Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Rozpis soutěže
Finále
Jan Sikora
Post
Mateřský klub
HCB Karviná
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1998
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
28
Počet branek
63
Starty
Finále Žákovské ligy starších žáků
03.06. [AOA013]
Lovosice - Karviná A
16 : 13
0 branek
03.06. [AOA011]
F.-Místek A - Karviná A
14 : 13
0 branek
02.06. [AOA006]
Strakonice A - Karviná A
16 : 11
0 branek
SML Starší žáci
05.06. [NC064]
Rožnov p/R - Karviná A
15 : 15
1 branek
30.05. [NC058]
Karviná A - Ostrava
34 : 13
2 branek
26.05. [NC111]
Karviná A - F.-Místek A
21 : 25
0 branek
20.05. [NC107]
Zubří A - Karviná A
18 : 25
0 branek
12.05. [NC102]
Karviná A - Kopřivnice A
22 : 28
0 branek
08.05. [NC072]
Karviná A - Polanka
40 : 6
4 branek
06.05. [NC100]
Polanka - Karviná A
8 : 31
1 branek
01.05. [NC065]
Karviná A - Vsetín
35 : 28
0 branek
28.04. [NC093]
Vsetín - Karviná A
28 : 23
0 branek
21.04. [NC092]
Karviná A - Rožnov p/R
29 : 18
1 branek
12.04. [NC086]
Ostrava - Karviná A
16 : 31
1 branek
24.03. [NC079]
Karviná A - Zubří A
25 : 24
0 branek
Oblast Starší žáci
09.06. [ND030]
Klimkovice - Karviná B
11 : 25
4 branek
26.05. [ND055]
Karviná B - F.-Místek B
29 : 21
6 branek
20.05. [ND051]
Zubří B - Karviná B
13 : 29
8 branek
12.05. [ND046]
Karviná B - Kopřivnice B
26 : 19
6 branek
05.05. [ND044]
Třinec - Karviná B
12 : 31
6 branek
29.04. [ND037]
Orlová - Karviná B
22 : 29
8 branek
21.04. [ND036]
Karviná B - KH Orel Paskov
25 : 19
6 branek
16.10. [ND027]
F.-Místek B - Karviná B
20 : 18
1 branek
08.10. [ND023]
Karviná B - Zubří B
21 : 21
1 branek
24.09. [ND016]
Karviná B - Třinec
16 : 10
0 branek
17.09. [ND009]
Karviná B - Orlová
25 : 18
2 branek
10.09. [ND008]
KH Orel Paskov - Karviná B
21 : 21
1 branek
03.09. [ND002]
Karviná B - Klimkovice
28 : 20
4 branek
Další
Předchozí kola
Finále - výsledky
video
online
F.-Místek A - Lovosice
21 : 23
video
online
Karviná A - Zubří A
12 : 14
video
online
Talent A - Strakonice A
21 : 16
video
online
F.-Místek A - Zubří A
24 : 23
video
online
Lovosice - Talent A
13 : 25
video
online
Strakonice A - Karviná A
16 : 11
video
online
Zubří A - Lovosice
15 : 15
video
online
Strakonice A - F.-Místek A
25 : 26
video
online
Karviná A - Talent A
14 : 19
video
online
Strakonice A - Lovosice
17 : 20
video
online
F.-Místek A - Karviná A
14 : 13
video
online
Talent A - Zubří A
17 : 23
video
online
Lovosice - Karviná A
16 : 13
video
online
Zubří A - Strakonice A
18 : 15
video
online
Talent A - F.-Místek A
28 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Talent A
5
4
0
1
110 : 83
8
2
Zubří A
5
3
1
1
93 : 83
7
3
Lovosice
5
3
1
1
87 : 91
7
4
F.-Místek A
5
3
0
2
102 : 112
6
5
Strakonice A
5
1
0
4
89 : 96
2
6
Karviná A
5
0
0
5
63 : 79
0
Tabulka střelců
René Ruffer
SKP Frýdek-Místek A
45
Martin Rom
SSK Talent Plzeň A
37
Jakub Tonar
SSK Talent Plzeň A
28
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
René Ruffer
SKP Frýdek-Místek A
7
Pavel Malina
ČZ HBC Strakonice 1921 A
7
Radim Tejzr
HC Zubří A
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Radim Tejzr
HC Zubří A
8
Pavel Malina
ČZ HBC Strakonice 1921 A
8
Filip Seyfryd
HK Lovosice
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.