Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo-osmifinále
5.kolo-čtvrtfinále
6.kolo-semifinále
7.kolo-finále
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Jan Sikora
Post
Mateřský klub
HCB Karviná
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1998
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
28
Počet branek
63
Starty
Finále Žákovské ligy starších žáků
03.06. [AOA013]
Lovosice - Karviná A
16 : 13
0 branek
03.06. [AOA011]
F.-Místek A - Karviná A
14 : 13
0 branek
02.06. [AOA006]
Strakonice A - Karviná A
16 : 11
0 branek
SML Starší žáci
05.06. [NC064]
Rožnov p/R - Karviná A
15 : 15
1 branek
30.05. [NC058]
Karviná A - Ostrava
34 : 13
2 branek
26.05. [NC111]
Karviná A - F.-Místek A
21 : 25
0 branek
20.05. [NC107]
Zubří A - Karviná A
18 : 25
0 branek
12.05. [NC102]
Karviná A - Kopřivnice A
22 : 28
0 branek
08.05. [NC072]
Karviná A - Polanka
40 : 6
4 branek
06.05. [NC100]
Polanka - Karviná A
8 : 31
1 branek
01.05. [NC065]
Karviná A - Vsetín
35 : 28
0 branek
28.04. [NC093]
Vsetín - Karviná A
28 : 23
0 branek
21.04. [NC092]
Karviná A - Rožnov p/R
29 : 18
1 branek
12.04. [NC086]
Ostrava - Karviná A
16 : 31
1 branek
24.03. [NC079]
Karviná A - Zubří A
25 : 24
0 branek
Oblast Starší žáci
09.06. [ND030]
Klimkovice - Karviná B
11 : 25
4 branek
26.05. [ND055]
Karviná B - F.-Místek B
29 : 21
6 branek
20.05. [ND051]
Zubří B - Karviná B
13 : 29
8 branek
12.05. [ND046]
Karviná B - Kopřivnice B
26 : 19
6 branek
05.05. [ND044]
Třinec - Karviná B
12 : 31
6 branek
29.04. [ND037]
Orlová - Karviná B
22 : 29
8 branek
21.04. [ND036]
Karviná B - KH Orel Paskov
25 : 19
6 branek
16.10. [ND027]
F.-Místek B - Karviná B
20 : 18
1 branek
08.10. [ND023]
Karviná B - Zubří B
21 : 21
1 branek
24.09. [ND016]
Karviná B - Třinec
16 : 10
0 branek
17.09. [ND009]
Karviná B - Orlová
25 : 18
2 branek
10.09. [ND008]
KH Orel Paskov - Karviná B
21 : 21
1 branek
03.09. [ND002]
Karviná B - Klimkovice
28 : 20
4 branek
Další
Předchozí kola
finále - výsledky
video
online
Frýdek-Místek - Lovosice
29 : 32
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Lovosice
1
1
0
0
32 : 29
2
2
Frýdek-Místek
1
0
0
1
29 : 32
0
Tabulka střelců
Robert Plšek
TJ Holešov
44
Tomáš Hes
SKP Frýdek-Místek
42
Pavel Najman
Sokol Nové Veselí
39
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Radim Chudoba
HCB OKD Karviná
14
Tomáš Hes
SKP Frýdek-Místek
13
Tomáš Galus
TJ Cement Hranice
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Stanislav Švec
TJ Sokol Bělá p.B.
20
Radek Kružík
HCB OKD Karviná
20
Jiří Kozlovský
Sokol II.Prostějov
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.