Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo-osmifinále
5.kolo-čtvrtfinále
6.kolo-semifinále
7.kolo-finále
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Jakub Anton
Tatran Litovel
2 - 0 - 0 - 1
Boris Aspridis
KH Kopřivnice
2 - 0 - 0 - 1
Jan Audy
SK Kuřim
2 - 0 - 0 - 1
Petr Babáček
TJ Sokol Velké Meziříčí
2 - 0 - 0 - 1
Jan Balcer
Lokomotiva Vršovice
4 - 0 - 0 - 2
Radek Balon
SK Velká Bystřice
2 - 0 - 0 - 1
David Barabáš
Tatran Litovel
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Bartoň
KH Zbrojovka Vsetín
2 - 0 - 0 - 1
Vojtěch Baštinec
Liberec Handball
4 - 0 - 0 - 2
Jan Bavlnka
Tatran Bohunice
2 - 0 - 0 - 1
Miroslav Bažata
ČZ HBC Strakonice 1921
6 - 0 - 0 - 3
Roman Bečvář
Talent M.A.T.Plzeň
6 - 0 - 0 - 3
Milan Berka
HK .A.S.A. Město Lovosice
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Bezděk
TJ Sokol Velké Meziříčí
2 - 0 - 0 - 1
Marek Bím
Sokol Telnice
2 - 0 - 0 - 1
Pavel Blaha
Slávia Uherské Hradiště
2 - 0 - 0 - 1
Petr Blažek
Legata Hustopeče
2 - 0 - 0 - 1
Jan Blecha
Talent M.A.T.Plzeň
4 - 0 - 0 - 2
David Bočan
Sokol Písek
4 - 0 - 0 - 2
Jiří Böhm
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
2 - 0 - 0 - 1
Jan Brabec
SK Praha 4
8 - 0 - 0 - 4
Jiří Bráník
TJ Bohemians Praha
2 - 0 - 0 - 1
František Brettl
Sparta Praha HC
2 - 0 - 0 - 1
Martin Brchaň
TJ Jiskra Třeboň
6 - 0 - 1 - 3
Radim Brož
TJ Cement Hranice
2 - 0 - 0 - 1
Robert Buček
Sokol HC Přerov
2 - 0 - 0 - 1
Michal Burget
Sokol II.Prostějov
2 - 0 - 0 - 1
Marcel Cagášek
TJ Bystřice pod Hostýnem
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Culka
1.HC Pardubice
6 - 0 - 1 - 3
Zdeněk Čadra
TJ Cement Hranice
8 - 0 - 1 - 4
David Čapek
TJ Jiskra Třeboň
4 - 0 - 0 - 2
Petr Čermák
Sokol Juliánov
4 - 0 - 0 - 2
Tomáš Černíček
Sokol II.Prostějov
2 - 0 - 0 - 1
Jan Černý
Sokol Sokolnice
4 - 0 - 0 - 2
Petr Česák
Sokol Libčice n. Vlt.
2 - 0 - 0 - 1
Jan Čiviš
Talent M.A.T.Plzeň
4 - 0 - 0 - 2
Josef Čtvrtník
Sokol Písek
2 - 0 - 0 - 1
Zdeněk Danielka
TJ Košutka
2 - 0 - 0 - 1
František Dědeček
ElektroPraga Jablonec
2 - 0 - 0 - 1
Josef Diviš
HCB OKD Karviná
4 - 0 - 0 - 2
Další
Předchozí kola
4.kolo-osmifinále - výsledky
video
online
Holešov - Hranice
23 : 28
video
online
N.Veselí - Kopřivnice
33 : 23
video
online
Praha 4 - Dukla
25 : 36
video
online
Strakonice - Plzeň
21 : 29
video
online
Náchod - Jičín
22 : 31
video
online
Přerov - Karviná
32 : 37
video
online
Frýdek-Místek - Zubří
36 : 29
video
online
1.HC Pardubice - Lovosice
16 : 39
Tabulka střelců
Robert Plšek
TJ Holešov
44
Tomáš Hes
SKP Frýdek-Místek
42
Pavel Najman
Sokol Nové Veselí
39
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Radim Chudoba
HCB OKD Karviná
14
Tomáš Hes
SKP Frýdek-Místek
13
Tomáš Galus
TJ Cement Hranice
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Stanislav Švec
TJ Sokol Bělá p.B.
20
Radek Kružík
HCB OKD Karviná
20
Jiří Kozlovský
Sokol II.Prostějov
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.