Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
Rozpis soutěže
2.liga starších dorostenců -Morava
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Rozpis soutěže 2.liga starších dorostenců M
podzim - 1. kolo
25.9.2011
11:30
AI002
TJ Cement Hranice
-
TJ STM Olomouc
Martin Klimek
,
David Kobielusz
,
25.9.2011
13:00
AI003
Sokol II.Prostějov
-
SHC Maloměřice
Jiří Kaufman
,
Daniela Radová
,
24.9.2011
15:00
AI004
Tatran Litovel
-
DTJ Polanka
Luboš Pavlíček
,
Rostislav Tokoš
,
24.9.2011
11:30
AI005
TJ Rožnov p/R
-
SK Kuřim
Dalibor Mikurda
,
Hana Mikurdová
,
24.9.2011
11:30
AI006
KH Zbrojovka Vsetín
-
Sokol HC Přerov
Arnošt Kramoliš
,
Jaroslav Paululik
,
podzim - 2. kolo
1.10.2011
15:00
AI007
SK Velká Bystřice
-
Sokol HC Přerov
Roman Bauer
,
Marcel Horsák
,
2.10.2011
16:00
AI008
SK Kuřim
-
KH Zbrojovka Vsetín
Roman Bauer
,
Josef Škroch
,
2.10.2011
15:15
AI009
DTJ Polanka
-
TJ Rožnov p/R
Jana Rzymanová
,
Mojmír Valášek
,
1.10.2011
09:00
AI010
SHC Maloměřice
-
Tatran Litovel
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
1.10.2011
16:00
AI011
TJ STM Olomouc
-
Sokol II.Prostějov
Filip Procházka
,
David Šlezingr
,
podzim - 3. kolo
8.10.2011
09:30
AI013
TJ Cement Hranice
-
SK Velká Bystřice
Jiří Kaufman
,
Pavel Malinek
,
8.10.2011
17:00
AI015
Tatran Litovel
-
TJ STM Olomouc
Radek Martiník
,
Tomáš Petruška
,
8.10.2011
11:30
AI016
TJ Rožnov p/R
-
SHC Maloměřice
Petr Jaroň
,
Robert Vala
,
8.10.2011
16:00
AI017
KH Zbrojovka Vsetín
-
DTJ Polanka
Tomáš Fiala
,
Karolína Pavelová
,
8.10.2011
16:00
AI018
Sokol HC Přerov
-
SK Kuřim
Jaromír Krejčí
,
Zdeněk Lédr
,
podzim - 4. kolo
15.10.2011
15:00
AI019
SK Velká Bystřice
-
SK Kuřim
Luboš Pavlíček
,
Rostislav Tokoš
,
16.10.2011
15:15
AI020
DTJ Polanka
-
Sokol HC Přerov
Arnošt Kramoliš
,
Jaroslav Paululik
,
16.10.2011
09:00
AI021
SHC Maloměřice
-
KH Zbrojovka Vsetín
Radovan Grimm
,
Jiří Matuška
,
15.10.2011
16:00
AI022
TJ STM Olomouc
-
TJ Rožnov p/R
Marek Bečička
,
Jiří Horák
,
16.10.2011
13:00
AI024
TJ Cement Hranice
-
Sokol II.Prostějov
Kristýna Kummerová
,
podzim - 5. kolo
23.10.2011
17:00
AI025
Sokol II.Prostějov
-
SK Velká Bystřice
Daniel Douda
,
Josef Škroch
,
22.10.2011
15:00
AI026
Tatran Litovel
-
TJ Cement Hranice
Roman Bauer
,
Marcel Horsák
,
22.10.2011
15:30
AI028
KH Zbrojovka Vsetín
-
TJ STM Olomouc
Přemysl Fukala
,
Radek Mohyla
,
22.10.2011
10:45
AI029
Sokol HC Přerov
-
SHC Maloměřice
Pavel Malinek
,
Roman Smékal
,
23.10.2011
12:30
AI030
SK Kuřim
-
DTJ Polanka
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
podzim - 6. kolo
29.10.2011
15:00
AI031
SK Velká Bystřice
-
DTJ Polanka
Adam Kondělka
,
