Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
Finále Žákovské ligy starších žáků
Jakub Rifler
Post
Mateřský klub
TJ STM OLOMOUC
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1995
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
40
Počet branek
0
Starty
2.liga starších dorostenců M
12.05. [AI121]
Olomouc - V. Bystřice
31 : 35
0 branek
06.05. [AI120]
Olomouc - Maloměřice
30 : 26
0 branek
29.04. [AI110]
Polanka - Olomouc
31 : 13
0 branek
22.04. [AI107]
Olomouc - SK Kuřim
45 : 18
0 branek
15.04. [AI099]
Přerov - Olomouc
25 : 25
0 branek
25.03. [AI094]
Olomouc - Vsetín
48 : 25
0 branek
17.03. [AI088]
Rožnov p/R - Olomouc
30 : 16
0 branek
10.03. [AI081]
Olomouc - Litovel
33 : 28
0 branek
03.03. [AI077]
Prostějov - Olomouc
31 : 29
0 branek
26.02. [AI068]
Olomouc - Hranice
33 : 23
0 branek
03.12. [AI055]
V. Bystřice - Olomouc
26 : 25
0 branek
26.11. [AI054]
Maloměřice - Olomouc
29 : 35
0 branek
19.11. [AI044]
Olomouc - Polanka
27 : 27
0 branek
13.11. [AI041]
SK Kuřim - Olomouc
14 : 25
0 branek
29.10. [AI033]
Olomouc - Přerov
35 : 20
0 branek
22.10. [AI028]
Vsetín - Olomouc
24 : 36
0 branek
15.10. [AI022]
Olomouc - Rožnov p/R
34 : 24
0 branek
01.10. [AI011]
Olomouc - Prostějov
25 : 24
0 branek
2.liga mladších dorostenců M
20.05. [AL132]
Napajedla - STM Olomouc
22 : 24
0 branek
13.05. [AL121]
STM Olomouc - V. Bystřice
33 : 14
0 branek
06.05. [AL120]
STM Olomouc - Maloměřice
32 : 28
0 branek
29.04. [AL110]
DTJ Polanka - STM Olomouc
27 : 19
0 branek
22.04. [AL107]
STM Olomouc - Brno
30 : 36
0 branek
14.04. [AL099]
HK Ivančice - STM Olomouc
25 : 26
0 branek
31.03. [AL094]
STM Olomouc - Sokol Telnice
39 : 33
0 branek
17.03. [AL088]
Rožnov - STM Olomouc
37 : 28
0 branek
10.03. [AL081]
STM Olomouc - Velké Meziříčí
26 : 26
0 branek
03.03. [AL077]
Prostějov - STM Olomouc
30 : 39
0 branek
25.02. [AL068]
STM Olomouc - Zlín
37 : 26
0 branek
11.12. [AL066]
STM Olomouc - Napajedla
38 : 14
0 branek
Další
Předchozí kola
Skupina R - výsledky
video
online
F.-Místek A - Kopřivnice A
25 : 15
video
online
Strakonice A - Zubří A
20 : 21
video
online
Strakonice A - F.-Místek A
19 : 22
video
online
Zubří A - Kopřivnice A
18 : 17
video
online
Kopřivnice A - Strakonice A
15 : 22
video
online
F.-Místek A - Zubří A
30 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
F.-Místek A
3
3
0
0
77 : 58
6
2
Zubří A
3
2
0
1
63 : 67
4
3
Strakonice A
3
1
0
2
61 : 58
2
4
Kopřivnice A
3
0
0
3
47 : 65
0
Tabulka střelců
Radek Provinský
HK Lovosice
157
Lukáš Kabát
KH Kopřivnice A
140
René Ruffer
SKP Frýdek-Místek A
134
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matyáš Jirát
TJ Sokol Úvaly
20
Radek Provinský
HK Lovosice
18
Lukáš Kabát
KH Kopřivnice A
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Patrik Malý
TJ STM Olomouc
50
Filip Seyfryd
HK Lovosice
30
Dominik Havran
HC Zubří A
30
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.