Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
Rozpis soutěže
2.liga muži SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Luboš Manda
Post
Mateřský klub
TJ Sokol Libčice n.Vlt.
Hostování
Lim. přestup
Rok narození
1976
Výška
cm
Váha
kg
Počet startů
19
Počet branek
1
Starty
2.liga mužů SVČ
19.05. [AD130]
TJ Sokol Bělá - Libčice n. Vlt.
29 : 23
0 branek
12.05. [AD123]
Libčice n. Vlt. - Kolín
26 : 18
0 branek
06.05. [AD119]
Most - Libčice n. Vlt.
12 : 25
0 branek
28.04. [AD110]
Libčice n. Vlt. - Slavia
21 : 20
0 branek
21.04. [AD108]
Žatec - Libčice n. Vlt.
23 : 22
0 branek
14.04. [AD097]
Libčice n. Vlt. - Jablonec
24 : 23
1 branek
24.03. [AD096]
Libčice n. Vlt. - Ústí n.L.
27 : 31
0 branek
11.03. [AD083]
Libčice n. Vlt. - 1.HC Pardubice
24 : 18
0 branek
03.03. [AD075]
S.Vršovice - Libčice n. Vlt.
30 : 28
0 branek
10.12. [AD064]
Libčice n. Vlt. - TJ Sokol Bělá
27 : 26
0 branek
26.11. [AD053]
Libčice n. Vlt. - Most
29 : 19
0 branek
20.11. [AD044]
Slavia - Libčice n. Vlt.
25 : 16
0 branek
12.11. [AD042]
Libčice n. Vlt. - Žatec
26 : 16
0 branek
29.10. [AD031]
Jablonec - Libčice n. Vlt.
22 : 21
0 branek
22.10. [AD030]
Ústí n.L. - Libčice n. Vlt.
27 : 26
0 branek
15.10. [AD020]
Libčice n. Vlt. - Ml. Boleslav
30 : 22
0 branek
09.10. [AD017]
1.HC Pardubice - Libčice n. Vlt.
29 : 26
0 branek
01.10. [AD009]
Libčice n. Vlt. - S.Vršovice
23 : 18
0 branek
25.09. [AD004]
Praha 4 - Libčice n. Vlt.
34 : 22
0 branek
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Ostrava - Vsetín
31 : 28
video
online
L.Zubří - Holešov
26 : 30
video
online
MHK Karviná - Zubří B
23 : 14
video
online
Rožnov p/R - Přerov "B"
27 : 30
video
online
Napajedla - Olomouc
23 : 32
video
online
Trnávka - Polanka
16 : 32
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
22
17
1
4
591 : 533
35
2
Holešov
22
17
1
4
682 : 556
35
3
Napajedla
22
16
0
6
639 : 550
32
4
Ostrava
22
14
1
7
604 : 549
29
5
Zubří B
22
11
3
8
634 : 585
25
6
Vsetín
22
11
0
11
618 : 623
22
7
MHK Karviná
22
10
1
11
540 : 559
21
8
Trnávka
22
9
0
13
507 : 577
18
9
Polanka
22
8
1
13
585 : 576
17
10
Přerov "B"
22
6
2
14
528 : 623
14
11
L.Zubří
22
2
4
16
515 : 590
8
12
Rožnov p/R
22
3
2
17
524 : 646
8
Tabulka střelců
Robert Plšek
TJ Holešov
182
Filip Hardt
Sokol Ostrava
150
Tomáš Mikulenka
TJ Lesana Zubří
144
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Mazáč
TJ STM Olomouc
47
Zdenek Kašný
Slavia Fatra Napajedla
35
Michal Kubiš
TJ Rožnov p/R
34
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dalibor Brož
Sokol Trnávka
62
David Mužík
Sokol HC Přerov B
60
Nikos Floksa
MHK Karviná
42
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.