David Kondělka
,
29.10.2011
09:00
AI032
SHC Maloměřice
-
SK Kuřim
Filip Procházka
,
David Šlezingr
,
29.10.2011
12:45
AI033
TJ STM Olomouc
-
Sokol HC Přerov
Jaroslav Hanych
,
David Turczyk
,
30.10.2011
13:00
AI035
TJ Cement Hranice
-
TJ Rožnov p/R
Pavel Jorda
,
Ladislav Planka
,
29.10.2011
13:00
AI036
Sokol II.Prostějov
-
Tatran Litovel
Pavel Šohaj
,
Petr Videcký
,
podzim - 7. kolo
12.11.2011
15:00
AI037
Tatran Litovel
-
SK Velká Bystřice
Pavel Pluhař
,
Tomáš Suchánek
,
12.11.2011
11:30
AI038
TJ Rožnov p/R
-
Sokol II.Prostějov
Jaromír Krejčí
,
Zdeněk Lédr
,
12.11.2011
15:30
AI039
KH Zbrojovka Vsetín
-
TJ Cement Hranice
Jana Rzymanová
,
Mojmír Valášek
,
13.11.2011
16:00
AI041
SK Kuřim
-
TJ STM Olomouc
Daniel Douda
,
Josef Škroch
,
13.11.2011
15:15
AI042
DTJ Polanka
-
SHC Maloměřice
Tomáš Fiala
,
Karolína Pavelová
,
podzim - 8. kolo
19.11.2011
16:00
AI043
SK Velká Bystřice
-
SHC Maloměřice
Martin Kosa
,
Pavel Švidernoch
,
19.11.2011
13:00
AI044
TJ STM Olomouc
-
DTJ Polanka
Pavel Šohaj
,
Petr Videcký
,
20.11.2011
13:00
AI046
TJ Cement Hranice
-
Sokol HC Přerov
Jan Divácký
,
Kateřina Zbranková
,
19.11.2011
13:00
AI047
Sokol II.Prostějov
-
KH Zbrojovka Vsetín
Vítězslav Dalajka
,
Jan Divácký
,
19.11.2011
15:00
AI048
Tatran Litovel
-
TJ Rožnov p/R
Luboš Pavlíček
,
Rostislav Tokoš
,
podzim - 9. kolo
27.11.2011
14:00
AI049
TJ Rožnov p/R
-
SK Velká Bystřice
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
26.11.2011
18:00
AI050
KH Zbrojovka Vsetín
-
Tatran Litovel
Pavel Šohaj
,
Petr Videcký
,
26.11.2011
15:00
AI051
Sokol HC Přerov
-
Sokol II.Prostějov
Michaela Krobothová
,
Pavla Macharáčková
,
27.11.2011
13:00
AI052
SK Kuřim
-
TJ Cement Hranice
Jindřich Berger
,
Václav Horáček
,
26.11.2011
17:00
AI054
SHC Maloměřice
-
TJ STM Olomouc
Jiří Kaufman
,
Pavel Malinek
,
podzim - 10. kolo
3.12.2011
15:00
AI055
SK Velká Bystřice
-
TJ STM Olomouc
Roman Bauer
,
Marcel Horsák
,
30.11.2011
18:00
AI057
TJ Cement Hranice
-
DTJ Polanka
Michaela Krobothová
,
Pavla Macharáčková
,
3.12.2011
13:00
AI058
Sokol II.Prostějov
-
SK Kuřim
Pavel Malinek
,
3.12.2011
15:00
AI059
Tatran Litovel
-
Sokol HC Přerov
Adam Kondělka
,
David Kondělka
,
4.12.2011
14:00
AI060
TJ Rožnov p/R
-
KH Zbrojovka Vsetín
Jaromír Krejčí
,
Zdeněk Lédr
,
podzim - 11. kolo
10.12.2011
16:00
AI061
KH Zbrojovka Vsetín
-
SK Velká Bystřice
Pavel Friedel
,
Radek Martiník
,
11.12.2011
15:30
AI062
Sokol HC Přerov
-
TJ Rožnov p/R
Vítězslav Dalajka
,
Jan Divácký
,
11.12.2011
13:00
AI063
SK Kuřim
-
Tatran Litovel
Jiří Kaufman
,
Roman Bauer
,
11.12.2011
15:15
AI064
DTJ Polanka
-
Sokol II.Prostějov
Tomáš Fiala
,
Karolína Pavelová
,
