí
35 : 25
6 branek
29.10. [AL031]
V. Bystřice - DTJ Polanka
13 : 33
9 branek
23.10. [AL030]
Brno - DTJ Polanka
32 : 27
4 branek
16.10. [AL020]
DTJ Polanka - HK Ivančice
35 : 35
17 branek
09.10. [AL017]
Sokol Telnice - DTJ Polanka
27 : 42
6 branek
Další
Předchozí kola
Finále - výsledky
video
online
F.-Místek A - Lovosice
21 : 23
video
online
Karviná A - Zubří A
12 : 14
video
online
Talent A - Strakonice A
21 : 16
video
online
F.-Místek A - Zubří A
24 : 23
video
online
Lovosice - Talent A
13 : 25
video
online
Strakonice A - Karviná A
16 : 11
video
online
Zubří A - Lovosice
15 : 15
video
online
Strakonice A - F.-Místek A
25 : 26
video
online
Karviná A - Talent A
14 : 19
video
online
Strakonice A - Lovosice
17 : 20
video
online
F.-Místek A - Karviná A
14 : 13
video
online
Talent A - Zubří A
17 : 23
video
online
Lovosice - Karviná A
16 : 13
video
online
Zubří A - Strakonice A
18 : 15
video
online
Talent A - F.-Místek A
28 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Talent A
5
4
0
1
110 : 83
8
2
Zubří A
5
3
1
1
93 : 83
7
3
Lovosice
5
3
1
1
87 : 91
7
4
F.-Místek A
5
3
0
2
102 : 112
6
5
Strakonice A
5
1
0
4
89 : 96
2
6
Karviná A
5
0
0
5
63 : 79
0
Tabulka střelců
René Ruffer
SKP Frýdek-Místek A
45
Martin Rom
SSK Talent Plzeň A
37
Jakub Tonar
SSK Talent Plzeň A
28
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
René Ruffer
SKP Frýdek-Místek A
7
Pavel Malina
ČZ HBC Strakonice 1921 A
7
Radim Tejzr
HC Zubří A
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Radim Tejzr
HC Zubří A
8
Pavel Malina
ČZ HBC Strakonice 1921 A
8
Filip Seyfryd
HK Lovosice
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.