Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo-osmifinále
5.kolo-čtvrtfinále
6.kolo-semifinále
7.kolo-finále
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Martin Strnad
Post
Mateřský klub
HSK Tygři Ústí n.L.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1996
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
26
Počet branek
88
Starty
1.liga mladších dorostenců
13.05. [AJ123]
Jičín - Lovosice
26 : 26
0 branek
29.04. [AJ112]
Karviná - Lovosice
37 : 34
1 branek
24.03. [AJ092]
Lovosice - Dukla
28 : 28
0 branek
15.10. [AJ024]
Lovosice - Kopřivnice
28 : 33
0 branek
2.liga mladších dorostenců Č
20.05. [AK129]
Č.Budějovice - Ústí n.L.
31 : 33
2 branek
12.05. [AK124]
Ústí n.L. - Zruč n.S.
27 : 21
7 branek
06.05. [AK118]
Úvaly - Ústí n.L.
22 : 32
5 branek
28.04. [AK111]
Ústí n.L. - Louny
25 : 27
4 branek
21.04. [AK107]
TJ košutka - Ústí n.L.
20 : 32
11 branek
14.04. [AK098]
Ústí n.L. - D.Králové
33 : 34
2 branek
25.03. [AK096]
Třeboň - Ústí n.L.
18 : 33
7 branek
17.03. [AK085]
Ústí n.L. - Jablonec
24 : 22
1 branek
11.03. [AK084]
Ústí n.L. - Ml. Boleslav
32 : 22
3 branek
04.03. [AK074]
Chrudim - Ústí n.L.
26 : 23
5 branek
25.02. [AK071]
Ústí n.L. - S.Vršovice
33 : 23
6 branek
10.12. [AK063]
Ústí n.L. - Č.Budějovice
40 : 33
4 branek
03.12. [AK058]
Zruč n.S. - Ústí n.L.
24 : 20
2 branek
26.11. [AK052]
Ústí n.L. - Úvaly
33 : 25
5 branek
19.11. [AK045]
Louny - Ústí n.L.
26 : 23
0 branek
12.11. [AK041]
Ústí n.L. - TJ košutka
33 : 29
8 branek
29.10. [AK032]
D.Králové - Ústí n.L.
17 : 27
2 branek
22.10. [AK030]
Ústí n.L. - Třeboň
36 : 13
4 branek
16.10. [AK019]
Jablonec - Ústí n.L.
31 : 25
2 branek
08.10. [AK018]
Ml. Boleslav - Ústí n.L.
18 : 34
3 branek
01.10. [AK008]
Ústí n.L. - Chrudim
27 : 29
2 branek
24.09. [AK005]
S.Vršovice - Ústí n.L.
24 : 26
2 branek
Předchozí kola
6.kolo-semifinále - výsledky
video
online
Hranice - Frýdek-Místek
28 : 34
video
online
Lovosice - Karviná
27 : 25
Tabulka střelců
Robert Plšek
TJ Holešov
44
Tomáš Hes
SKP Frýdek-Místek
42
Pavel Najman
Sokol Nové Veselí
39
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Radim Chudoba
HCB OKD Karviná
14
Tomáš Hes
SKP Frýdek-Místek
13
Tomáš Galus
TJ Cement Hranice
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Stanislav Švec
TJ Sokol Bělá p.B.
20
Radek Kružík
HCB OKD Karviná
20
Jiří Kozlovský
Sokol II.Prostějov
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.