10.12.2011
09:00
AI065
SHC Maloměřice
-
TJ Cement Hranice
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
jaro - 12. kolo
26.2.2012
10:00
AI068
TJ STM Olomouc
-
TJ Cement Hranice
Pavel Jorda
,
Ladislav Planka
,
26.2.2012
09:00
AI069
SHC Maloměřice
-
Sokol II.Prostějov
Stanislav Chalupa
,
Jindřich Berger
,
26.2.2012
15:15
AI070
DTJ Polanka
-
Tatran Litovel
Jaromír Krejčí
,
Zdeněk Lédr
,
26.2.2012
14:00
AI071
SK Kuřim
-
TJ Rožnov p/R
Václav Horáček
,
Josef Škroch
,
25.2.2012
16:00
AI072
Sokol HC Přerov
-
KH Zbrojovka Vsetín
Pavel Malinek
,
Roman Smékal
,
jaro - 13. kolo
1.3.2012
18:15
AI073
Sokol HC Přerov
-
SK Velká Bystřice
Pavel Jorda
,
Ladislav Planka
,
4.3.2012
15:30
AI074
KH Zbrojovka Vsetín
-
SK Kuřim
Jaroslav Paululik
,
Arnošt Kramoliš
,
3.3.2012
11:30
AI075
TJ Rožnov p/R
-
DTJ Polanka
Jaroslav Paululik
,
Mojmír Valášek
,
1.4.2012
10:00
AI076
Tatran Litovel
-
SHC Maloměřice
Michaela Krobothová
,
Valdemar Macharáček
,
3.3.2012
13:00
AI077
Sokol II.Prostějov
-
TJ STM Olomouc
Vítězslav Dalajka
,
Jan Divácký
,
jaro - 14. kolo
10.3.2012
15:30
AI079
SK Velká Bystřice
-
TJ Cement Hranice
Michaela Krobothová
,
Pavla Macharáčková
,
10.3.2012
12:30
AI081
TJ STM Olomouc
-
Tatran Litovel
Pavel Šohaj
,
Petr Videcký
,
11.3.2012
09:00
AI082
SHC Maloměřice
-
TJ Rožnov p/R
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
11.3.2012
15:15
AI083
DTJ Polanka
-
KH Zbrojovka Vsetín
Tomáš Fiala
,
Karolína Pavelová
,
11.3.2012
14:00
AI084
SK Kuřim
-
Sokol HC Přerov
Roman Smékal
,
Martin Steiger
,
jaro - 15. kolo
18.3.2012
14:00
AI085
SK Kuřim
-
SK Velká Bystřice
Roman Bauer
,
Jindřich Berger
,
18.3.2012
14:00
AI086
Sokol HC Přerov
-
DTJ Polanka
Vítězslav Dalajka
,
Jan Divácký
,
17.3.2012
16:00
AI087
KH Zbrojovka Vsetín
-
SHC Maloměřice
Jana Rzymanová
,
Mojmír Valášek
,
17.3.2012
11:30
AI088
TJ Rožnov p/R
-
TJ STM Olomouc
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
17.3.2012
13:00
AI090
Sokol II.Prostějov
-
TJ Cement Hranice
Jiří Kaufman
,
Pavel Malinek
,
jaro - 16. kolo
24.3.2012
15:30
AI091
SK Velká Bystřice
-
Sokol II.Prostějov
Pavel Pluhař
,
Tomáš Suchánek
,
25.3.2012
13:00
AI092
TJ Cement Hranice
-
Tatran Litovel
David Kobielusz
,
Martin Klimek
,
25.3.2012
15:00
AI094
TJ STM Olomouc
-
KH Zbrojovka Vsetín
Jaromír Krejčí
,
Zdeněk Lédr
,
25.3.2012
09:00
AI095
SHC Maloměřice
-
Sokol HC Přerov
Pavel Šohaj
,
Ladislav Planka
,
25.3.2012
15:15
AI096
DTJ Polanka
-
SK Kuřim
Arnošt Kramoliš
,
Jaroslav Paululik
,
jaro - 17. kolo
15.4.2012
15:15
AI097
DTJ Polanka
-
SK Velká Bystřice
Jana Rzymanová
,
Mojmír Valášek
,
15.4.2012
12:30
AI098
SK Kuřim
-
SHC Maloměřice
