Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo-osmifinále
5.kolo-čtvrtfinále
6.kolo-semifinále
7.kolo-finále
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Jakub Anton
Tatran Litovel
2 - 0 - 0 - 1
Boris Aspridis
KH Kopřivnice
2 - 0 - 0 - 1
Jan Audy
SK Kuřim
2 - 0 - 0 - 1
Petr Babáček
TJ Sokol Velké Meziříčí
2 - 0 - 0 - 1
Radek Balon
SK Velká Bystřice
2 - 0 - 0 - 1
David Barabáš
Tatran Litovel
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Bartoň
KH Zbrojovka Vsetín
2 - 0 - 0 - 1
Jan Bavlnka
Tatran Bohunice
2 - 0 - 0 - 1
Milan Berka
HK .A.S.A. Město Lovosice
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Bezděk
TJ Sokol Velké Meziříčí
2 - 0 - 0 - 1
Marek Bím
Sokol Telnice
2 - 0 - 0 - 1
Pavel Blaha
Slávia Uherské Hradiště
2 - 0 - 0 - 1
Petr Blažek
Legata Hustopeče
2 - 0 - 0 - 1
Jiří Böhm
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
2 - 0 - 0 - 1
Jiří Bráník
TJ Bohemians Praha
2 - 0 - 0 - 1
František Brettl
Sparta Praha HC
2 - 0 - 0 - 1
Radim Brož
TJ Cement Hranice
2 - 0 - 0 - 1
Robert Buček
Sokol HC Přerov
2 - 0 - 0 - 1
Michal Burget
Sokol II.Prostějov
2 - 0 - 0 - 1
Marcel Cagášek
TJ Bystřice pod Hostýnem
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Černíček
Sokol II.Prostějov
2 - 0 - 0 - 1
Petr Česák
Sokol Libčice n. Vlt.
2 - 0 - 0 - 1
Josef Čtvrtník
Sokol Písek
2 - 0 - 0 - 1
Zdeněk Danielka
TJ Košutka
2 - 0 - 0 - 1
František Dědeček
ElektroPraga Jablonec
2 - 0 - 0 - 1
Michal Dlapa
SK Kuřim
2 - 0 - 0 - 1
Michal Dostalík
Legata Hustopeče
2 - 0 - 0 - 1
Martin Doubek
Sokol Libčice n. Vlt.
2 - 0 - 0 - 1
Stanislav Drechsler
TJ Šumperk
2 - 0 - 0 - 1
Oleksandr Drohobetskyy
BHS Starý Plzenec
2 - 0 - 0 - 1
Ondřej Duspiva
HK Slavia VŠ Plzeň
2 - 0 - 0 - 1
Zbyněk Dvořák
Sokol Dolní Cerekev
2 - 0 - 0 - 1
Jaroslav Dyba
SKP Frýdek-Místek
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Eger
TJ STM Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Pavel Farkaš
Sokol Ostrava
2 - 0 - 0 - 1
Daniel Fiedor
1.HK Dvůr Králové
2 - 0 - 0 - 1
Radim Fischer
TJ Sokol Velké Meziříčí
2 - 0 - 0 - 1
Lukas Fischer
Sokol Vršovice
2 - 0 - 0 - 1
Petr Freiberg
HC TJ Náchod
2 - 0 - 0 - 1
Michal Fric
TJ Košutka
2 - 0 - 0 - 1
Další
Předchozí kola
4.kolo-osmifinále - výsledky
video
online
Holešov - Hranice
23 : 28
video
online
N.Veselí - Kopřivnice
33 : 23
video
online
Praha 4 - Dukla
25 : 36
video
online
Strakonice - Plzeň
21 : 29
video
online
Náchod - Jičín
22 : 31
video
online
Přerov - Karviná
32 : 37
video
online
Frýdek-Místek - Zubří
36 : 29
video
online
1.HC Pardubice - Lovosice
16 : 39
Tabulka střelců
Robert Plšek
TJ Holešov
44
Tomáš Hes
SKP Frýdek-Místek
42
Pavel Najman
Sokol Nové Veselí
39
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Radim Chudoba
HCB OKD Karviná
14
Tomáš Hes
SKP Frýdek-Místek
13
Tomáš Galus
TJ Cement Hranice
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Stanislav Švec
TJ Sokol Bělá p.B.
20
Radek Kružík
HCB OKD Karviná
20
Jiří Kozlovský
Sokol II.Prostějov
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.