Stanislav Chalupa
,
Zdeněk Řeháček
,
15.4.2012
09:00
AI099
Sokol HC Přerov
-
TJ STM Olomouc
Arnošt Kramoliš
,
Jaroslav Paululik
,
14.4.2012
11:30
AI101
TJ Rožnov p/R
-
TJ Cement Hranice
Přemysl Fukala
,
Radek Mohyla
,
14.4.2012
15:00
AI102
Tatran Litovel
-
Sokol II.Prostějov
Adam Kondělka
,
David Kondělka
,
jaro - 18. kolo
21.4.2012
15:30
AI103
SK Velká Bystřice
-
Tatran Litovel
Kateřina Brzósková
,
Kateřina Zbranková
,
21.4.2012
13:00
AI104
Sokol II.Prostějov
-
TJ Rožnov p/R
Jiří Kaufman
,
Pavel Malinek
,
22.4.2012
13:00
AI105
TJ Cement Hranice
-
KH Zbrojovka Vsetín
Přemysl Fukala
,
Radek Mohyla
,
22.4.2012
11:00
AI107
TJ STM Olomouc
-
SK Kuřim
Vítězslav Dalajka
,
Jan Divácký
,
22.4.2012
13:00
AI108
SHC Maloměřice
-
DTJ Polanka
Radovan Grimm
,
Jiří Matuška
,
jaro - 19. kolo
29.4.2012
13:00
AI109
SHC Maloměřice
-
SK Velká Bystřice
Daniel Douda
,
Josef Škroch
,
29.4.2012
15:15
AI110
DTJ Polanka
-
TJ STM Olomouc
Dalibor Mikurda
,
Hana Mikurdová
,
27.4.2012
19:00
AI112
Sokol HC Přerov
-
TJ Cement Hranice
Michaela Krobothová
,
Pavla Macharáčková
,
28.4.2012
15:30
AI113
KH Zbrojovka Vsetín
-
Sokol II.Prostějov
Pavel Šohaj
,
Petr Videcký
,
28.4.2012
11:30
AI114
TJ Rožnov p/R
-
Tatran Litovel
Petr Jaroň
,
Robert Vala
,
jaro - 20. kolo
5.5.2012
15:30
AI115
SK Velká Bystřice
-
TJ Rožnov p/R
Martin Kosa
,
Pavel Švidernoch
,
5.5.2012
15:00
AI116
Tatran Litovel
-
KH Zbrojovka Vsetín
Roman Bauer
,
Marcel Horsák
,
5.5.2012
13:00
AI117
Sokol II.Prostějov
-
Sokol HC Přerov
Jiří Kaufman
,
Martin Steiger
,
6.5.2012
13:00
AI118
TJ Cement Hranice
-
SK Kuřim
Radek Mohyla
,
Přemysl Fukala
,
6.5.2012
11:00
AI120
TJ STM Olomouc
-
SHC Maloměřice
Pavel Šohaj
,
Petr Videcký
,
jaro - 21. kolo
12.5.2012
14:00
AI121
TJ STM Olomouc
-
SK Velká Bystřice
Marek Bečička
,
Jiří Horák
,
13.5.2012
15:15
AI123
DTJ Polanka
-
TJ Cement Hranice
Arnošt Kramoliš
,
Jaroslav Paululik
,
13.5.2012
14:00
AI124
SK Kuřim
-
Sokol II.Prostějov
Filip Procházka
,
David Šlezingr
,
12.5.2012
09:30
AI125
Sokol HC Přerov
-
Tatran Litovel
Jakub Smékal
,
Martin Steiger
,
12.5.2012
15:30
AI126
KH Zbrojovka Vsetín
-
TJ Rožnov p/R
Vítězslav Dalajka
,
Jan Divácký
,
jaro - 22. kolo
19.5.2012
15:30
AI127
SK Velká Bystřice
-
KH Zbrojovka Vsetín
Pavel Pluhař
,
Tomáš Suchánek
,
19.5.2012
13:30
AI128
TJ Rožnov p/R
-
Sokol HC Přerov
Zbyněk Horalík
,
Marcel Kosa
,
19.5.2012
15:00
AI129
Tatran Litovel
-
SK Kuřim
Radek Martiník
,
Tomáš Petruška
,
19.5.2012
13:00
AI130
Sokol II.Prostějov
-
DTJ Polanka
Pavel Šohaj
,
Petr Videcký
,
20.5.2012
13:00
AI131
TJ Cement Hranice
-
SHC Maloměřice
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.